Endomondo Premium 25% taniej.
62°Zakończono

Endomondo Premium 25% taniej.

5
gru 15. 2015
Obecnie, do 26.XII można wykupić Endomondo Premium za 22$ na rok, czyli 25% taniej. Niby i tak dużo ale moim zdaniem warto. Po rocznej gratisowej subskrypcji od Samsunga (przy zakupie Galaxy S5) ciężko było mi się przyzwyczaić do okrojonej wersji z reklamami. Osobiście skorzystałem z aktualnej promocji bo to w sumie jeden kebab miesięcznie a plany treningowe czy strefy tętna to fajna sprawa.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
5 Komentarzy
od siebie dodam że to złodziejka firma. raz kiedyś kupiłem premium i poźniej zmienili zasady gry. ogólnie jest masa innych ciekawych programów rejestrujacych aktywność
Autor
@Dezeus rozwiniesz na czym polegała owa zmiana zasad i co na niej straciłeś?
kiedyś np. za 20zł wykupywalo sie wersje premium i niby dozywotnio miałeś premium teraz zrobili to na zasadzie subskrypcji a tym co wcześniej kupili premium zostawili na lodzie.
Mozesz opisac funkcje w premium? Te treningi to sciema czy fajne jak chce sie zaczac np biegac
Autor
@marplo treningi do bardzo fajna opcja. Wybierasz czy interesuje Cię bardziej dystans czy szybkość. Potem trener głosowy w języku polskim prowadzi Cię przez trening. Dodatkowy atut jest taki że jak zapłacisz to czujesz się zobowiązany by korzystać Statystyki to też fajna rzecz. Lubię sobie to przeglądać (taka gadżeciarska natura). Jak wcześniej pisałem dla mnie też są ważne strefy tętna. No i nie ma reklam co też dla mnie jest sporym plusem.
@Dezeus jeśli faktycznie wykupiłeś PRO to je nadal masz. Tutaj chodzi o ofertę Premium. KAŻDA topowa aplikacja (Endomondo, Runtastic, Strava itp.) wymaga płatnej subskrypcji. Nawet taki Runtastic, możesz sobie kupić w wersji PRO i co z tego? I tak będziesz miał reklamy, a statystyki będziesz dostawał zamazane w kluczowych momentach z wrzeszczącą adnotacją BUY PRO! Twoje pretensje uważam za nieuzasadnione. To tak jakbyś miał pretensje że kupiłeś Windows 95 a te ch**e, złodzieje wprowadzili nowe ficzery i chcą za to kasę (siakieś Windowsy 8 czy 10 sobie powymyślali). Ciekawy jestem także czy znajdziesz mi ten zapis z "dożywotnością" Pro.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy