Engel. Futbol na tak
-92°Zakończono

Engel. Futbol na tak

0,50zł9,90zł-95%Dedalus Okazje
14
kwi 17. 2018
Klasyka gatunku. Każdy prawdziwy pasjonat z pewnością doceni lekkie pióro Pana Polkowskiego oraz pasjonujące anegdoty Jerzego Władysława Engela.
Na Ceneo od 9.90 do 9.90, dokładny opis książki znajduje się na stronie z okazją
Aktualizacje społecznościowe
Dedalus Okazje

Grupy

14 Komentarzy
xD

Niestety koszt wysyłki przewyższa wartość tego dzieła.
Edytowane przez: "PogromcaBiedakuw" kwi 17. 2018
Cena adekwatna...
50 gr. - tyle wtedy była warta cała polska reprezentacja😁.
Edytowane przez: "m00min" kwi 17. 2018
słynny diament, który tak fajnie rozjechała Korea Południowa
Kiedyś przeczytałem i moim zdaniem całkiem fajna lektura, która z perspektywy czasu może czegoś nauczyć.
Zdjęcia w książce są genialne
Nie rozumiem skąd minusy.
Dla wąsów kupię.
PogromcaBiedakuw17/04/2018 09:54

Nie rozumiem skąd minusy.


Pewnie od ludzi, którzy nie lubią słodkiego pierdzenia Pana Jurka.
martini17/04/2018 10:53

Pewnie od ludzi, którzy nie lubią słodkiego pierdzenia Pana Jurka.


Wiadomo że Engel to przymuł ale:

1) Można przeczytać taką książkę z ciekawości i trochę dla beki, zobaczyć gdzie się mylił swojego czasu w ocenie swojej i swojej reprezentacji
2) I co ważniejsze, powinno się oceniać okazję a nie lubię/nie lubię.

Dla tutejszych Januszy nie do wyobrażenia. Xiaomi, Prażubr - plus w ciemno. Engel - minus, panie!!!
Edytowane przez: "PogromcaBiedakuw" kwi 17. 2018
PogromcaBiedakuw17/04/2018 11:00

Wiadomo że Engel to przymuł ale:1) Można przeczytać taką książkę z ciekawo …Wiadomo że Engel to przymuł ale:1) Można przeczytać taką książkę z ciekawości i trochę dla beki, zobaczyć gdzie się mylił swojego czasu w ocenie swojej i swojej reprezentacji2) I co ważniejsze, powinno się oceniać okazję a nie lubię/nie lubię. Dla tutejszych Januszy nie do wyobrażenia. Xiaomi, Prażubr - plus w ciemno. Engel - minus, panie!!!


Tak jak go oglądałem w tv przez tyle lat, to ten Pan nie powiedział w życiu jednego konkretnego słowa, zawsze tylko hmmm to zależy i już zmiana tematu i lanie wody. Już wolę przeczytać książkę kogoś konkretnego, kto nie owija w bawełnę jak np. Andrzej Iwan.
martini17/04/2018 11:25

Tak jak go oglądałem w tv przez tyle lat, to ten Pan nie powiedział w ży …Tak jak go oglądałem w tv przez tyle lat, to ten Pan nie powiedział w życiu jednego konkretnego słowa, zawsze tylko hmmm to zależy i już zmiana tematu i lanie wody. Już wolę przeczytać książkę kogoś konkretnego, kto nie owija w bawełnę jak np. Andrzej Iwan.


No Iwan w TV też jakichś zaawansowanych rzeczy nie mówi Gdyby nie to że książka była napisana piórem Stanowskiego, to pewnie też kosztowała by teraz 5zł. Ale dobrze się czytało.
PogromcaBiedakuw17/04/2018 11:27

No Iwan w TV też jakichś zaawansowanych rzeczy nie mówi Gdyby nie to że …No Iwan w TV też jakichś zaawansowanych rzeczy nie mówi Gdyby nie to że książka była napisana piórem Stanowskiego, to pewnie też kosztowała by teraz 5zł. Ale dobrze się czytało.


No ale przynajmniej nie owijał w bawełnę i nie pomijał bardziej niewygodnych faktów czy wspomnień. A w ogóle ten cały "Futbol na tak" to biografia czy takie lanie wody o wszystkim i niczym?
Edytowane przez: "martini" kwi 17. 2018
martinikwi 17. 2018

No ale przynajmniej nie owijał w bawełnę i nie pomijał bardziej nie …No ale przynajmniej nie owijał w bawełnę i nie pomijał bardziej niewygodnych faktów czy wspomnień. A w ogóle ten cały "Futbol na tak" to biografia czy takie lanie wody o wszystkim i niczym?


Nie wiem, nie czytałem:D
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Bartosz_Roszak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst