Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
156°
Opublikowano 14 godzin temu

ERYONE Jedwabny dwukolorowy filament PLA, 1,75 mm, -0,03 mm, filament współwytłaczany, PLA, błyszczący, 1 kg, czarno-złoty

56,56zł118,20zł-52%
8,99zł ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
1 090
1 508

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Drukarki 3D

Znajdź więcej okazji Drukarki 3D

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

W tej samej okazji błyskawicznej kilka kolorów w podobnej, a nawet niższej cenie.
hagglezon.com/en/…1GJ

740960_1.jpg
 • Jedwabny filament dichromatyczny: Dwukolorowy filament jedwabny ERYONE jest wykonany z dwóch pojedynczych kolorów, wytłaczany w jedno pasmo filamentu. Możesz zmienić widoczny kolor, obracając filament mieszający kolory w różnych kierunkach.
 • Jedwabny filament o wysokiej dokładności Średnica mieszanego dwukolorowego filamentu jedwabiu wynosi 1,75 mm z tolerancją +/-0,03 mm. Dichromatyczny filament PLA dostarcza się płynnie i stale bez zatykania dyszy lub wytłaczarki, dzięki czemu uzyskasz płynny nadruk i lepszą powierzchnię.
 • Nieodkształcający się wielokolorowy filament - idealnie nawinięty jedwabny mieszany kolorowy filament PLA, nie plącze się przed otwarciem, bez odkształceń. Uniwersalna kompatybilność z większością drukarek 3D FDM i długopisów 3D.
 • Silna przyczepność warstwy - Ten jedwabny filament PLA ma doskonałą przyczepność pierwszej warstwy, aby zmniejszyć odkształcenia, kurczenie się, zwijanie i niepowodzenie drukowania. 1,75 mm Dwukolorowy jedwabny filament PLA do drukarki 3D nie ma pęcherzyków powietrza, silna przyczepność warstwy sprawia, że części do drukowania są mocniejsze.
 • Wykwintne opakowanie - Starannie wyłożone, opakowanie próżniowe wielokrotnego użytku z wbudowanym środkiem osuszającym, dzięki czemu nie musisz się martwić przed i po użyciu.

O tym produkcie
 • 1. Jedwabny filament dichromatyczny: Dwukolorowy filament jedwabny ERYONE jest wykonany z dwóch pojedynczych kolorów, wytłaczany w jedno pasmo filamentu. Możesz zmienić widoczny kolor, obracając filament mieszający kolory w różnych kierunkach.
 • Jedwabny filament o wysokiej dokładności Średnica mieszanego dwukolorowego filamentu jedwabiu wynosi 1,75 mm z tolerancją +/-0,03 mm. Dichromatyczny filament PLA dostarcza się płynnie i stale bez zatykania dyszy lub wytłaczarki, dzięki czemu uzyskasz płynny nadruk i lepszą powierzchnię.
 • 3. Nieodkształcający się wielokolorowy filament - idealnie nawinięty jedwabny mieszany kolorowy filament PLA, nie plącze się przed otwarciem, bez odkształceń. Uniwersalna kompatybilność z większością drukarek 3D FDM i długopisów 3D.
 • 4. Silna przyczepność warstwy - Ten jedwabny filament PLA ma doskonałą przyczepność pierwszej warstwy, aby zmniejszyć odkształcenia, kurczenie się, zwijanie i niepowodzenie drukowania. 1,75 mm Dwukolorowy jedwabny filament PLA do drukarki 3D nie ma pęcherzyków powietrza, silna przyczepność warstwy sprawia, że części do drukowania są mocniejsze.
 • 5. Wykwintne opakowanie - Starannie wyłożone, opakowanie próżniowe wielokrotnego użytku z wbudowanym środkiem osuszającym, dzięki czemu nie musisz się martwić przed i po użyciu.

Specyfikacja
 • Marka: ERYONE
 • Kolor: czarny, złoty
 • Waga produktu: 1 Kilogramy

Opinie o produkcie
740960_1.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PLSBX
  Opinie takie sobie. Używał ktoś?
  Awatar użytkownika szrejder
  Ja używałem, fajny wygląd i w sumie zero problemów na taniej drukarce (Hornet) i dyszy 0.4.
 2. Awatar użytkownika dachu02
  Używałem od nich dwukolorowego czarno fioletowego, wygląda spoko, zero problemów w druku, jedyny minus nie dają faktury VAT
  Awatar użytkownika raflik85
  Wrzuć jakieś foto
 3. Awatar użytkownika duszus
  Z jednej z poprzednich wstawek kupiłem zestaw małych szpul i muszę powiedzieć że jakościowo wydruki wyszły petarda. Na pewno kupię dużą szpule, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor
  Awatar użytkownika Norbas
  Oj..uważaj... .ten sam dylemat miałem, i mam już większość tych kolorów.... a miałem już nie kupować :-P
 4. Awatar użytkownika Koveras
  Właśnie drukuję na fioletowym z poprzedniej wstawki. Jadę na Ender 3 na ustawieniach filamentu Spectrum PLA i jak na razie idzie fajnie. Zobaczymy jaki efekt finalny będzie.
 5. Awatar użytkownika bananzo
  Jak uzyskać cenę 56,56zl mi pokazuje 168zl
  Awatar użytkownika jac
  W tej cenie już tylko zielono-czarny, czerwono-zielony za 52,76 zł.
Awatar użytkownika