Niestety, ta okazja już wygasła
Empire Warriors TD Premium za darmo w google play store
429° Zakończono

Empire Warriors TD Premium za darmo w google play store

ZA DARMO1,79złGoogle Play Okazje
17
429° Zakończono
Empire Warriors TD Premium za darmo w google play store
maj 31. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Całkiem udany klon Kingdom Rush, grafika w grze w wyższej rozdzielczości niż w KR.
Gra podstawowa jest normalnie za darmo, w wersji premium która kosztuje śmieszne pieniądze tak czy siak dostajemy:

What do you get in Premium Bundle?
★ Hero Miria
★ 1500 gems
★ 300 crystals
★ 6 runes 4*
★ 50 VIP coins

Postać Miria normalnie kosztuje 7500 gemów, farmiąc poziom 21, można dostać około 300 gemów za 1 przejście.
W grze są reklamy, dobrowolne, tzn jak chcemy aby zdobyte w rundzie gemy były x2 to odpalamy reklamę, nie chcemy to nie. Nie ma żadnych reklam bijących po oczach gdzie tylko się kliknie.

Ja już trochę pograłem, mam odblokowanych wszystkich darmowych bohaterów.
Twórcy komunikują się z graczami, na grupie na FB, szybko naprawiają błędy i co jakiś czas dodają nowe rundy bądź bohaterów.
Zawsze dwóch najnowszych bohaterów można kupić tylko za hajs, ale jak wydawany jest kolejny bohater to jeden z tych płatnych jest przekształcany że można kupić go za gemy w grze. Ostation odblokowali Leona za gemy, bardzo dobra postać :).

Jedynie słabe jest to że jak ktoś grał na wersji darmowej, to jak "kupi" płatną (tą co teraz też jest w promocji za darmo) to nie można przenieść zapisów

Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Plus za opis (w szczególe za filmik).
Wyleczyłam się z takich gier grając 4 lata w Game of War. Nadal szukam czegoś ciekawego, gdzie nie ma mikro(a właściwie to masę)płatności, ale już się poddałam i po prostu gram tylko na komputerze.
Za okazję oczywiście +
Vivien31/05/2018 13:49

Wyleczyłam się z takich gier grając 4 lata w Game of War. Nadal szukam cz …Wyleczyłam się z takich gier grając 4 lata w Game of War. Nadal szukam czegoś ciekawego, gdzie nie ma mikro(a właściwie to masę)płatności, ale już się poddałam i po prostu gram tylko na komputerze.Za okazję oczywiście +


Właśnie tutaj nie ma tyle mikro.
29 w rankingu nie wydając nawet złotówki.
919969-a1v10.jpg
Edytowane przez: "Valkyx" maj 31. 2018
Valkyxmaj 31. 2018

Właśnie tutaj nie ma tyle mikro.29 w rankingu nie wydając nawet zł …Właśnie tutaj nie ma tyle mikro.29 w rankingu nie wydając nawet złotówki.[Obrazek]


Oo, to byłabym skłonna spróbować. Gratuluję miejsca
Tak btw żeby nie było że promuję jakąś nową gierkę. Wersja darmowa ma 500k+ pobrań.
play.google.com/sto….td
Vivien31/05/2018 13:49

Wyleczyłam się z takich gier grając 4 lata w Game of War. Nadal szukam cz …Wyleczyłam się z takich gier grając 4 lata w Game of War. Nadal szukam czegoś ciekawego, gdzie nie ma mikro(a właściwie to masę)płatności, ale już się poddałam i po prostu gram tylko na komputerze.Za okazję oczywiście +


Iron Marines.
onion_lover31/05/2018 18:56

Iron Marines.


