Niestety, ta okazja już wygasła
Evertale za darmo #Android #iOS
94° Zakończono

Evertale za darmo #Android #iOS

ZA DARMO1,75zł Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
8
paź 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Evertale jest darmowy na Android i iOS.

To jest dobry RPG, gdzie można złapać potwory jak w Pokemonie.

iOS: apps.apple.com/us/…153
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
MSc0406/10/2019 09:37

Komentarz z Google translatora?


Tak, Nie jestem Polakiem, staram się nauczyć polskiego
8 Komentarzy
Komentarz z Google translatora?
MSc0406/10/2019 09:37

Komentarz z Google translatora?


Tak, Nie jestem Polakiem, staram się nauczyć polskiego
Gra z serii niekończącego się wyciągania kasy jeżeli chce się pograć. Ofc najlepiej jakby co tydzień wydawało się 400 zł na jakieś bzdurne kryształki.
Ciekawa gierka. Kasy nie ma sensu wydawać z trzech powodów. 1) zbyt drogo 2) nawet jak kupisz kamyczki to i tak masz bardzo mała szanse, że coś wylosujesz. 3) sporo zależy od taktyki, można cisnąć gości którzy dotują, bez wydawania pieniędzy.
Evertale to gra typu long play. Gdy skończy się część fabularną (która jest bardzo fajnie zrobiona) wbijasz do gry 2-3x dziennie wyklikac manę no i tyle:) jak ktoś ma mało czasu na gry, to warto.
Bardzo fajna gra. Dzieci są zachwycone, cały czas krzyczą: o jakie słodkie Nie mogę ich oderwać od telefonów, ale przynajmniej mam święty spokój i mogę zagrać w swoje ulubione ogrody Polecam dla tych, co cenią sobie spokój i wygodę. Informacja dla madek, moje bomble mają 21 i 23 lata i nie dzieje im się żadna krzywda
Herned06/10/2019 12:52

Gra z serii niekończącego się wyciągania kasy jeżeli chce się pograć. Ofc n …Gra z serii niekończącego się wyciągania kasy jeżeli chce się pograć. Ofc najlepiej jakby co tydzień wydawało się 400 zł na jakieś bzdurne kryształki.Herned06/10/2019 12:52

Gra z serii niekończącego się wyciągania kasy jeżeli chce się pograć. Ofc n …Gra z serii niekończącego się wyciągania kasy jeżeli chce się pograć. Ofc najlepiej jakby co tydzień wydawało się 400 zł na jakieś bzdurne kryształki.


Nie prawda bo ja gram i da się bez wydawana
Gra jest bardzo super bo wydałem na nom 1,79zł dla mnie warto
Matirus27/11/2019 09:19

Nie prawda bo ja gram i da się bez wydawana


No teoretycznie we wszystkie te darmowe wydmuszki da się grać bez wydawania pieniędzy, ale trzeba lubić trwający tygodniami grind
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Shinops. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst