Niestety, ta okazja już wygasła
English Tests / ANDROID
97° Zakończono

English Tests / ANDROID

ZA DARMO4,59zł Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
9
97° Zakończono
English Tests / ANDROID
sie 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

50 głównych testów gramatycznych. 1000 pytań. Skoncentruj się na angielskich czasach
Testy zostały podzielone tematycznie (są pogrupowane tematycznie, są podzielone na tematy). Wszystkie opisy i wskazówki są napisane łatwym językiem angielskim.
Dobra praktyka do nauki i wzmacniania znajomości języka angielskiego (głównie czasów angielskich). Plus inne powiązane tematy. .
Zaznacza wszelkie pytania (Znaki) i pytania z błędami (Błędy), aby pracować nad błędami i zaznaczonymi pytaniami.WERSJA OFFLINE
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Ja wole pojedyncze wstawki i nie widzę w tym nic złego.
9 Komentarzy
Może byś wrzucił jednak zbiorczą okazję? Jeśli Pepperowicze zauważą to stado okazji to zostaną zminusowane nawet dobre apki.
Avatar
Usunięty373308
szopen03/08/2020 18:50

Może byś wrzucił jednak zbiorczą okazję? Jeśli Pepperowicze zauważą to stad …Może byś wrzucił jednak zbiorczą okazję? Jeśli Pepperowicze zauważą to stado okazji to zostaną zminusowane nawet dobre apki.


Idzie na ilość, nie na jakość.
Ja wole pojedyncze wstawki i nie widzę w tym nic złego.
omgwtf03/08/2020 19:17

Ja wole pojedyncze wstawki i nie widzę w tym nic złego.


Gdyby koleś nie wrzucał crapware, to być może miałbyś rację.
cxb03/08/2020 20:21

Gdyby koleś nie wrzucał crapware, to być może miałbyś rację.


Przy twoim jedynym śmieciu jaki wystawiłeś -44 to ja jestem Gość
Asdar05/08/2020 20:39

Przy twoim jedynym śmieciu jaki wystawiłeś -44 to ja jestem Gość


W innym poście wyjaśniłem. Jesteś kolejny, który się ta wstawką bezmyślnie podnieca.
To był mój pierwszy raz, pomyliłem się w opisie, poleciały minusy. Po kilku minutach poprawiłem, wyjaśniłem w komentarzu, ale debile dalej bezmyślnie minusowały. Debile, bo owczym pędem dawali minusy, nie patrząc na ofertę, która w tamtym momencie była najniższa na rynku z gratisem za 400 zł.
Wtedy stwierdziłem, że szkoda mojego zdrowia na kretynów i więcej nic nie wrzucałem.

Jesteś doskonałym przykładem, że ilość wrzutek nie ma żadnego znaczenia w dyskusji i nie daje żadnej przewagi. Co z tego że masz ich więcej, skoro nie niosą żadnej wartości i tylko obniżają jakość Peppera?
cxb05/08/2020 20:50

W innym poście wyjaśniłem. Jesteś kolejny, który się ta wstawką bezmyślnie …W innym poście wyjaśniłem. Jesteś kolejny, który się ta wstawką bezmyślnie podnieca. To był mój pierwszy raz, pomyliłem się w opisie, poleciały minusy. Po kilku minutach poprawiłem, wyjaśniłem w komentarzu, ale debile dalej bezmyślnie minusowały. Debile, bo owczym pędem dawali minusy, nie patrząc na ofertę, która w tamtym momencie była najniższa na rynku z gratisem za 400 zł.Wtedy stwierdziłem, że szkoda mojego zdrowia na kretynów i więcej nic nie wrzucałem.Jesteś doskonałym przykładem, że ilość wrzutek nie ma żadnego znaczenia w dyskusji i nie daje żadnej przewagi. Co z tego że masz ich więcej, skoro nie niosą żadnej wartości i tylko obniżają jakość Peppera?


cxb05/08/2020 20:41

Niestety na Pepperze rządzi bezmyślny owczy pęd i to jest największa bolączka to serwisu.Użytkownicy nie oceniają okazji, tylko patrzą jaka jest tendencja i bezmyślnie za nią podążają.Jeśli w okazji na początku pojawiają się plusy, to następni najczęściej dają plusy, w drugą stronę działa to dokładnie tak samo.Te same okazje wrzucone w odstępie 1 dnia mogą mieć z tego powodu skrajnie różne oceny.To mnie zniechęciło do wstawiana jakichkolwiek okazji. W swojej pierwszej wstawce źle wkleiłem opis i poleciały minusy. Po kilku minutach poprawiłem opis, wyjaśniłem w komentarzu, a minusy dalej leciały. I żaden z debili (inaczej takich ludzi nie można nazwać) nie wziął pod uwagę, że w tamtym momencie to była najniższa cena na rynku i można było wziąć gratis za 400 zł. Po prostu dawali minusy, bo przed nimi kilku innych je dało.Do tego dochodzi również zjawisko (z którego skrzętnie korzystasz w swoich wrzutkach), że ludzie często plusują wszystko co ma skreśloną cenę i napis "za darmo". Niewielu czyta opis, jeszcze mniej weryfikuje czy jest prawdziwy. "Za darmo? To już klikam, wtedy już mi nie odbiorą". Następny robi to samo i plusy lecą.I tak, uważam, że wrzucasz śmiecie, czyli tzw. crapware. Większość Twoich wrzutek jest niby przeceniona, ale zawiera płatności, reklamy, błędy i niedoróbki. Do tego to są często aplikacje z bardzo złymi ocenami lub bez ocen, bo nikt ich nie pobiera ze względu na niską jakość. Mało która była sprzedana w skreślonej cenie, bo na tym żerują ich wydawcy. Liczą, że kolejni naiwniacy złapią się na "promocję" i da się zarobić na reklamach lub płatnościach w aplikacji.Nikt zdrowy na umyśle nie instaluje takiego badziewia na telefonie. Nie wiem jaki masz cel, może dostałeś swój pierwszy telefon nas komunię i odkryłeś sklep Play?Jestem zdziwiony, że admini nic z tym nie robią. Czekam dnia, kiedy ktoś w końcu wpadnie na pomysł, żeby wrzucić jakiś syf z trojanem, skreśli cenę 500 zł, wpisze "za darmo" i podpali taką okazję. Debile będą się bić o to kto pierwszy to zainstaluje.Ciekawe, jak właściciel Peppera wybrnie z tego wizerunkowo...Pokaż mniej

A to MOJE
No wreszcie coś mądrego,gdyby nie ta docinka z komunią,ale co tam,niech będzie na twoje,ale niestety Pepper tak reaguje, że nie przewidzisz komu dogodzisz,a komu zaszkodzisz.A z tym owczym pędem to to masz trochę racji, ale też nie do końca ,bo Polacy nie gęsi i też swój rozum mają, przynajmniej ja nie podążam ślepo za plus minus.Miłej nocki

Sorry jeśli Cię uraziłem.Dobrze,że Peppersi nie są,aż tak podzieleni jak Polacy przy urnach.Ty masz swoją rację,ja swoją.Czas się godzić nie wojny polsko-polskiej szukać
Asdar05/08/2020 22:13

cxb05/08/2020 20:41Niestety na Pepperze rządzi bezmyślny owczy pęd i to je …cxb05/08/2020 20:41Niestety na Pepperze rządzi bezmyślny owczy pęd i to jest największa bolączka to serwisu.Użytkownicy nie oceniają okazji, tylko patrzą jaka jest tendencja i bezmyślnie za nią podążają.Jeśli w okazji na początku pojawiają się plusy, to następni najczęściej dają plusy, w drugą stronę działa to dokładnie tak samo.Te same okazje wrzucone w odstępie 1 dnia mogą mieć z tego powodu skrajnie różne oceny.To mnie zniechęciło do wstawiana jakichkolwiek okazji. W swojej pierwszej wstawce źle wkleiłem opis i poleciały minusy. Po kilku minutach poprawiłem opis, wyjaśniłem w komentarzu, a minusy dalej leciały. I żaden z debili (inaczej takich ludzi nie można nazwać) nie wziął pod uwagę, że w tamtym momencie to była najniższa cena na rynku i można było wziąć gratis za 400 zł. Po prostu dawali minusy, bo przed nimi kilku innych je dało.Do tego dochodzi również zjawisko (z którego skrzętnie korzystasz w swoich wrzutkach), że ludzie często plusują wszystko co ma skreśloną cenę i napis "za darmo". Niewielu czyta opis, jeszcze mniej weryfikuje czy jest prawdziwy. "Za darmo? To już klikam, wtedy już mi nie odbiorą". Następny robi to samo i plusy lecą.I tak, uważam, że wrzucasz śmiecie, czyli tzw. crapware. Większość Twoich wrzutek jest niby przeceniona, ale zawiera płatności, reklamy, błędy i niedoróbki. Do tego to są często aplikacje z bardzo złymi ocenami lub bez ocen, bo nikt ich nie pobiera ze względu na niską jakość. Mało która była sprzedana w skreślonej cenie, bo na tym żerują ich wydawcy. Liczą, że kolejni naiwniacy złapią się na "promocję" i da się zarobić na reklamach lub płatnościach w aplikacji.Nikt zdrowy na umyśle nie instaluje takiego badziewia na telefonie. Nie wiem jaki masz cel, może dostałeś swój pierwszy telefon nas komunię i odkryłeś sklep Play?Jestem zdziwiony, że admini nic z tym nie robią. Czekam dnia, kiedy ktoś w końcu wpadnie na pomysł, żeby wrzucić jakiś syf z trojanem, skreśli cenę 500 zł, wpisze "za darmo" i podpali taką okazję. Debile będą się bić o to kto pierwszy to zainstaluje.Ciekawe, jak właściciel Peppera wybrnie z tego wizerunkowo...Pokaż mniejA to MOJE No wreszcie coś mądrego,gdyby nie ta docinka z komunią,ale co tam,niech będzie na twoje,ale niestety Pepper tak reaguje, że nie przewidzisz komu dogodzisz,a komu zaszkodzisz.A z tym owczym pędem to to masz trochę racji, ale też nie do końca ,bo Polacy nie gęsi i też swój rozum mają, przynajmniej ja nie podążam ślepo za plus minus.Miłej nocki Sorry jeśli Cię uraziłem.Dobrze,że Peppersi nie są,aż tak podzieleni jak Polacy przy urnach.Ty masz swoją rację,ja swoją.Czas się godzić nie wojny polsko-polskiej szukać


Przecież Peppersi to dokładne odwzorowanie społeczeństwa.
Ktoś daje coś za darmo? Świetnie, masz mój głos.
Nieważne co się za tym kryje, nieważne jaka jest tego jakość.
Mało kto weryfikuje czy opis jest zgodny z rzeczywistością, czy nie ma lepszych ofert, jaki będzie rzeczywisty koszt. Mało kto czyta w dyskusji pod wstawką ostrzeżenia i opinie.
Darmo? Plus leci.
A potem zdziwienie, że aplikacja nijak ma się do opisu, że nie działa część funkcji, że trzeba płacić ekstra. Wg tego samego schematu odbyły się wybory przy urnach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst