Ether One Wersja Limitowana PL PS4
157°

Ether One Wersja Limitowana PL PS4

19,99zł 6,70zł Allegro Okazje
1
157°
Ether One Wersja Limitowana PL PS4
paź 10. 2020
Ether One (PS4) to wyłączne wydawnictwo na najnowszą konsolę japońskiego producenta, poruszająca gra przygodowa, której twórcy postawili przede wszystkim na wywołanie pozytywnych emocji u uczestników rozgrywki i wytworzenie związku między nimi a wirtualnymi postaciami.

Cała opowiesc została osadzona w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ludzie posiadający nadprzyrodzone zdolności zajmuja sie leczeniem chorób psychicznychj.

Prowadzona w widoku pierwszooosobowym rozgrywka może być prowadzona na dwa sposoby. Pierwszy wariant pozwala graczowi odkrywać fabułę w indywidualnym tempie, dopasowanym do preferencji. Drugi, bardziej angażujący, pozwala zmierzyć się z wyzwaniami i zagadkami, których rozwiązanie umożliwi rekonstrukcje wspomnień wirtualnego bohatera.

Gra korzysta z doskonałego silnika graficznego Unreal Engine 3.0, który świetnie sprawdza się zarówno na "pecetach", jak i konsolach. Ether One w pełni wykorzystuje możliwości oferowane przez najnowsze urządzenie japońskiego producenta, a gracze mogą cieszyć się doskonałej jakości, stylizowaną na obrazy, grafiką w rozdzielczości 1080p i niezmienną liczbą 60 klatek na sekundę.

Ether One (PS4) posiada rating PEGI 7.

306949-tyPHv.jpg306949-Iqn1Y.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
1 Komentarz
Gra jest w steelbooku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst