Niestety, ta okazja już wygasła
Eurosport Player za darmo 7 dni
494° Zakończono

Eurosport Player za darmo 7 dni

ZA DARMO15zł Darmowa dostawa Darmowa
16
494° Zakończono
Eurosport Player za darmo 7 dni
lip 26. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tydzień oglądania (w pełnej wersji) Eurosport Player za darmo. Przed upływem okresu 7 dni należy anulować subskrypcję, aby nie pobrało stałej opłaty miesięcznej (15 zł). Dobre, jeśli ktoś chce przetestować usługę. Zarówno aplikacja mobilna, jak i przez stronę www.
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Spoko opcja jak ktoś jest na wyjeździe, a akurat leci interesujący nas mecz
irytujacytyplip 26. 2018

Spoko opcja jak ktoś jest na wyjeździe, a akurat leci interesujący nas me …Spoko opcja jak ktoś jest na wyjeździe, a akurat leci interesujący nas mecz


Czasem można też obejrzeć coś, czego nie nadaje stacja na klasycznych kanałach, np. teraz w ten weekend będą na Playerze skoki narciarskie w Hinterzarten w ramach LGP.
Już niedługo etap w Paryżu #tdF
Mam, używam tylko dlatego że jako jedyni mają TDF. Sama aplikacja słaba szczególnie w podróży. Do tego brak możliwości obejrzenia offline.
Ja odkąd uzyskuje/wałem kodi teraz vavoo zrezygnowałem z abonamentu na Eurosport Player. Polecam każdemu takie rozwiązanie
Czy to normalne ze od razu pobiera 15 zł?
ryba18mk28/07/2018 16:53

Czy to normalne ze od razu pobiera 15 zł?


Nie, 7 dni jest darmowych. Trzeba zrezygnować z subskrypcji przed końcem tego tygodnia, wtedy nic nie pobierają. Chocby z teraz info:

"Opłata zostanie naliczona dopiero po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego – w dniu 04/08/2018"
Edytowane przez: "Anyway123" lip 28. 2018
Anyway12328/07/2018 17:06

Nie, 7 dni jest darmowych. Trzeba zrezygnować z subskrypcji przed końcem t …Nie, 7 dni jest darmowych. Trzeba zrezygnować z subskrypcji przed końcem tego tygodnia, wtedy nic nie pobierają. Chocby z teraz info:"Opłata zostanie naliczona dopiero po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego – w dniu 04/08/2018"


Strona chciała zebym wybrał płatność i wybrałem Paypal. Sciagneło mi od razu 15 zł z karty podlaczonej do pp.
ryba18mklip 28. 2018

Strona chciała zebym wybrał płatność i wybrałem Paypal. Sciagneło mi od raz …Strona chciała zebym wybrał płatność i wybrałem Paypal. Sciagneło mi od razu 15 zł z karty podlaczonej do pp.


Spróbowałem na inną kartę i nic nie pobrało.
To mnie w chu ja zrobili kradziochy jedne
Czyli, że jeśli dzisiaj bym wybrał abonament miesięczny, to od 11.08 będzie naliczało opłatę miesięczną, czy to działało tylko przez miniony tydzień?
Dor_Tesie 4. 2018

Czyli, że jeśli dzisiaj bym wybrał abonament miesięczny, to od 11.08 będ …Czyli, że jeśli dzisiaj bym wybrał abonament miesięczny, to od 11.08 będzie naliczało opłatę miesięczną, czy to działało tylko przez miniony tydzień?


Działa tydzień od założenia konta.
Chyba promocja się już skończyła? Chcą od razu pobierać mi z karty 15 zł.
Czy na Eurosport player będą transmisje z US OPEN?
No raczej, że będzie!
Avatar
Usunięty24386
gh_dhfkilip 26.

Ja odkąd uzyskuje/wałem kodi teraz vavoo zrezygnowałem z abonamentu na Eu …Ja odkąd uzyskuje/wałem kodi teraz vavoo zrezygnowałem z abonamentu na Eurosport Player. Polecam każdemu takie rozwiązanie


a co daje Kodi
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Anyway123. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst