Niestety, ta okazja wygasła 31 lipca 2020.
159° Zakończono
5
Opublikowano 1 czerwca 2020

Fallout: New Vegas Ultimate Edition - 70% + The Elder Scrolls: Arena" i "The Elder Scrolls Chapter II: Daggerfall" gratis

25,59zł85,39zł-70%
Avatar
Opublikowane przez
Usunięty345007
Dołączył w 2020
3
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po zakupieniu tej gry otrzymasz za darmo "The Elder Scrolls: Arena" i "The Elder Scrolls Chapter II: Daggerfall"!

Bethesda Softworks oferuje wydanie Ultimate Edition będące kompletnym pakietem zabawy wprost z New Vegas. "Fallout: New Vegas Ultimate Edition" zawiera pełen zestaw wysoko ocenianych dodatków: "Dead Money", "Honest Hearts", "Old World Blues" oraz "Lonesome Road". Oprócz tego otrzymasz unikalną broń, amunicję i przepisy z najnowszych zestawów rozszerzeń: "Courier's Stash" i "Gun Runners Arsenal". Niezależnie od tego, czy znasz Mojave jak własną kieszeń, czy uruchomisz tę grę po raz pierwszy, znajdziesz w niej jeszcze więcej przyjaciół i wrogów, konsekwencji swoich działań i okazji do okrycia się chwałą lub niesławą. Nigdy dotąd podejmowane przez ciebie decyzje nie miały aż tak dużego wpływu na twoje przeżycie.
GOG Więcej szczegółów na GOG
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Cena raczej spoko, tylko trzeba zauważyć, że Daggerfall od lat jest za darmo.
 2. Avatar
  Daggerfall był spoko ;p mozna się szlajać miesiącami.
 3. Avatar
  Anonymous User
  ninja_janusz01/06/2020 11:04

  Cena raczej spoko, tylko trzeba zauważyć, że Daggerfall od lat jest za da …Cena raczej spoko, tylko trzeba zauważyć, że Daggerfall od lat jest za darmo.


  A z Daggerfallem nie było jakichś kombinacji z odpalaniem przez DOSa? Tutaj chyba można to dodać do launchera GOGa i nie trzeba kombinować.
  A NV polecam, najbardziej klimatyczna część z tych nowych
 4. Avatar
  gog też to chyba w dosboxie odpala.
 5. Avatar
  Usunięty23826001/06/2020 11:25

  A z Daggerfallem nie było jakichś kombinacji z odpalaniem przez DOSa? T …A z Daggerfallem nie było jakichś kombinacji z odpalaniem przez DOSa? Tutaj chyba można to dodać do launchera GOGa i nie trzeba kombinować.A NV polecam, najbardziej klimatyczna część z tych nowych


  soundtrack jest mega
Avatar