Niestety, ta okazja już wygasła
Fable Anniversary Xbox 360
403° Zakończono

Fable Anniversary Xbox 360

8zł 8zł 4 console Okazje
13
403° Zakończono
Fable Anniversary Xbox 360
sie 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ODBIÓR OSOBISTY LUB DOSTAWA OD 8 ZŁ

Fable Anniversary to gra RPG akcji, przygotowana przez studio Lionhead z okazji dziesiątej rocznicy wydania pierwowzoru, wypuszczonego najpierw na konsolę Xbox i dwanaście miesięcy później na PC. Produkt pozwala ponownie odwiedzić fantastyczną krainę Albion i wcielić się w rolę bezimiennego Bohatera, który pragnie zemścić się na bandytach winnych śmierci jego rodziny. W stosunku do pierwowzoru twórcy nie poczynili gruntownych zmian w fabule, warto jednak nadmienić, że Fable Anniversary zawiera wbudowany dodatek Zapomniane opowieści, wydłużający kampanię o kilka kolejnych godzin rozgrywki. Głównym bohaterem gry jest chłopiec, który jest świadkiem napadu bandytów na wioskę Oakvale i zagłady jej mieszkańców, włączając w to członków jego rodziny. Dziecko zostaje następnie przygarnięte przez Maze’a, przedstawiciela znanej w Albionie Gildii Bohaterów. Pod okiem fachowców przechodzi gruntowny trening i kilka lat później oficjalnie wstępuje w szeregi elitarnego grona herosów.


Aktualizacje społecznościowe
4 console Okazje
Najlepsze komentarze
ta gra bez polskiego bardzo dużo traci a tutaj niestety tylko po angielsku (na co dzień w firmie używam angielskiego jednak wole w ojczystym języku bo czasami jedno słowo którego nie rozumiem sporo zmienia a przerywników nie da się cofnąć)
13 Komentarzy
ta gra bez polskiego bardzo dużo traci a tutaj niestety tylko po angielsku (na co dzień w firmie używam angielskiego jednak wole w ojczystym języku bo czasami jedno słowo którego nie rozumiem sporo zmienia a przerywników nie da się cofnąć)
zamowilem z tydzien temu do tej pory nie dali odpowiedzi czy zrealizuja
Edytowane przez: "konesercebuli" sie 7.
"Dawno temu" specjalnie konsolę pod Fable kupiłem
Świetna gra co prawda przeszedłem kilka razy na PC i z polskimi napisami, ale przypomniały się stare dobre czasy jako gracza
Edytowane przez: "Duchh" sie 8.
ehh w tej cenie gdyby było na pc
Tylko i wylacznie w oryginale. To sie tyczy kazdej gry. Tak wiec wszystko po angielsku, a Wiedzmin po polsku.
Jest w Game Pass, minus.
Gronbar08/08/2020 00:23

Jest w Game Pass, minus.


Nie każdy ma Game Pass, a np. ja chciałem mieć Fable na własność, bo uwielbiam.
Naprawdę dajesz minusy za okazję na masło, bo Ty masła nie jesz? :-o
harborger07/08/2020 19:53

ta gra bez polskiego bardzo dużo traci a tutaj niestety tylko po angielsku …ta gra bez polskiego bardzo dużo traci a tutaj niestety tylko po angielsku (na co dzień w firmie używam angielskiego jednak wole w ojczystym języku bo czasami jedno słowo którego nie rozumiem sporo zmienia a przerywników nie da się cofnąć)


Chyba raczej zyskuje, dubbing and w tej grze jest świetny a bez napisów można pominąć wiele angielskich archaizmów które dodają klimatu imho.

Zagrałem sobie właśnie ostatnio w tę część mimo, że wcześniej zawsze grałem po polsku bo i byłem młodszy ale teraz po latach wszystko idzie zrozumieć.
A gra jest prześwietna!
Świetna gra, szkoda, że 2 nie zremasterują na PC bo na xboxie 360 to jest jakaś kpina pod względem optymalizacji.
Gra cyfrowa tylko w języku angielskim , szkoda bo pewnie dużo więcej osób by to kupiło.
rhudhy08/08/2020 08:21

Nie każdy ma Game Pass, a np. ja chciałem mieć Fable na własność, bo uwiel …Nie każdy ma Game Pass, a np. ja chciałem mieć Fable na własność, bo uwielbiam.Naprawdę dajesz minusy za okazję na masło, bo Ty masła nie jesz? :-ono, facet to miszcz. w każdym razie, moim zdaniem nie warto. to, jak ta gra została zoptymalizowana, woła o pomstę do nieba, drop na dropie. wypróbowane we wspomnianym game passie.
Anulują zamówienia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst