Niestety, ta okazja już wygasła
F-Secure SAFE (Internet Security) oraz  FREEDOME VPN na 12 miesięcy bezpłatnie
983° Zakończono

F-Secure SAFE (Internet Security) oraz FREEDOME VPN na 12 miesięcy bezpłatnie

ZA DARMO200zł Darmowa dostawa DarmowaF-Secure Okazje
93
gru 24. 2018
50.000 bezpłatnych 12 miesięcznych pełnych licencji 2 programów: F-Secure SAFE oraz F-Secure FREEDOME VPN na finał kalendarza adwentowego Chip.de (cały czas można bezpłatnie pobierać jeszcze większość programów np. HyperCam, Ashampoo Winoptimizer, DriverMax, Website X5 itp.). Nie czekajcie za długo bo Janusze zaraz zaczną masowo zamawiać i później na allegro wystawiać, więc pula się wyczerpie.

F‑Secure SAFE link: campaigns.f-secure.com/chi…DE/
- na stronie producenta cena 130 zł, w sieci można znaleźć taniej

F‑Secure FREEDOME VPN link: campaigns.f-secure.com/chi…DE/
- na stronie producenta cena 70 zł, w sieci można znaleźć taniej

Podajemy adres mailowy, wybieramy język i kod captcha, dostajemy maila z prośbą o potwierdzenie adresu i w kolejnym mailu link do aktywacji / klucz na 12 miesięcy.

"Termin kończy się automatycznie po 12 miesiącach. Następnie możesz nadal korzystać z usługi za opłatą lub odinstalować oprogramowanie bez żadnych pozostałości."

Czy to dobry antywirus? Dla domowych użytkowników raczej tak, zwłaszcza za taką cenę. Firma na swojej stronie chwali się nagrodami: f-secure.com/pl_…rds
W zależności od testu, kto go przeprowadza i z jakiego roku wypada różnie, ale za każdym razem nie odstaje zbytnio od konkurentów. av-comparatives.org/tes…18/
Jak ktoś ma słaby komp to może zamulać - wg ostatniego testu PcWorld z 2018r: "Warto np. zaznaczyć, że pod względem skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania F-Secure Safe był jednym z liderów testu – na obniżenie ostatecznej punktacji wpłynął jednak fakt, iż program wyraźnie wpływał na wydajność komputera podczas codziennej pracy". pcworld.pl/ran…tml

A jak z oceną FREEDOM VPN? Do NORDa trochę mu brakuje ale "F-Secure Freedome być może nie jest jedną z najpopularniejszych sieci VPN na świecie, ale dzięki 27 serwerom na całym świecie i oferowaniu 7 urządzeń na jedną licencję, warto wziąć tę usługę pod uwagę" pl.vpnmentor.com/rev…me/ "F-Secure Freedome VPN jest po prostu OK. Jest łatwy w użyciu i dość szybki. Istnieją jednak ograniczenia z torrentami, P2P i Netflix. Twoje lokalizacje serwerów są ograniczone i nie ma oferowanego kill-switch." Plusy: + dobra prędkość pobierania / wysyłania, + silne funkcje szyfrowania i zabezpieczeń, + użyteczność aplikacji Solid VPN, Minusy: - czasem laguje, -Problemy działania z Netflix - Brak torrentów - Brak funkcji "kill-switch" - Nieistniejąca obsługa klienta" thebestvpn.com/rev…me/


opis obu programów (z strony producenta):

F‑Secure SAFE to wielokrotnie nagradzany pakiet zabezpieczeń internetowych, który chroni Cię przed wirusami, końmi trojańskimi i atakami typu ransomware. Produkt SAFE zabezpiecza też połączenia bankowości internetowej. Możesz też ustawić ograniczenia korzystania z Internetu przez dzieci. Ty i Twoja rodzina możecie bezpiecznie korzystać z Internetu — zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych.
OCHRONA PRZED WIRUSAMI Zadbaj o prywatność i bezpieczeństwo — zabezpiecz swoje urządzenia przed wirusami, atakami typu ransomware i oprogramowaniem szpiegującym
OCHRONA PRZEGLĄDANIA I BANKOWOŚCI Bez obaw przeglądaj Internet, rób zakupy online i korzystaj z bankowości internetowej
REGUŁY RODZINNE Zabezpiecz całą swoją rodzinę przy użyciu jednej subskrypcji, która pozwala określić bezpieczne granice na urządzeniach dzieci
OCHRONA PRZED ATAKAMI TYPU RANSOMWARE Produkt SAFE będzie monitorował ważne foldery i blokował szyfrowanie ich przez oprogramowanie typu ransomware

F-Secure FREEDOME VPN - twój prawdziwy adres IP jest ukryty przed stronami internetowymi, które odwiedzasz. Nawet usługodawca internetowy nie może sprawdzić, co robisz w Internecie. Nie rejestrujemy Twojego ruchu sieciowego.
DOSTĘP DO WITRYN ZABLOKO­WANYCH GEOGRAFICZNIE Zmień swoją lokalizację wirtualną, aby ominąć niektóre ograniczenia związane z dostępem do treści online.
OCHRONA SIECI WI‑FI FREEDOME zapewnia ochronę w publicznych sieciach Wi‑Fi — Twoje dane są chronione nawet podczas korzystania z niezabezpieczonych punktów dostępowych.
KORZYSTAJ Z INTERNETU BEZPIECZNIE I ANONIMOWO Produkt FREEDOME blokuje niechciane funkcje śledzenia i złośliwe witryny. Dzięki temu reklamodawcy nie zarabiają pieniędzy kosztem Twojej prywatności.

PS: to mój debiut więc wybaczcie ew. błędy i napiszcie co poprawić.
Aktualizacje społecznościowe
F-Secure Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
polecam Windows Defender do zastosowań domowych + włączenie myślenia. Ten duet w zupełności wystarczy.
GraniLuk24/12/2018 09:36

DriverMax nie działa, zarejestrowałem się, ale przy pobieraniu sterowników …DriverMax nie działa, zarejestrowałem się, ale przy pobieraniu sterowników krzyczy, że ta wersja jest przeznaczona tylko dla Niemców..

To zaznacz, że jesteś wolksdojczem.
1698311-JtxRE.jpg1698311-ystjR.jpg1698311-AleGa.jpgW porównaniu z darmowym protonvpn...
thebestvpn.com/rev…me/ Niestety blokuje p2p, netflixa, trzyma logi
93 Komentarze
cyt.- Brak funkcji "kill-switch" . No jak brak jak jest ! ( w ustawieniach) więc nwm co to za opisy

1698289-Z9Ilz.jpg
Edytowane przez: "j..ch" gru 24. 2018
DriverMax nie działa, zarejestrowałem się, ale przy pobieraniu sterowników krzyczy, że ta wersja jest przeznaczona tylko dla Niemców..
GraniLuk24/12/2018 09:36

DriverMax nie działa, zarejestrowałem się, ale przy pobieraniu sterowników …DriverMax nie działa, zarejestrowałem się, ale przy pobieraniu sterowników krzyczy, że ta wersja jest przeznaczona tylko dla Niemców..

To zaznacz, że jesteś wolksdojczem.
1698311-JtxRE.jpg1698311-ystjR.jpg1698311-AleGa.jpgW porównaniu z darmowym protonvpn...
thebestvpn.com/rev…me/ Niestety blokuje p2p, netflixa, trzyma logi
MH_fire24/12/2018 09:40

[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek] W porównaniu z darmowym …[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek] W porównaniu z darmowym protonvpn...https://thebestvpn.com/reviews/f-secure-freedome/ Niestety blokuje p2p, netflixa, trzyma logito jest nieaktualna recenzja z kwietnia, skoro piszą że nie ma kill-switch" a Ma , to znaczy że progrm jest rozwijany i ta stara recenzja nic nie daje ( no chyba że przez te miesiące dodali tylko kill-switch"), jeśli rzeczywiście trzyma logi dyskwalifikacja na starcie.
Edytowane przez: "j..ch" gru 24. 2018
j..ch4 min

to jest nieaktualna recenzja z kwietnia, skoro piszą że nie ma k …to jest nieaktualna recenzja z kwietnia, skoro piszą że nie ma kill-switch" a Ma , to znaczy że progrm jest rozwijany i ta stara recenzja nic nie daje ( no chyba że przez te miesiące dodali tylko kill-switch"), jeśli rzeczywiście trzyma logi dyskwalifikacja na starcie.


Tak czy inaczej bliżej temu vpn do secure niż freedom(e) - bardziej nastawiony na bezpieczeństwo
GraniLuk21 min

Ale gdzie to zaznaczyć?


Antywirusy należy zniszczyć ogniem dział
VPN przyjmę. Dzięki
Nie mogę się powstrzymać - za darmo to bardzo uczciwa cena!

1698580-Tm1uV.jpg
Dlaczego nie mogę zainstalować antywirusa..... Jakieś nie powodzenie?
Marek_Maliszewski24/12/2018 10:44

Dlaczego nie mogę zainstalować antywirusa..... Jakieś nie powodzenie?


5 minut temu bez problemu zainstalowałem.
SAFE to nie Internet Security. Nie ma chociażby firewalla.
Desire24/12/2018 11:03

SAFE to nie Internet Security. Nie ma chociażby firewalla.


wg pomocy na stronie F-Secure ma firewalla oraz inne zabezpieczenia jak pozostałe programy Internet Security. Sam antywirus to osobna tańsza wersja programu F-Secure.

1698774-uiBfS.jpg
polecam Windows Defender do zastosowań domowych + włączenie myślenia. Ten duet w zupełności wystarczy.
Dzięki, ustawiłem na telefonie, w końcu płatny antywirus za darmo na androida na Windowsa Defender wystarczy przy używaniu z głową ale na androidzie dzieją się różne rzeczy.
Edytowane przez: "Fruton" gru 24. 2018
Fruton24/12/2018 11:20

Dzięki, ustawiłem na telefonie, w końcu płatny antywirus za darmo na and …Dzięki, ustawiłem na telefonie, w końcu płatny antywirus za darmo na androida na Windowsa Defender wystarczy przy używaniu z głową ale na androidzie dzieją się różne rzeczy.


Przez kilkanaście lat nie widziałem na andku wirusów a mam kilka telefonów

Na Windowsie może dwa razy się zdarzyły ale tylko dlatego że sam je wpuściłem a nie używam żadnego antywira
tomeek136 min

5 minut temu bez problemu zainstalowałem.


jak mam tylko cos takiego nie wiem czemy nie instaluje mi antywirusa
1698847-RD8YY.jpg
Edytowane przez: "Marek_Maliszewski" gru 24. 2018
Mnie interesuje ten vpn jak ktoś przetestuje niech zawoła
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od maciej.ryszkowski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst