Niestety, ta okazja już wygasła
Emolium 400ml DERMOCARE emulsja do kąpieli od 1 dnia życia na ALLECCO.PL
299° Zakończono

Emolium 400ml DERMOCARE emulsja do kąpieli od 1 dnia życia na ALLECCO.PL

25,99zł35,99zł-28% Darmowa dostawa DarmowaAllecco Okazje
23
299° Zakończono
Emolium 400ml DERMOCARE emulsja do kąpieli od 1 dnia życia na ALLECCO.PL
mar 20. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

w aptece internetowej allecco.pl zacna cena emolientu do kąpieli - możliwy odbiór bezpłatny już na następny dzień tutaj lista aptek : allecco.pl/str…tml


bądź można skorzystać z opcji dostawy dpd gdy wartość osiągnie 50zł czyli zamawiając conajmniej 2op emolientu lub dopierając coś innego do tej kwoty ( ta oferta z dpd ważna do 21/03/2019)
Aktualizacje społecznościowe
Allecco OkazjeAllecco promocja
23 Komentarze
Dobra cena kiedyś chyba za ten ale do smarowania ponad 60 zł dawałem
m.ceneo.pl/205…528

Hmm, cena w innych aptekach zaczyna się od 25 PLN. To jaka to okazja????
Kupione 2 sztuki + free DPD, dziękować:)
Preze520/03/2019 11:17

https://m.ceneo.pl/2055528Hmm, cena w innych aptekach zaczyna się od 25 …https://m.ceneo.pl/2055528Hmm, cena w innych aptekach zaczyna się od 25 PLN. To jaka to okazja????


To proszę o przykład apteki która ma siec aptek w całej pl w której możliwy jest BEZPŁATNY odbiór osobisty dla szerokiego grona zainteresowanych a nie tylko dla lokalnych albo która apteka ma taką cena i dostawa kurierem od 50zl gratis ?
Avatar
Usunięty50765
Przesyłka za darmo w tytule wprowadzasz w błąd ludzi już na początku.Mega minus!!!!
Avatar
Usunięty50765
Cena przesyłki realna ma być a nie po dokupieniu później.
To nie jest promocja na emolium, a na wysyłkę. Każdy produkt będziesz wrzucal z tej apteki? Np octanisept 29,97zl.
Minus
Usunięty5076528 min

Przesyłka za darmo w tytule wprowadzasz w błąd ludzi już na początku.Mega m …Przesyłka za darmo w tytule wprowadzasz w błąd ludzi już na początku.Mega minus!!!!


Ludzie Ale jest bezpłatny odbiór w aptekach sieci allecco
adam5559 min

To nie jest promocja na emolium, a na wysyłkę. Każdy produkt będziesz wrz …To nie jest promocja na emolium, a na wysyłkę. Każdy produkt będziesz wrzucal z tej apteki? Np octanisept 29,97zl.MinusLudzie Ale jest bezpłatny odbiór w aptekach sieci allecco
Usunięty5076526 min

Cena przesyłki realna ma być a nie po dokupieniu później.Ludzie Ale jest bezpłatny odbiór w aptekach sieci allecco
Usunięty5076529 min

Przesyłka za darmo w tytule wprowadzasz w błąd ludzi już na początku.Mega m …Przesyłka za darmo w tytule wprowadzasz w błąd ludzi już na początku.Mega minus!!!!Ludzie Ale jest bezpłatny odbiór w aptekach sieci allecco
Ostatnio za 2pack w aptece ziko płaciłem ok 45pln. Warto sprawdzić czy aktualne. Z doświadczenia wiem, że na takie produkty(emolium, bepanthen, la roche itp) lepiej szukać w sieciach aptek stacjonarnie(ziko, hygiea itp) Ceny jak najniższe na ceneo i nie płacisz za przesyłkę. Jeśli w aptece jest kolejka emerytów, znaczy że warto poczekać A internetowe wrzucają klikbajtowe promocje, myślisz że tanio i ladujesz cały koszyk do darmowej przesyłki.
Roma_Kielar42 min

To proszę o przykład apteki która ma siec aptek w całej pl w której możl …To proszę o przykład apteki która ma siec aptek w całej pl w której możliwy jest BEZPŁATNY odbiór osobisty dla szerokiego grona zainteresowanych a nie tylko dla lokalnych albo która apteka ma taką cena i dostawa kurierem od 50zl gratis ?


Tak, masz rację, jeśli patrzymy na parametry typu odbiór osobisty lub dodatkowe zakupy za sumę 50 PLN, to jest to najprawdopodobniej najtańsza opcja. Ale jeśli mówimy o zakupie przez Internet z wysyłką jednej butelki, to już taniej jest w innych aptekach (wysyłka za 10 PLN vs 13.50) przy takiej samej cenie Emolium.
Super okazja
Produkt już niedostępny
@Roma_Kielar Alecco to nie sieć aptek
Amelinium
Wykupione, do zmaknięcia.
Ar... am... amelinium
jakaś kryptoreklama apteki. niedługo po pepperze już był produkt niedostępny i jeszcze ta dostawa...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst