F36 Mini RC Drone wysyłka z Polski
128°Zakończono

F36 Mini RC Drone wysyłka z Polski

35zł Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
22
mar 20.
F36 Mini RC Drone cena z kodem 9,99$/35 zł wysyłka darmowa z Polski
kod GB4thGW4036
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

22 Komentarze
Mi w nim bateria albo coś innego przestało działać bardzo szybko i teraz lata 10 sekund i tylr
mam. po 5 lotach jeden silniczek już szwankuje i dużo ciężej się obraca. Przez co przy mniejszym wychyleniu manetki trzy się krecą, jeden nie. Łapie dopiero po mocniejszym wychyleniu drążka.
W połowie lotu potrafi zgłupieć i trzeba restartować kontroler.
Jest w stanie podnieść jednego ludzika z Lego :P Także można spokojnie większą baterię włożyć.

Ja dałem 20 zł na ebay. I jakbym dał więcej, to bym się denerwował. Ma sporo wad, ale moja córka 4 letnia zadowolona
Edytowane przez: "rookpl" mar 20.
Czy masz też w promocji z tego samego magazynu dodatkowe akumulatorki?
Miałem 3 sztuki, wszystkie działają przeżyły wiele upadków. Dla mnie to jest ekstra zabawka za taką kasę.
Bateria nigdy mi nie padla, co nie zmienia faktu ze lepiej od razu dokupić zestaw 5 baterii , bo czas lotu na jednej to 3-5 minut.
Cięzej działające silniczki - trzeba sprawdzić czy cos nie obciera, lub sciągnąć smigło zobaczyc czy brudu nie wciągnał silnik bo lubi z dywanu pociągnąć syf
daje minus - jak wpisuje kod , niby w FIXED PRICE Coupon: $9.99 a w Your subtotal: $17.41
baterie są tragiczne. Kilkadziesiąt ładować i padaka.
Ktoś poleca dobre zamienniki?
Ile się czeka na niego, jeśli wysyłka z Polski?
Piaszczykmar 20.

Mi w nim bateria albo coś innego przestało działać bardzo szybko i teraz la …Mi w nim bateria albo coś innego przestało działać bardzo szybko i teraz lata 10 sekund i tylr


Mam to samo, baterie sprawdzilem jest ok
JanGoreXmar 20.

Miałem 3 sztuki, wszystkie działają przeżyły wiele upadków. Dla mnie to jes …Miałem 3 sztuki, wszystkie działają przeżyły wiele upadków. Dla mnie to jest ekstra zabawka za taką kasę. Bateria nigdy mi nie padla, co nie zmienia faktu ze lepiej od razu dokupić zestaw 5 baterii , bo czas lotu na jednej to 3-5 minut.Cięzej działające silniczki - trzeba sprawdzić czy cos nie obciera, lub sciągnąć smigło zobaczyc czy brudu nie wciągnał silnik bo lubi z dywanu pociągnąć syf


sprawdzałem. czyściutki
rookplmar 20.

sprawdzałem. czyściutki


No to może się cos pokrzywiło albo wadliwy towar Ja złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz byłem pod wrażeniem , że za takie pieniądze można tak go katować i nic. Chyba w instrukcji jest info, że dopiero powyżej 1m od ziemi jest stabilniejszy, poniżej mogą śmigiełka nie działać do końca ok... Coś tak kojarze..
rookplmar 20.

sprawdzałem. czyściutki


To może WD 40 prysnąć? ;-) (uważając aby nie przesmarować elementu trzymającego śmigło)
Mówię poważnie - nawet do zegarków elektronicznych (z mechanizmem napędzanym małym silniczkiem) się nadaje, to i do silników drona.

Btw. też takiego kupiłem przed świętami. Jak narazie działa bez zarzutu.
Dzieciom się podoba, a i ja mam zabawę :-)
Bez problemu daje się sterować nawet w niewielkim mieszkaniu.
Edytowane przez: "xeros" mar 20.
JanGoreXmar 20.

No to może się cos pokrzywiło albo wadliwy towar Ja złego słowa nie mog …No to może się cos pokrzywiło albo wadliwy towar Ja złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz byłem pod wrażeniem , że za takie pieniądze można tak go katować i nic. Chyba w instrukcji jest info, że dopiero powyżej 1m od ziemi jest stabilniejszy, poniżej mogą śmigiełka nie działać do końca ok... Coś tak kojarze..


W sumie to prawda. O sufit, ściany i podłogę to sporą razy już oberwał i śladu nie widać. Właśnie patrzę na Ali i Gearbest za silniczkiem i bateriami
xerosmar 20.

To może WD 40 prysnąć? ;-) (uważając aby nie przesmarować elementu trzym …To może WD 40 prysnąć? ;-) (uważając aby nie przesmarować elementu trzymającego śmigło)Mówię poważnie - nawet do zegarków elektronicznych (z mechanizmem napędzanym małym silniczkiem) się nadaje, to i do silników drona.


spróbować nie zaszkodzi. Wrócę do domu to zobaczę
Mam go z 3 bateriami za chyba 32zl kupiłem,
mi lata dobrze, silniczki chodzą super, bateria 4-5min.
kod nie działa
Jokalarimar 20.

Ile się czeka na niego, jeśli wysyłka z Polski?


2 dni
rookplmar 20.

W sumie to prawda. O sufit, ściany i podłogę to sporą razy już oberwał i śl …W sumie to prawda. O sufit, ściany i podłogę to sporą razy już oberwał i śladu nie widać. Właśnie patrzę na Ali i Gearbest za silniczkiem i bateriami


Mam prośbę, jak coś znajdziesz to wrzuć, ok? Bateryjki potrzebne Nie dość że padła to kabelki 3x lutowane bo to wyciąganie wtyczki mało komfortowe.
To ile było kuponów, 10? Coś za szybko poszły. Kurde potrzebuje 2 sztuki. Ktoś się rozmyślił?
To masz utopione 3 tysie, po 60 zyla można kupić normalnie bez kodu także nie potrzeba mi twojego drop shippingu. Jak toś zainteresowany to mam kod po 40 zł minus cash back. Wypchaj się swoimi 100 sztukami, ostatecznie będziesz się na nie bryndzlował bo kto ma głowę na karku to cie zleje ciepłym moczem.
gorkymar 20.

To masz utopione 3 tysie, po 60 zyla można kupić normalnie bez kodu także n …To masz utopione 3 tysie, po 60 zyla można kupić normalnie bez kodu także nie potrzeba mi twojego drop shippingu. Jak toś zainteresowany to mam kod po 40 zł minus cash back. Wypchaj się swoimi 100 sztukami, ostatecznie będziesz się na nie bryndzlował bo kto ma głowę na karku to cie zleje ciepłym moczem.


Ja chcee chetnie po latam w robo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst