Elmex Sensitive 75ml Biedronka
408°Zakończono

Elmex Sensitive 75ml Biedronka

7
paź 5. 2016
Pasta Elmex Sensitive 75ml od 6 października w Biedronce, według mnie dobra cena, przy standardowej około 10pln. Jakościowo na pewno lepsza niż inne Colgate czy Signal.
Jest to mój pierwszy post, także mam nadzieje, że nigdzie błędu nie popełniłem
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Cena bardzo dobra, ale prawdziwy cebulak znajdzie tę pastę za mniej niż 6 zł :-)
Autor
eMJaypaź 6. 2016

Cena bardzo dobra, ale prawdziwy cebulak znajdzie tę pastę za mniej niż 6 z …Cena bardzo dobra, ale prawdziwy cebulak znajdzie tę pastę za mniej niż 6 zł :-)

Kupuję ją od lat tylko że pomarańczową ale z ceną taką jak mówisz jeszcze się nie spotkałem
Szukajcie, a znajdziecie ;-)
eMJaypaź 6. 2016

Szukajcie, a znajdziecie ;-)Nie prosciej podzielic sie tym zrodlem od walenia tepymi sucharami?
Miałem to właśnie zrobić, ale skoro mnie obrażasz jak jakiś cham, to środkowy paluszek.
eMJaypaź 6. 2016

Miałem to właśnie zrobić, ale skoro mnie obrażasz jak jakiś cham, to środk …Miałem to właśnie zrobić, ale skoro mnie obrażasz jak jakiś cham, to środkowy paluszek.


?? xD
Przecież Cie nie obraził, tylko napisał tak jak to wygląda, strzelasz głupie odpowiedzi zamiast po prostu podzielić się dobrą ceną, a od tego właśnie jest ten portal. Pochwaliłeś się, napisałeś 3 różne komentarze, z żadnego nie można się niczego dowiedzieć, zastanów się...
P4TRYKpaź 6. 2016

?? xDPrzecież Cie nie obraził, tylko napisał tak jak to wygląda, strzelasz …?? xDPrzecież Cie nie obraził, tylko napisał tak jak to wygląda, strzelasz głupie odpowiedzi zamiast po prostu podzielić się dobrą ceną, a od tego właśnie jest ten portal. Pochwaliłeś się, napisałeś 3 różne komentarze, z żadnego nie można się niczego dowiedzieć, zastanów się...

​100% racji
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od tomecool. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy