Niestety, ta okazja już wygasła
Etui do smartfona Apple iPhone X HAMA Black Rock Booklet Flex Carbon
167° Zakończono

Etui do smartfona Apple iPhone X HAMA Black Rock Booklet Flex Carbon

6,89zł24,97zł-72% Darmowa dostawa DarmowaMedia Markt Okazje
12
167° Zakończono
Etui do smartfona Apple iPhone X HAMA Black Rock Booklet Flex Carbon
wrz 12.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Etui z klapką kompatybilne ze smartfonem Apple iPhone X, wykonane z poliuretanu i włókna węglowego. Posiada otwory umożliwiające swobodny dostęp do wszystkich złączy, kieszonkę na wizytówki, karty bankomatowe itp. oraz funkcję podstawki. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zabrudzeniami.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Czekam na coś taniego do Note 9
Rewelacja! Kupiłem trzy etui z miejscem na karty do X'a i dwa zwykłe do 7-ki (akurat żonie zmieniliśmy tel.) za ~33 zł
Dzięki!
To jeszcze przewody oczywiście tanie i wytrzymałe Lightning bo dzieciaki szybko utylizujà
ArtXX12/09/2020 12:55

To jeszcze przewody oczywiście tanie i wytrzymałe Lightning bo dzieciaki s …To jeszcze przewody oczywiście tanie i wytrzymałe Lightning bo dzieciaki szybko utylizujà


Ja jestem np. z Baseusa zadowolony, ale mnie się chyba tylko jeden przewód do iPhone rozwalił przez wszystkie modele od 3Gs, więc ja nie jestem reprezentatywny.. ;-)
rhudhy12/09/2020 17:14

Ja jestem np. z Baseusa zadowolony, ale mnie się chyba tylko jeden przewód …Ja jestem np. z Baseusa zadowolony, ale mnie się chyba tylko jeden przewód do iPhone rozwalił przez wszystkie modele od 3Gs, więc ja nie jestem reprezentatywny.. ;-)


Dawno temu kupiłem kilka jednorazowo baseusa na Ali i jak przyszły to już jeden do kosza, a nie zauważyłem iż były dzielniejsze od Innych i ten czas oczekiwania na przesyłkę.
U mnie więcej miesięcznie w koszu ląduje. Subiektywnie w bezmarkowych lub tanich pseudo markowych np z alledrogo wtyczka jak by się ścierała. Nie są przenoszone (ja nie dzieciaki) ale wpierw przestaje działać jedna strona a następnie cały przewód.
ArtXX12/09/2020 17:32

Dawno temu kupiłem kilka jednorazowo baseusa na Ali i jak przyszły to już …Dawno temu kupiłem kilka jednorazowo baseusa na Ali i jak przyszły to już jeden do kosza, a nie zauważyłem iż były dzielniejsze od Innych i ten czas oczekiwania na przesyłkę.U mnie więcej miesięcznie w koszu ląduje. Subiektywnie w bezmarkowych lub tanich pseudo markowych np z alledrogo wtyczka jak by się ścierała. Nie są przenoszone (ja nie dzieciaki) ale wpierw przestaje działać jedna strona a następnie cały przewód.


Już dawno zauważyłem, że są dwie kategorie ludzi; jednym te kable padają w kółko i produkują tony śmieci, innym działają po wsze czasy. Znam i takich i takich wielu, ale nie umiem wyjaśnić z czego to wynika. Mnie w życiu padł może jeden, jak pisałem, a i kilka najstarszych przejściówek z micro na Lightning. Nowsze działają od kilku lat. Wszystkie.
rhudhy13/09/2020 07:02

Już dawno zauważyłem, że są dwie kategorie ludzi; jednym te kable padają w …Już dawno zauważyłem, że są dwie kategorie ludzi; jednym te kable padają w kółko i produkują tony śmieci, innym działają po wsze czasy. Znam i takich i takich wielu, ale nie umiem wyjaśnić z czego to wynika. Mnie w życiu padł może jeden, jak pisałem, a i kilka najstarszych przejściówek z micro na Lightning. Nowsze działają od kilku lat. Wszystkie.


Widocznie nie znasz dużo użytkowników „nadgryzionych jabłek”
Moje pisanie dotyczy tylko przewodów Lightning bo nie micro USB czy new USB C bo wg mnie te są „wieczne” wszystkie telefony (traktowane też jako stacjonarne) pracowały na kablach kompletu kupionego wraz z telefonem. Nawet dzieciaki jak młodsze jeździły na androidzie nie zużywały firmowych przewodów . A nie znam nikogo kto nie narzeka na Lightning. Jak to w korpo musi być jednolity sprzęt, kiedyś wymieniali kable teraz już każdy sam sobie musi zagospodarować czyli wydatek był duży nawet dla nich.
Od 13 podobnież ma nie być wejść czyli też kabli więc zobaczymy
Edytowane przez: "ArtXX" wrz 13.
ArtXX13/09/2020 11:46

Widocznie nie znasz dużo użytkowników „nadgryzionych jabłek” Moje pisani …Widocznie nie znasz dużo użytkowników „nadgryzionych jabłek” Moje pisanie dotyczy tylko przewodów Lightning bo nie micro USB czy new USB C bo wg mnie te są „wieczne” wszystkie telefony (traktowane też jako stacjonarne) pracowały na kablach kompletu kupionego wraz z telefonem. Nawet dzieciaki jak młodsze jeździły na androidzie nie zużywały firmowych przewodów . A nie znam nikogo kto nie narzeka na Lightning. Jak to w korpo musi być jednolity sprzęt, kiedyś wymieniali kable teraz już każdy sam sobie musi zagospodarować czyli wydatek był duży nawet dla nich. Od 13 podobnież ma nie być wejść czyli też kabli więc zobaczymy


Ciekawa jest ta maniera, że jak ktoś ma inne zdanie tzn. że się nie zna... ;-)
Używam Apple od ćwierć wieku, iPhone od 3G. Mam znajomych z Szarlotki, a nawet na MacWarsztaty się kiedyś załapałem, więc trochę jednak się przez te lata znajomych z jabłkiem nazbierało...
Ostatnio była zresztą taka dyskusja na Szarlotce (to takie wiekowe forum polskich użytkowników jabłek) i tam było to samo; jedni na kable narzekają, innym nigdy się nie zepsuł, więc moje zdanie mogę poprzeć próbą kilkuset osób jak przypuszczam. ;-)
Złącze Lightning jest od 2012 roku wiec naprawdę nie musisz pisać iż już dziadek jesteś miłej reszki weekendu pozdr
Edytowane przez: "ArtXX" wrz 13.
ArtXX13/09/2020 15:37

Złącze Lightning jest od 2012 roku wiec naprawdę nie musisz pisać iż już dz …Złącze Lightning jest od 2012 roku wiec naprawdę nie musisz pisać iż już dziadek jesteś miłej reszki weekendu pozdr


30-pinowe uchodziło za bardziej awaryjne, ale nawet tu nie miałem problemu z kablami. Może to kwestia dbania, może coś innego - nie zmienia to faktu, że problem z kablami nie dotyczy wszystkich. Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst