Niestety, ta okazja już wygasła

Ergometr wioślarski Tunturi Cardio Fit R25 @iBood

cze 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ergometr Tunturi Cardio Fit R25 w jeszcze lepszej cenie niż we wrześniu 2021 roku kiedy była wstawka za 899,95zł. Tym razem z wysyłką cena wynosi 784,90zł. Oczywiście, zaraz wszyscy napiszą że tylko Concept 2, no ale wiemy jak jestOpis z Ibooda:

Ergometr wioślarski Tunturi Cardio Fit R25O dobrą kondycję należy dbać zawsze. Ergometr wioślarski, zwany popularnie wioślarzem, to idealne urządzenie do domowych treningów. Zastanawiasz się, dlaczego jest lepszy niż inne sprzęty? Ponieważ zajmuje niewiele miejsca, a przy tym pozwala aktywować prawie wszystkie mięśnie!

Tunturi stworzył tę podstawową maszynę do wiosłowania specjalnie dla każdego, kto chce uzyskać i zachować formę w zabawny i wymagający sposób, bez konieczności polegania na siłowniach, trenerach i (płatnych) subskrypcjach.

WszechstronnyWioślarz aktywuje większość mięśni w naszym ciale, co czyni go niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Trenujesz pośladki, nogi, mięśnie pleców, biceps, triceps, barki oraz brzuch. Co ważne, nie tylko trenujesz mięśnie, ale także spalasz dużo kalorii, ponieważ w tym samym czasie pracuje wiele obszarów. W ten sposób efektywnie i przyjemnie pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu, a także poprawisz swoją kondycję. Wszystko na jednym urządzeniu!

Dla amatorówWiosłowanie jest łatwe, przyjemne i bardzo efektywne. Nie musisz być zagorzałym sportowcem, aby uzyskać i zachować formę. Wykonuj regularnie ćwiczenia na przykład podczas oglądania ulubionego serialu / programu, a Twoje ciało uzyska optymalny trening.

I profesjonalistówTen wioślarz wyposażony jest we wszystkie podstawowe funkcje umożliwiające dokładny trening wioślarski nie zajmie dużo czasu, zanim zauważysz, że stajesz się sprawniejszy. Dzięki ośmiu poziomom oporu ta maszyna do wiosłowania rośnie razem z Tobą. Ustaw opór na swoim poziomie i zawsze idź o krok dalej.

Łatwy w użyciuKażdy może wiosłować i każdy może korzystać z tej maszyny bez wcześniejszego przygotowania. Wioślarz posiada łatwy w obsłudze wyświetlacz, na którym można zobaczyć czas, dystans i liczbę spalonych kalorii. Za pomocą pokrętła można łatwo wybrać żądany poziom oporu.

KompaktowyR25 to kompaktowa i solidna maszyna do wiosłowania. Możesz zaoszczędzić miejsce, przechowując urządzenie w pozycji pionowej lub poziomej. Kółka transportowe sprawiają, że jest on łatwy w przenoszeniu.

Jest jeszcze trochę czasu do lata, więc jeśli zaczniejsz już dzisiaj przywitasz wakacje doskonałym wygladem i formą


Marka: Tunturi
Typ: ergometr wioślarski Cardio Fit R25
Gwarancja: 2 lata


 • Wydajny trening
 • Kompaktowy rozmiar
 • Aktywuje niemal wszystkie mięśnie

(i) Urządzenie nie posiada instrukcji w języku polskim.Języki dostępne w instrukcji: angielski, niemiecki, francuski, niderlandzki, włoski, hiszpański, szwedzki, fiński.


Charakterystyka

 • 8 poziomów oporu, regulowane ręcznie
 • Z kołami transportowymi
 • Monitor wyświetla czas, dystans i kalorie
 • Wyposażony w uchwyt na tablet
 • Kompaktowy, zajmuje mało miejsca
Właściwości fizyczne

 • Masa obrotowa: 3 kg
 • Maksymalna nośność: 110 kg
 • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm
 • Wymiary: 55 x 70 x 170 cm
 • Waga: 22,5 kg
Aktualizacje społecznościowe

62 Komentarze