Z tym jest słabo akurat, sama gra kosztuje sporo (21 zł) i darmowych postaci jest chyba 3 z 11 dostępnych (reszta po prostu jest do kupienia za kolejny hajs). Szkoda bo Iron Hide robiło dobre gry a teraz lecą ostro na kasę.
Valkyx31/05/2018 19:16

Z tym jest słabo akurat, sama gra kosztuje sporo (21 zł) i darmowych p …Z tym jest słabo akurat, sama gra kosztuje sporo (21 zł) i darmowych postaci jest chyba 3 z 11 dostępnych (reszta po prostu jest do kupienia za kolejny hajs). Szkoda bo Iron Hide robiło dobre gry a teraz lecą ostro na kasę.Wierz mi lub nie, ale 21zł w porównaniu do gier produkcji MZ to jest nic. Tam kupowanie paczek za 100$, w ilościach nawet 10-20 dziennie, to norma. Na początku nie musisz wydawać nic, a im gra jest starsza, tym szybciej są nowości. Jest pełno klonów, typu piraci, jakieś anime, star wars, a wszystko jest takie same.
Vivienmaj 31. 2018

Wierz mi lub nie, ale 21zł w porównaniu do gier produkcji MZ to jest nic. T …Wierz mi lub nie, ale 21zł w porównaniu do gier produkcji MZ to jest nic. Tam kupowanie paczek za 100$, w ilościach nawet 10-20 dziennie, to norma. Na początku nie musisz wydawać nic, a im gra jest starsza, tym szybciej są nowości. Jest pełno klonów, typu piraci, jakieś anime, star wars, a wszystko jest takie same.


Podrzuć jakieś produkty MZ bo tego akurat nie kojarzę (chyba że chodzi o jakieś candy crushe itp to wiadomo że tam jest wyciskarka kasy ile się da). W grę którą wrzuciłem gram jakoś od lutego, nie wydałem nawet złotówki. Ofc można kupić diamenty ale nie ma takiej potrzeby, szybko można sporo zebrać na nowo wydaną postać. Chyba we wtorek zmienili Leona z płatnego na możliwość zakupu za gemy, 10k gemów w 2 dni na spokojnie zebrałem, nie siedząc zbyt długo nad grą.

A co do Iron Marines to w komentarzach ludzie sporo piszą że gra krótka / nie ma nowych plansz / większość postaci za kasę. Od początku roku zapowiadają nowe plansze i jakoś ich nie widać.

Edit.
A widzę, te gry mmo które są typu Game of War, Castle Crush czy jak się tam to nazywało, to wiadomo że tam cisną tylko i wyłączenie z zakupu pakietów, jak grasz za freee to nie dojdziesz nigdzie.
Tutaj jak widziałeś nie wydając złotówki wbiłem się do czołówki
Edytowane przez: "Valkyx" maj 31. 2018
Dzięki za wstawkę. Zagrałem w pierwszą plansze i gra wydaje się spoko.
W wersji permium dorzucają za darmo w sumie najlepszą postać do farmienia, miria to podstawa w każdym farmingu bardzo dobra do przechodzenia kampanii, w tournamentach lepiej spisują się inne postacie.
Super giera ^^ 1 dzieñ i już jestem na 21 poziomie tak sie wciągnąłem. Kingdom rushe przeszedłem w całości, więc jako fan serii grafika i gameplay idealnie pode mnie
Roggycze 1. 2018

Super giera ^^ 1 dzieñ i już jestem na 21 poziomie tak sie wciągnąłem. King …Super giera ^^ 1 dzieñ i już jestem na 21 poziomie tak sie wciągnąłem. Kingdom rushe przeszedłem w całości, więc jako fan serii grafika i gameplay idealnie pode mnie


Tutaj jest 25 poziomów, ale masz 3 poziomy trudnosci. Hell jest ciężko zrobić. Ale już zapowiedzieli kolejne mapy co tydzień wychodzą aktualizacje.
Beta.
MotoMan01/06/2018 17:30

Beta.


Beta już się skończyła. Grę rozwijają na bieżąco.
Valkyx01/06/2018 21:24

Beta już się skończyła. Grę rozwijają na bieżąco.


Aaa i co jest coś ciekawego nowego? Byłem testerem ale zrezygnowałem z braku czasu
MotoMancze 6. 2018

Aaa i co jest coś ciekawego nowego? Byłem testerem ale zrezygnowałem z br …Aaa i co jest coś ciekawego nowego? Byłem testerem ale zrezygnowałem z braku czasuDodają nowe postacie, dzisiaj albo jutro będzie update z kolejną. Pod koniec czerwca maja dodać kolejne mapy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst