Niestety, ta okazja już wygasła
FALLOUT® 4 VR - platforma Steam
173° Zakończono

FALLOUT® 4 VR - platforma Steam

59zł240zł-75%Humble Bundle Okazje
8
lip 21.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za dobrą gierkę (grałem chwilę i mogę polecić). Cena na Humblebundle.com niby obniżona o 75% ale ponieważ nie widzę opcji zmiany waluty wic 59PLN to jest cena którą wyliczył mi Google po przeliczeniu z innej waluty.

PS: Takie promocje na tą grę od czasu do czasu pojawiają się - sam chyba kupiłem za cenę około 60 PLN.

PS2: tutaj lista wszystkich wyprzedaży VR: humblebundle.com/sto…ale
Osobiście mogę polecić jeszcze:
Doom VFR (-67%)
Budget Cuts (-50%)
To The Top (-50%)
Eleven Table Tennis VR (-50%)
Sairento VR (-30%)
The Wizards (-40%)
RAW Data (-60%)
Aktualizacje społecznościowe
Humble Bundle Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Kupiłem, zagrałem, po zalowalem że nie ma refund. Bugsheda I jej engine nie umieją w vr.
Optymalizacja tragiczna, przekraczanie tekstur kontrolerem, brak interakcji z otoczeniem i brak np oficjalnego mod managera dzięki któremu parę wkurzających braków można było zalatac
Szymon_Motyka21/07/2019 09:07

Optymalizacja tragiczna, przekraczanie tekstur kontrolerem, brak …Optymalizacja tragiczna, przekraczanie tekstur kontrolerem, brak interakcji z otoczeniem i brak np oficjalnego mod managera dzięki któremu parę wkurzających braków można było zalatacHmm... może niewystarczająco dużo grałem (tylko ze 4-6h) ale ja nie miałem problemów z tym jak gra działała (GTX 1070, 16GB RAM, CV1). Z tym że ja grę kupiłem kilka miesięcy temu (możliwe to że jakiś poprawki w zakresie optymalizacji zostały wypuszczone?). Mi grafika bardzo podobała się (szczególnie te wszystkie postapokaliptyczne miasta), konfiguracja gry też daje duże możliwości dostosowania sposobu gry pod VR, możliwość interakcji chyba nie odbiega od tej która jest możliwa w wersji ekranowej - wszystkie dialogi są, bronie, inventory itd chyba też takie same jak w wersji "na monitor". No dla mnie gra bardzo dobra.
arczi7921/07/2019 09:14

Hmm... może niewystarczająco dużo grałem (tylko ze 4-6h) ale ja nie miałem …Hmm... może niewystarczająco dużo grałem (tylko ze 4-6h) ale ja nie miałem problemów z tym jak gra działała (GTX 1070, 16GB RAM, CV1). Z tym że ja grę kupiłem kilka miesięcy temu (możliwe to że jakiś poprawki w zakresie optymalizacji zostały wypuszczone?). Mi grafika bardzo podobała się (szczególnie te wszystkie postapokaliptyczne miasta), konfiguracja gry też daje duże możliwości dostosowania sposobu gry pod VR, możliwość interakcji chyba nie odbiega od tej która jest możliwa w wersji ekranowej - wszystkie dialogi są, bronie, inventory itd chyba też takie same jak w wersji "na monitor". No dla mnie gra bardzo dobra.


Podobny sprzęt, rift s. Przy chodzeniu płynnym zdarzają się przycinki. Ogólnie fallout 4 był dla mnie tym najsłabszym Fallout ale chciałem mu dać 2. Szanse
Szymon_Motyka21/07/2019 09:17

Podobny sprzęt, rift s. Przy chodzeniu płynnym zdarzają się przycinki. Ogó …Podobny sprzęt, rift s. Przy chodzeniu płynnym zdarzają się przycinki. Ogólnie fallout 4 był dla mnie tym najsłabszym Fallout ale chciałem mu dać 2. Szanse


Na 100% nie miałem przycinek przy płynnym chodzeniu. I wstyd się przyznać ale to pierwszy fallout w którego grałem (jakoś na ekranie nie miałem ochoty odpalać którejkolwiek części) - więc nie mam porównania do innych części (zresztą jak tu porównywać wersję VR do gier ekranowych?)
Szymon_Motyka21/07/2019 09:17

Podobny sprzęt, rift s. Przy chodzeniu płynnym zdarzają się przycinki. Ogó …Podobny sprzęt, rift s. Przy chodzeniu płynnym zdarzają się przycinki. Ogólnie fallout 4 był dla mnie tym najsłabszym Fallout ale chciałem mu dać 2. Szanse


Kolego sprawdź jak działa wersja standardowa u Ciebie bez VR
Jak będą przycinki to ogarnij system.
U mnie również gra chodzi miodzio płynnie.
Oranger9921/07/2019 13:15

Kolego sprawdź jak działa wersja standardowa u Ciebie bez VR Jak będą prz …Kolego sprawdź jak działa wersja standardowa u Ciebie bez VR Jak będą przycinki to ogarnij system.U mnie również gra chodzi miodzio płynnie.


Płynna podstawka.
Szymon_Motyka21/07/2019 13:18

Płynna podstawka.


Sprawdziłem kiedy ja kupiłem Fallouta VR i było to 4-tego kwietnia. Jak Ty wcześniej to odpalałeś to może były jakieś aktualizacje później? Ja naprawdę nie miałem problemów z wydajnością a sprzęt mówisz mamy podobny.... przyczyna gdzieś musi być że u Ciebie to źle działało.
Edytowane przez: "arczi79" lip 21.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst