Niestety, ta okazja wygasła 9 września 2022.
195° Zakończono
18
Opublikowano 1 września 2022

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Philips (HU2716/10)

381zł449zł-15%
Darmowa dostawa · Amazon.pl Okazje
Avatar
Opublikowane przez Jan_Uszek
Dołączył w 2017
33
639

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj ->TUTAJ
Idzie zima - może kogoś zainteresuje:)

Philips Seria 2000 Nawilżacz Powietrza - Nawilżacz Pomieszczenia do 32 m², Technologia NanoCloud, 3 Prędkości, Tryb Snu, Zbiornik 2l (HU2716/10
Opis
Nawilżacz powietrza Philips serii 2000 zapewnia czyste nawilżenie suchego powietrza w domu, aby pomóc utrzymać nawilżenie skóry i zmniejszyć swędzenie. Wykorzystując naturalny proces parowania, technologia NanoCloud tworzy znacznie delikatniejszą mgiełkę niż nawilżacze ultradźwiękowe — rozprowadzając 99% mniej zarazków* i zapobiegając mokrym plamom oraz białym śladom.** Tryb snu dla komfortowego, nocnego wypoczynku. Łatwe napełnianie i czyszczenie dzięki odpinanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 2l. Wybierz spośród 3 prędkości i 3 poziomów wilgotności do 200ml/h w pomieszczeniach do 32 m².
Amazon.pl Więcej szczegółów na Amazon.pl
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj ->TUTAJ
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

18 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie polecam bez względu na cene, filtry drogie i łatwo łapią grzyba (wystarczy ze postoi jeden dzień w wodzie nieuzywany)

  Jak kupowac to ewaporacyjny i bez filtra
  Avatar
  Jakie polecasz?
 2. Avatar
  Potwierdzam, mało opłacalne. Dodatkowo brak dostępu do wentylatora na którym zbiera się kurz. Więc w dłuższej perspektywie wydmuchuje kurz w powietrze.
  Avatar
  potwierdzam powyższą opinie - wentylator da się oczyścić ale wymaga to odrobiny zdolności manualnych i śrubokręta. Słabo to zaprojektowali i widać, że producent nie przewidywał procedury czyszczenia tego elementu przez użytkownika. Jeśli tego nie robimy co jakiś czas (ja robię 2-3 razy do roku) to wentylator dodatkowo może zacząć wydawać dziwne piskliwe odgłosy.

  Używam od dwóch lat, ale drugi raz bym nie kupił - może dla kogoś taka opinia będzie przydatna. (Edytowano)
 3. Avatar
  Miałam ten i Xiaomi. Philips odczuwalnie lepiej nawilża, nie pozostawia śladu na rzeczach, ale te filtry to udręka. Xiaomi mam wrażenie że nawilża tylko w pobliżu nawilżacza a nie całe pomieszczenie jak Philips, natomiast nie zostawia wilgotnego pyłku na meblach i jest dużo łatwiejszy w czyszczeniu. Do tego używamy filtrów antykamiennych do wody i ani nawilżacz ani czajnik kamienia nie mają w ogóle
  Avatar
  Pewnie ten Xiaomi był ultradźwiękowy, Xiaomi ma też model ewaporacyjny.
Avatar