Extrapack Podwójny zestaw Biała Perła system z nakładkami do wybielania zębów
151°Zakończono

Extrapack Podwójny zestaw Biała Perła system z nakładkami do wybielania zębów

20
mar 31.
Dla dwojga najtaniej, jesli ktoś szuka... bądż na dwie kuracje w odstępie czasu. 9,99zł najtańsza wysyłka w aptece Gemini. Odbiór osobisty jest możliwy tylko w siedzibie Apteki Internetowej Gemini, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk. Taniej nie znalazłam, jak ktos coś wie niech da znać.


W opakowaniu Biała Perła® SYSTEM 5 DNI zawiera:
-nakładki (2 sztuki)
-dodatkowe nakładki (2 sztuki)
-żel wybielający (2 sztuki)
-wskaźnik skali bieli (2 sztuki)
-instrukcja przeprowadzenia kuracji (2 sztuki)

Pełna instrukcja: bialaperla.com.pl/bia…sc/
Aktualizacje społecznościowe
Gemini Okazje

Grupy

20 Komentarzy
Produkt totalnie do d**y. Szkoda kasy na takei zabawki, są specyfiki profesjonalne, to co tutaj jest, to każdy dentysta powie, że zabawka i tylko psuje żołądek i wątrobę.
Jeśli ktoś chce sobie kupić coś porządnego, co stosuje sie 3 razy i widac efekt, to NiteWhite 16%, cieżko kupić, bo moga to kupic dentyści w hurtowni, a ci zamiast 60zł, to każą Wam płacić 300-1200zł za to samo Tego stosuje sie śmiesznie mało, po kropelce + trzeba sobie zrobić szyny u protetyka, przezroczyste.
Macie prawo do własnego zdania... mi to pomogło, działało więc kupiłam ponownie,
Pan_Cebulamar 31.

Jeśli ktoś chce sobie kupić coś porządnego, co stosuje sie 3 razy i widac e …Jeśli ktoś chce sobie kupić coś porządnego, co stosuje sie 3 razy i widac efekt, to NiteWhite 16%, cieżko kupić, bo moga to kupic dentyści w hurtowni, a ci zamiast 60zł, to każą Wam płacić 300-1200zł za to samo Tego stosuje sie śmiesznie mało, po kropelce + trzeba sobie zrobić szyny u protetyka, przezroczyste.


Karbamidem mozna sobie zniszczyć zęby i moze być stosowany tylko pod opieką stomatologa... a sprzedaz w chwili obecnej możliwa jest tylko przez stomatologa.
o tyle o ile biala perla u mnie nie przyniosla zadnego efektu, to od siebie moge polecic Opalescence. Uzywalem 16% na noc i po kilku nocach kuracji efekt bardzo widoczny.
Tak sobie własnie czytam o tych pastach to o Yotuel też są bardzo dobre recenzje... ja nie mam raczej problemów z zębami ale mogłybybyć bielsze. A kiedyś własnie tego zestawu używałam i mam dobre wspomnienia z nim. Nie wiem jak może niszczyć wątrobę skoro tego nie połykam... ?
Siajomimar 31.

Tak sobie własnie czytam o tych pastach to o Yotuel też są bardzo dobre re …Tak sobie własnie czytam o tych pastach to o Yotuel też są bardzo dobre recenzje... ja nie mam raczej problemów z zębami ale mogłybybyć bielsze. A kiedyś własnie tego zestawu używałam i mam dobre wspomnienia z nim. Nie wiem jak może niszczyć wątrobę skoro tego nie połykam... ?Otóż jak wkładasz to w te szyny, a szyny nie są dopasowane, to ślina ze ślinianek delikatnie rozpuszcza tą magiczną Biała Perłę, oczywiście nie całą... ale to wystarczy. Długotrwałe stosowanie, a wątróbka krzyczy z radości Dlatego lepszym rozwiązaniem jest szyna na noc, w nocy gdy śpisz, ślinianki produkuja śladowe ilości śliny, preparatu jest mniej, efekt o wiele trwalszy i zdrowiej...
Pan_Cebulamar 31.

Otóż jak wkładasz to w te szyny, a szyny nie są dopasowane, to ślina ze śli …Otóż jak wkładasz to w te szyny, a szyny nie są dopasowane, to ślina ze ślinianek delikatnie rozpuszcza tą magiczną Biała Perłę, oczywiście nie całą... ale to wystarczy. Długotrwałe stosowanie, a wątróbka krzyczy z radości Dlatego lepszym rozwiązaniem jest szyna na noc, w nocy gdy śpisz, ślinianki produkuja śladowe ilości śliny, preparatu jest mniej, efekt o wiele trwalszy i zdrowiej...Ja znowu mam odwrotnie cokolwiek bym miała w ustach obcego miałabym ślinotok (u dentysty "duszę się" przy dłuższym leżeniu)... w czasie 20 minut (x2 ewentualnie jeśli znajdę czas) w dzień mogę to kontrolowaći stac nad zlewem wypluwając nadmiar śliny... a leżac to poprostu bym to połykała więc do mnie ten argument akurat nie przemawia, że noc lepsza itd. bo mniej szkodzi.
Edytowane przez: "Siajomi" mar 31.
Kobiety zazwyczaj taka mają , że cos biora do ust, to im slina leci na sucho nie pójdzie
O co chodzi z ta watroba?
Pan_Cebulamar 31.

Kobiety zazwyczaj taka mają , że cos biora do ust, to im slina leci na …Kobiety zazwyczaj taka mają , że cos biora do ust, to im slina leci na sucho nie pójdzie


Szkoda, że nie ma przycisku "nie lubię"... już bez chamskich aluzji sie nie da normalnego komentarza sklecić?
Edytowane przez: "Siajomi" mar 31.
smalecwieprzowymar 31.

O co chodzi z ta watroba?O nic, coś sobie koleś ubzdurał, że połkniemy chyba tą nakładkę z żelem przez 20 minut trzymania w ustach... (zamiast slinę poprostu wypluć)
Siajomimar 31.

Szkoda, że nie ma przycisku "nie lubię"... już bez hamskich aluzji sie nie …Szkoda, że nie ma przycisku "nie lubię"... już bez hamskich aluzji sie nie da normalnego komentarza sklecić?


"hamskich" co to znaczy?
Nie chce wyjsc na chama ale chyba cos z Pani jezykiem ojczystym jest nie halo
gorylmar 31.

"hamskich" co to znaczy?Nie chce wyjsc na chama ale chyba cos z Pani …"hamskich" co to znaczy?Nie chce wyjsc na chama ale chyba cos z Pani jezykiem ojczystym jest nie haloCiebie też nie lubię... jest 23 i rozumię skaczesz po kometarzach ciesząc się jak wyłapiesz te perełki. No brawo geniuszu, pozostaje mi pogratulować i wręczyc symboliczy medal
Siajomimar 31.

Ciebie też nie lubię... jest 23 i rozumię skaczesz po kometarzach ciesząc s …Ciebie też nie lubię... jest 23 i rozumię skaczesz po kometarzach ciesząc się jak wyłapiesz te perełki. No brawo geniuszu, pozostaje mi pogratulować i wręczyc symboliczy medal


Chyba rozumię, o co mu chodziło.
gixikmar 31.

Chyba rozumię, o co mu chodziło.


rozumiem
Widzę, że nie tylko ja, nie potrafię po polsku pisać... :-)
Edytowane przez: "Siajomi" mar 31.
Siajomimar 31.

rozumiemWidzę, że nie tylko ja, nie potrafię po polsku pisać... :-)


Eee, może nie kontynuujmy tego tematu :p.
gixikmar 31.

Eee, może nie kontynuujmy tego tematu :p.


Ok :-)
Siajomimar 31.

Macie prawo do własnego zdania... mi to pomogło, działało więc kupiłam pono …Macie prawo do własnego zdania... mi to pomogło, działało więc kupiłam ponownie,


Mi też pomogło, kupiłem ten zestaw miesiąc temu i jak by co termin bodajże do wrześnie
smalecwieprzowymar 31.

O co chodzi z ta watroba?


Kolega łyka różne rzeczy i ma w złym stanie wątrobę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst