Exploding Kittens Party Card Game
140°Zakończono

Exploding Kittens Party Card Game

26zł60zł-57% Darmowa dostawa DarmowaZapals Okazje
17
lis 10. 2017
Dobra cena za bardzo dobrą grę, która zdobyła wiele nagród - poniżej krótki opis (ang.). Gra w języku angielskim, ale znajomość na poziomie "Marek, what is ?" w zupełności wystarcza.

Exploding Kittens is a card game for people who are into kittens and explosions and laser beams and sometimes goats.

In this highly-strategic, kitty-powered version of Russian Roulette, players draw cards until someone draws an Exploding Kitten, at which point they explode, they are dead, and they are out of the game -- unless that player has a Defuse card, which can defuse the Kitten using things like laser pointers, belly rubs, and catnip sandwiches. All of the other cards in the deck are used to move, mitigate, or avoid the Exploding Kittens.

Created by Elan Lee (Xbox, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal), and Shane Small (Xbox, Marvel), Exploding Kittens is the most-backed Kickstarter project ever, and the most-funded game in Kickstarter history.

Cena na Zapals : 6,99 $ 14,99 $ (darmowa dostawa pocztą HK)

Krótkie video demo

Polecam w tej samej cenie dodatek, który mocno urozmaica grę (nie polega tylko na dołożeniu więcej kart do gry).
zapals.com/imp…tml

Uważam to za dobrą cenę, bo :
  • Allegro : min. 60 zł
  • Ceneo : min. 86,94 zł


Jeśli ktoś jest fanem internetów (i zna trochę memów) to kup mu proszę na gwiazdkę tą grę.. proszę.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
what is co?
Mam na telefonie. Ogólnie na 2 osoby to nie ma co tego ruszać. Nie wiem jak w tej wersji, ale "klepacze" strasznie psują grę - jak ich nie masz, to z góry jesteś przegrany, jak padnie dobre kombo. Warto też zaznaczyć, że z planszówek z Chin twórcy nic nie dostają - to tak jak by kupować podróby Calvina czy innych.
NightMareklis 10. 2017

Mam na telefonie. Ogólnie na 2 osoby to nie ma co tego ruszać. Nie wiem j …Mam na telefonie. Ogólnie na 2 osoby to nie ma co tego ruszać. Nie wiem jak w tej wersji, ale "klepacze" strasznie psują grę - jak ich nie masz, to z góry jesteś przegrany, jak padnie dobre kombo. Warto też zaznaczyć, że z planszówek z Chin twórcy nic nie dostają - to tak jak by kupować podróby Calvina czy innych.


Zgadza się, że gra "w wojnę" to to nie jest i we 2 to trochę nudno Racja z tymi grami z Chin, ale też tym tokiem rozumowania jak kupimy na Allegro, to nie zarobi ktoś na czynsz w stacjonarnym sklepie... a skasować za karciankę blisko 100 pln Polaka-cebulaka to już jest wysoce niemoralne.
A już tak na koniec, to jest najlepiej opłacony projekt w historii Kickstartera w kat. gier ($8,7 MLN) - mimo, że mam w domu dwie części oryginalne na półce to nie mam skrupułów
Klimaslis 10. 2017

Zgadza się, że gra "w wojnę" to to nie jest i we 2 to trochę nudno Rac …Zgadza się, że gra "w wojnę" to to nie jest i we 2 to trochę nudno Racja z tymi grami z Chin, ale też tym tokiem rozumowania jak kupimy na Allegro, to nie zarobi ktoś na czynsz w stacjonarnym sklepie... a skasować za karciankę blisko 100 pln Polaka-cebulaka to już jest wysoce niemoralne.A już tak na koniec, to jest najlepiej opłacony projekt w historii Kickstartera w kat. gier ($8,7 MLN) - mimo, że mam w domu dwie części oryginalne na półce to nie mam skrupułówJa też z tym problemów nie mam, tak tylko wspomniałem, żeby zaraz nie było jeszcze większego płaczu, jak to bywa na grupach planszówkowych
Z tym bardzo dobra to bym nie przesadzaj. Taki piotrus rozbudowany. Mam i zagrałem ze trzy razy
Dziękuję za od ofertę
NightMareklis 10. 2017

Ja też z tym problemów nie mam, tak tylko wspomniałem, żeby zaraz nie było …Ja też z tym problemów nie mam, tak tylko wspomniałem, żeby zaraz nie było jeszcze większego płaczu, jak to bywa na grupach planszówkowych


Doczytałem trochę i muszę przyznać więcej racji w temacie - twórcy nie są teraz krezusami, bo z uwagi na tak ogromną popularność na Kickstarter (potrzebowali 10,000$) to mają teraz dziesiątki tysięcy ludzi do obskoczenia, a wg twórców znaczna część to koszt produkcji... Tutaj zapewne (nie opisany w artykule) pojawia się wątek produkcji u majfrendów, żeby obniżyć koszt i stąd możemy cieszyć się "okazją" wyprodukowaną na nocnej zmianie
Klimaslis 10. 2017

Doczytałem trochę i muszę przyznać więcej racji w temacie - twórcy nie są t …Doczytałem trochę i muszę przyznać więcej racji w temacie - twórcy nie są teraz krezusami, bo z uwagi na tak ogromną popularność na Kickstarter (potrzebowali 10,000$) to mają teraz dziesiątki tysięcy ludzi do obskoczenia, a wg twórców znaczna część to koszt produkcji... Tutaj zapewne (nie opisany w artykule) pojawia się wątek produkcji u majfrendów, żeby obniżyć koszt i stąd możemy cieszyć się "okazją" wyprodukowaną na nocnej zmianieDodatkowo kickstarter też bierze od twórców procent. Nie wiem jaki dokładnie, ale takie wspieram.to bierze 10%.
Opisze ktoś dodatek?
Klimaslis 10. 2017

A już tak na koniec, to jest najlepiej opłacony projekt w historii K …A już tak na koniec, to jest najlepiej opłacony projekt w historii Kickstartera w kat. gier ($8,7 MLN).


Już od jakiegoś czasu nie Za to samych wsparć ma najwięcej.

Sama gra jest hmmm mocno średnia, szybko się nudzi. $ zebrała dzięki twórcy i... kotom

Wersję polską wydał Rebel: i-szop.pl/szu…ki+

Ogólnie cena na +
scottlis 10. 2017

Opisze ktoś dodatek?


Bardziej dla dorosłych, nie warto
To jest podróbka czy jak?
scottlis 10. 2017

Opisze ktoś dodatek?


Moim zdaniem bardzo fajna rzecz - dodaje implodującego kotka który przy pierwszym wyjęciu nic nie robi, później jest wkładany w talie awersem do góry i już nie można rozbroić więc trzeba się bronić innymi kartami, do tego karty alter the future - pozwala ustawić 3 karty z wierzchu tali w wybranej kolejności, reverse - odbija kolejkę oraz celowany atak

Jeśli kupowac by oryginał ze stanów i płacić z wysyłką prawie 100 zł to nie warto, ale za 7$ zdecydowanie dobry zakup
Przyszło już komuś? Zamówiłem 10.11.17 obie wersje i cisza.
nehmsty 5. 2018

Przyszło już komuś? Zamówiłem 10.11.17 obie wersje i cisza.


Ja też obie zamówiłem i nic nie ma.do tej pory..
Klimassty 9. 2018

Ja też obie zamówiłem i nic nie ma.do tej pory..


Moje wczoraj w końcu przyszły.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Klimas. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst