Niestety, ta okazja wygasła 15 stycznia 2023.
133° Zakończono
8
Opublikowano 2 stycznia 2023

F1 Manager 2022 (PC) Steam Key EUROPE

67,02zł
Awatar użytkownika Ra_W
Opublikowane przez Ra_W
Dołączył w 2021
202
439

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

F1 Manager 2022 (PC) Steam Key EUROPE
Gra F1 Manager 2022 jest typową grą menedżerską. Mamy za zadanie zbudowanie własnego zespołu Formuły 1 – wybieramy z kompletnej listy kierowców, a także pracowników oraz mechaników. Jako szef teamu F1 zarządzamy kierowcami, zespołem, finansami, a także inżynierią bolidów. Wybieramy jeden z dziesięciu zespołów i dwóch kierowców spośród wszystkich dwudziestu zawodników z bieżącego sezonu. Oficjalne są również wszystkie bolidy, tory, a także zasady FIA. Jest to kompletna gra na pełnej licencji Formuły 1.

Dobieramy odpowiednie do każdego toru strategie jazdy i pit stopów, a podczas wyścigów – na bieżąco reagujemy na zdarzenia na torze. To my decydujemy, kiedy kierowca ma zjechać do pit stopu i jakie opony założyć, a także udzielamy wskazówek przez radio.

Od naszych decyzji zależą wyniki kierowców w poszczególnych wyścigach, a także w klasyfikacji generalnej. Oczywiście, jak w każdej porządnej grze menedżerskiej, mamy ustalone przez zarząd zespołu cele krótko- i długoterminowe.


Ponadto wszystkie wyścigi są komentowane w telewizyjnym stylu przez znanego fanom dziennikarza Davida Crofta i przez Karuna Chandhoka, na co dzień komentujących wszystkie wyścigi Formuły 1.

Co ciekawe gra F1 Manager 2022 od studia Frontier Developments nie jest w żaden sposób powiązana z grą EA Sports F1 2022, pomimo że obie są objęte oficjalną licencją. Oznacza to, że w grze F1 Manager 2022 nie ma możliwości ścigania się bolidem.
Eneba Więcej szczegółów na Eneba
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Markok
  I tak dalej drogo zważając na fakt, że niedługo po premierze zaprzestali dalszego rozwoju gry, tylko wypuszczają bugfixy i drobne zmiany, lol.
  Policzek w twarz każdego fana F1 i gier.
  Awatar użytkownika Ra_W
  Autor
  No ale pozycja obowiązkowa dla fanów
 2. Awatar użytkownika MarcinNwE
  Strasznie cicho się o tej grze zrobiło. Już nikt w to nie gra?
  Awatar użytkownika Michal_CichylUV
  Deweloperzy porzucili projekt rozwoju tej gry