Fairy - świetny płyn do mycia naczyń @ Netto [aktualizacja]
105°Zakończono

Fairy - świetny płyn do mycia naczyń @ Netto [aktualizacja]

21
mar 20. 2016
Tylko 14 kwietnia (czwartek) w Netto będzie można kupić butelkę 1,5 l płynu Fairy za 5,99 zł. Oznacza to, że za litr tego świetnego płynu do mycia naczyń zapłacimy poniżej 4 złotych, co zdarza się bardzo rzadko. W promocyjnej cenie kupimy maksymalnie 4 sztuki.
PS. Dzięki tej ofercie Netto przebiło Kaufland (jedna z ofert poniżej), który oferował 1,5l butelkę Fairy za 6,49 zł. Cóż, jak to się mówi, nigdy nie ma tak tanio, żeby nie mogło być taniej


Od 24 marca kupimy w Netto zestaw dwóch płynów do mycia naczyń Fairy za 9,99 zł (dwie butelki po 1 litrze). Mogę polecić ten płyn z "czystym" sumieniem, ponieważ dużo zmywam (przez pół roku nawet zawodowo, w Anglii oczywiście) i w porównaniu do innych płynów Fairy wyróżnia się pod względem skuteczności usuwania tłuszczu z naczyń. Moim zdaniem jest lepszy od płynu ludwik, ale też trochę od niego droższy. Cena 1-litrowej butelki płynu Fairy rzadko spada poniżej 5 zł, dlatego zdziwiłem się kiedy natrafiłem na gazetkę Stokrotki z ubiegłego roku, w której ten płyn był sprzedawany w cenie 3,79 zł (zdjęcie poniżej). Prawdopodobnie tak niska cena była związana z obniżką cen większości produktów w konkretnym sklepie z okazji jego otwarcia i teraz płyn Fairy kosztuje już znacznie więcej w tym sklepie.
18446.jpg
Obecna oferta Netto jest naprawdę dobra i jeśli ktoś szuka świetnego płynu do pozmywania stosu brudnych naczyń, który powstanie po świątecznych spotkaniach przy wielkanocnym stole, to teraz ma okazję zaopatrzyć się w bardzo dobry płyn do mycia naczyń.


Aktualizacja z 20:25: użytkownik @dominusek znalazł niższą cenę na ten produkt! Bardzo się cieszę z tego powodu, bo okazuje się, że można teraz kupić płyn Fairy jeszcze taniej! Okazuje się, że w Rossmann można kupić ten płyn za 4,49 zł (akurat teraz mają promocję) w dniach 19-29 marca. Jeśli ktoś ma bliżej do Rossmann, to proponuję więc wstrzymać się z zakupem w Netto i odwiedzić najbliższą drogerię.
Jakby tego było mało okazuje się, że w Auchan również 1-litrową butelkę płynu Fairy kupimy w promocji taniej, bo za 4,55 zł. Brawo! Tak trzymać, jeśli będziemy wzajemnie sobie pomagać, to łatwiej znajdziemy najtańsze oferty na dany produkt.

Podsumowując, aktualnie najtaniej w Rossmann:
18446.jpg

Od 22 marca kupimy 1 litr płynu Fairy za 4,99 zł w Intermarche. Jak widać w okresie przedświątecznym pojawiło się dużo promocji na ten produkt.

Aktualizacja z 24 marca: aktualnie najtaniej za litr płynu do mycia naczyń Fairy zapłacimy w Kaufland (zdjęcie poniżej), gdzie od dzisiaj w sprzedaży dostępna jest 1,5 l butelka płynu za 6,49 zł (koszt 1 litra = 4,33 zł).18446.jpg
Aktualizacja: od 7 kwietnia w Kaufland kupimy 1l płynu Fairy za 4,39zł, dobra okazja!
18446.jpg

  1. Netto Okazje
  2. Dom i ogród
Kategorie
  1. Dom i ogród
Najlepsze komentarze

Dużo jeszcze wrzucisz tych ofert z gazetki Netto?

Serio? może od razu wrzucisz całą gazetkę, będzie mniej spamu na głównej
21 Komentarzy

Dużo jeszcze wrzucisz tych ofert z gazetki Netto?

Serio? może od razu wrzucisz całą gazetkę, będzie mniej spamu na głównej

Autor

kilka produktów z gazetki to zaledwie ułamek całej gazetki, więc chyba to nic złego, jak wybiorę sobie z gazetki to, na co według mnie szczególnie warto zwrócić uwagę

Wrzuć całą gazetkę ziomek od razu xD

Zmywałeś zawodowo powiadasz! Czy liczysz, że ta konkurencja pojawi się kiedyś na olimpiadzie?
Jeśli chodzi o płyn Fairy jest on świetny i warto go kupić! Polecam

Autor

spidermonkeyMar 20.

Zmywałeś zawodowo powiadasz! Czy liczysz, że ta konkurencja pojawi się kiedyś na olimpiadzie? Jeśli chodzi o płyn Fairy jest on świetny i warto go kupić! Polecam


Cieszę się, że podzielasz moje dobre zdanie o tym płynie. Ale dlaczego nazywasz zmywanie konkurencją olimpijską? Praca jak każda inna, a przede wszystkim POTRZEBNA.

cichociemnyMar 20.

Cieszę się, że podzielasz moje dobre zdanie o tym płynie. Ale dlaczego nazywasz zmywanie konkurencją olimpijską? Praca jak każda inna, a przede wszystkim POTRZEBNA.

​To tak czysto humorystycznie! Każda praca jest dobra, po prostu określenie 'zmywac zawodowo' delikatnie mnie rozmawiało i nasunelo skojarzenie z zawodowym sportem

Autor

spidermonkeyMar 20.

​To tak czysto humorystycznie! Każda praca jest dobra, po prostu określenie 'zmywac zawodowo' delikatnie mnie rozmawiało i nasunelo skojarzenie z zawodowym sportemaha, bo już myślałem, że trafiłem na kolejnego krytyka

Ja to popieram. Doceniam twój research.

cichociemnyMar 20.

aha, bo już myślałem, że trafiłem na kolejnego krytyka

​Jestem po Twojej stronie w tej okazji! Papryki ani ogórków nie kupię, ale płyn obowiązkowo! Pozdrawiam

Informacja o promocyjnej cenie płynu do mycia naczyć przekazana mojej mamie. Mama dziękuje za informacje

Autor

lukaszg16Mar 20.

Informacja o promocyjnej cenie płynu do mycia naczyć przekazana mojej mamie. Mama dziękuje za informacje


Dziękuję. Bardzo cieszę się, że komuś się przydało. Jeśli sami nie skorzystacie, tak jak kolega wyżej przekażcie informację komuś, kto chętnie skorzysta z danej okazji. Jeśli nie członek własnej rodziny, to może znajomy/znajoma? Dla Was osobiście może to nie jest okazja, ale pomyślcie, dla kogo z bliskich Wam osób może to być dobra okazja? Na pewno będą Wam wdzięczni za powiadomienie! Nie szukajcie okazji tylko dla siebie, ale też dla innych.

ja też wolę fairy niż Ludwik. może i jest droższy, ale wydajniejszy wg mnie na pewno.

Obdzwoniłem już całą rodzinę w kraju i za granicą, zaraz dzwonie też po znajomych, żeby im powiedzieć o okazjach które znalazłeś.

Autor

Lepiej nie dzwoń, bo znajomych ma się podobnych do siebie, a znając Twoje poglądy, to moje okazje im się nie spodobają.

Masz racje, większość Twoich gównianych "okazji" by wyśmiali, jak gro użytkowników peppera którzy nie mają jaj żeby to zrobić w komentach.

oferta nie jest najtańsza. taniej w Auchan A najtaniej w Rossmann bo za 4,49 polecam przeglądać gazetki

Autor

TestujeMar 20.

Masz racje, większość Twoich gównianych "okazji" by wyśmiali, jak gro użytkowników peppera którzy nie mają jaj żeby to zrobić w komentach.


Ty i Twoi znajomi macie bardzo ograniczone widzenie. Najlepiej nie czytaj moich okazji, jeśli Cię nie interesują. One są przeznaczone dla tych, którzy chcą kupić dany produkt i teraz chętniej to zrobią, wiedząc, że można go kupić taniej.

Chętnie bym nie obserwował, a najlepiej je ukrył... ale tutaj nie ma takiej opcji
Ubolewam nad tym i niestety nadal będę komentował Twoje "okazje", no chyba że trafi się coś ciekawego.

TestujeMar 20.

Chętnie bym nie obserwował, a najlepiej je ukrył... ale tutaj nie ma takiej opcji Ubolewam nad tym i niestety nadal będę komentował Twoje "okazje", no chyba że trafi się coś ciekawego.

​Ja to widzę, że na cebuladeal się nie udało wypełnić ludiz co źle taguja to teraz tutaj działacie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst