Fablet 5" Honor 4C Cherry Mini Dual SIM czarny @ Satysfakcja.pl
66°Zakończono

Fablet 5" Honor 4C Cherry Mini Dual SIM czarny @ Satysfakcja.pl

4
lip 6. 2015
Honor 4C został wyposażony 8-rdzeniowy procesor o mocy 1.2 GHz, który dostarcza o 40% mocy niż inne procesory o podobnych parametrach. Mocny procesor w Honor 4C pozwoli Ci bez przerwy i bez problemów oglądać filmy, słuchać muzyki, czy grac w twoje ulubione gry.
Ogromny 5" ekran zajmuje aż 76% przedniej obudowy telefonu. Proporcja ta została uzyskana, dzięki zastosowaniu ultra cinkiej ramki przy krawędziach obudowy, dając oszałamiający efekt wizualny.
Bateria, która wytrzymuje bez ładowania do 80 godzin pozwala na korzystanie z Honor 4C dłużej niż jakiekolwiek inne smartfony. Opatentowana technologia SmartPower 2.5 efektywnie oszczędza energię nawed do 30%.
Honor regularnie aktualizuje system Android zawierający się w jego urządzeniach. Dlatego będąc użytkownikiem Honor 4C z pewnością jako pierwszy będziesz korzystał z systemu 5.0 Lollipop dla Android.


Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Pepper
Warto dodać że pod marką "Honor" kryje się nie kto inny a Huawei.
@Kaban no i pojawiła się alternatywa do ostatniego newsa z Lenovo k3 note
Honor regularnie aktualizuje system Android zawierający się w jego urządzeniach.


Bujdy na resorach. Honor 3c miał mieć aktualizacje do 4.4(!!) w styczniu, a nie ma do tej pory i nie wiadomo kiedy będzie. W sumie ten 4c niewiele się różni od 3c, a kupiłem go w grudniu za 450zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy