Endoskop kamera inspekcyjna na Android @Gearbest
237°Zakończono

Endoskop kamera inspekcyjna na Android @Gearbest

15
mar 29. 2016
Tym razem na GB kamerka inspekcyjna, idealna dla mechaników, hydraulików i zwykłych Kowalskich, którzy lubią majsterkować.

Cena atrakcyjna, na alledrogo ceny zaczynają się od 69 zł.
oczywiście można tą cenę obniżyć o 5$ jeżeli nie mamy jeszcze konta na GB i dodatkowo uzyskać 12% cashback.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
piekło.kotmar 29. 2016

Można tym wykonać badanie ginekologiczne partnerki? (creep)takie badanie lepiej wykonywac wlasnym sprzetem, ktory powinienes miec podlaczony na stale do podbrzusza
15 Komentarzy
Na ali spokojnie za 17zł z długością kabla 1m.
Okazja marna, na aliexpress kupiłem dwie, z różnych aukcji, obie po ok. 25 zł. Jeśli już ktoś się decyduje na zakup, a chce używać kamerki na telefonie z androidem, n pamiętajcie, że musicie mieć host otg.
Można tym wykonać badanie ginekologiczne partnerki?
piekło.kotmar 29. 2016

Można tym wykonać badanie ginekologiczne partnerki? (creep)takie badanie lepiej wykonywac wlasnym sprzetem, ktory powinienes miec podlaczony na stale do podbrzusza
Zbanowany
mam taka ale nie widzialam softu dla androida. Pod Windwos owszem
Ktos dla andka moze podac mi nazwe?
anna666mar 29. 2016

mam taka ale nie widzialam softu dla androida. Pod Windwos owszemKtos dla …mam taka ale nie widzialam softu dla androida. Pod Windwos owszemKtos dla andka moze podac mi nazwe?Spróbuj tym :

CameraFi - USB Camera / Webcam
play.google.com/sto…=pl
robert99mar 29. 2016

takie badanie lepiej wykonywac wlasnym sprzetem, ktory powinienes miec … takie badanie lepiej wykonywac wlasnym sprzetem, ktory powinienes miec podlaczony na stale do podbrzusza


Masz sprzęt z okiem?
Na alegro z wysyłką z polski można spokojnie za 50zł nabyć.
na aliexpress znalazłem po 8.51$ na apce, ale w opisie na gearbest ogniskowa ma 600mm, a na ali 400mm, więcej=lepiej w tym wypadku chyba nie?
wziąłem na gearbest bo w sumie dostanę w ładnym pudełku (pewnie to jest ta różnica w cenie) no i pewniejsze to jest niż chińczyk z fake trackingiem, no i gdzieś czytałem, że gearbest z tymi promocjami ma szybko wysyłać więc to też + dla gearbest
No i weźcie pod uwagę fakt, że paypal jest bezpieczniejszy niż płacenie kartą u chinoli:)
Co do ceny to można ją zbić do 4,9 $ więc wychodzi podobnie jak na ali.
Autor
Ogień... dostałem 1 punkt karny niby za reflinka...
anna666mar 29. 2016

mam taka ale nie widzialam softu dla androida. Pod Windwos owszemKtos dla …mam taka ale nie widzialam softu dla androida. Pod Windwos owszemKtos dla andka moze podac mi nazwe?


Możesz coś więcej napisać o urządzeniu, sprawdza się, czy raczej należy traktować jako ciekawostkę, obraz w miarę wyraźny czy trzeba się domyślać co widać. Miałem kiedyś taką z własnym ekranem ale rozdzielczość zarówno kamery i ekranu praktycznie uniemożliwiała wykorzystanie do czegoś więcej niż chwalenia się przed ziomkami. ;-) a po włączeniu podświetlenia było tylko gorzej.
THX
Mi raz się przydało, jak próbowałem przeprowadzić kable w karton gipsie i szukałem drogi między "plackami" z kleju. Od tej pory leży i się kurzy.
Czy można w taki sposób używać zwykłej kamerki internetowej po podłączeniu jej przez usb do smartfona?
Autor
Istnieje pewnie jakieś prawdopodobieństwo, że tak, tylko pytanie czy nie lepiej kupić jakiejś zwykłej w Polsce za 20 zł?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy