lut 17. 2016
Kombajn przeznaczony jest do szybkiej i efektownej edycji zdjęć portretowych, retuszu twarzy, nakładania makijażu itd... Wystarczy podać działającego maila.

6 Komentarzy

Pracował ktoś na tym programie? Nadaje się to na coś?

Autor

HenoLut 17.

Pracował ktoś na tym programie? Nadaje się to na coś?


Zajefajna apka, naprawdę fajowe efekty można uzyskać, i o dziwo wyglądają całkiem naturalnie. Dodatkowo podając tego samego maila można ściągnąć jeszcze paczkę dodatkowych predefiniowanych ustawień. Warta grzechu!

Autor

taka próbka, na znalezionym w necie zdjęciu Kate Winslet... bez retuszu i makijażu. Robi się to w naprawde kilku prostych krokach.35233-sBEXk.jpg35233-mbYpx.jpg

LoloLut 17.

Zajefajna apka, naprawdę fajowe efekty można uzyskać, i o dziwo wyglądają całkiem naturalnie. Dodatkowo podając tego samego maila można ściągnąć jeszcze paczkę dodatkowych predefiniowanych ustawień. Warta grzechu!ile masz lat? 13?

Autor

20cmMiesaLut 17.

ile masz lat? 13?


A jakie to ma znaczenie... kompleksy chcesz jakieś leczyć... bo sądząc po nicku to tak, ale to raczej do specjalisty a nie do internetu. Czy taki typowy polski troll-ik... nic nie mam do powiedzenia, ale i tak się wypowiem, może ktoś się nabierze, że taki elokwentny jestem? sjp.pl/elo…tny jaszcze gotów pomyśleć, że go obrażam
Bez odbioru... czasu mi szkoda.

Ten z mięsem w nazwie już niepierwszy raz ma jakieś bezsensowne problemy. Chyba sam ma 12 lat.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy