Niestety, ta okazja już wygasła
Fairy platinum all in one tabletki do zmywarki 90szt
70° Zakończono

Fairy platinum all in one tabletki do zmywarki 90szt

52,99złLidl Okazje
11
maj 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lidl Straszyn, opakowanie 5x18=90 kapsułek za 53 zł. Wychodzi 60gr/szt. Jeszcze sporo zostało. Sprawdźcie u siebie157388-rZIhv.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Twarde czy miękkie są te kapsułki??
Sandroosia08/05/2019 19:52

Twarde czy miękkie są te kapsułki??


Miękkie, rozpuszczalne
malabarista1 min

Miękkie, rozpuszczalne


Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam!
Albo all on one,albo Platinum. Zdecyduj się. Cena za all on one na pewno nie do peperka. W Smyku z darmowym odbiorem w sklepie właśnie kupiłem Finish Quantum 100 kapsułek za 51zl z groszami. I to jest oferta warta spaceru do Galerii. Ps. Z tego co pamiętam Twoja wstawka już była na Pepperku. Ktoś Ciebie uprzedził. Czyli piszesz o Fairy Platinum,a mój zakup i tak korzystniejszy.
Edytowane przez: "nordi" maj 9. 2019
Widziałem dzisiaj w Lidlu tą ofertę i to są Platinum.
2297637-OZcL0.jpg
nordi09/05/2019 00:11

Albo all on one,albo Platinum. Zdecyduj się. Cena za all on one na pewno …Albo all on one,albo Platinum. Zdecyduj się. Cena za all on one na pewno nie do peperka. W Smyku z darmowym odbiorem w sklepie właśnie kupiłem Finish Quantum 100 kapsułek za 51zl z groszami. I to jest oferta warta spaceru do Galerii. Ps. Z tego co pamiętam Twoja wstawka już była na Pepperku. Ktoś Ciebie uprzedził. Czyli piszesz o Fairy Platinum,a mój zakup i tak korzystniejszy.


Gratuluję. Zerknij komentarz wyżej, na opakowaniu 'platinum all in one'. Pozdrawiam
malabarista09/05/2019 10:11

Gratuluję. Zerknij komentarz wyżej, na opakowaniu 'platinum all in one'. P …Gratuluję. Zerknij komentarz wyżej, na opakowaniu 'platinum all in one'. Pozdrawiam


Sorry mój błąd, ale na cały mój wpis już zabrakło Ci widzę cierpliwości. Moja propozyja i tak tańsza ,a taka sama jakość. Złotówka taniej,a 10 szt. więcej i pewne zakupy ,a nie wycieczka po Lidlach w poszukiwaniu pozostałości starej gazetki.
ps. Platinum to świetne kapsułki.
Edytowane przez: "nordi" maj 9. 2019
nordi09/05/2019 14:38

Sorry mój błąd, ale na cały mój wpis już zabrakło Ci widzę cierpliwości. Mo …Sorry mój błąd, ale na cały mój wpis już zabrakło Ci widzę cierpliwości. Moja propozyja i tak tańsza ,a taka sama jakość. Złotówka taniej,a 10 szt. więcej i pewne zakupy ,a nie wycieczka po Lidlach w poszukiwaniu pozostałości starej gazetki. ps. Platinum to świetne kapsułki.Kolego, nie wrzucam okazji po to, żeby porównywać, czyja propozycja jest lepsza. Znalazłem przypadkiem produkt w dobrej cenie, więc się podzieliłem. Nie mówię nic o wyciece po Lildlach, tylko o tym, żeby zwrócić uwagę przy okazji robieniu zakupów, jeśli ktoś akurat potrzebuje kapsułek. Pozdrawiam
Ok. Też pozdrawiam. Ps. Dobra cena za Platinum,czy Quantum to bliżej 50 gr. i dlatego podważyłem zasadność Twojej wstawki.
I tyle z mojej strony.
Cześć.
Edytowane przez: "nordi" maj 9. 2019
Ogólnopolska, ale pojawiają się różnie w sklepach. U nas pojawiły się dopiero 2 dni temu. Nie oceniam czy cena korzystna, ale mi wydaje się nieco drogo, nawet drożej niż te Finisha też w promo Lidla.
Edytowane przez: "dru8d" maj 16. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst