Niestety, ta okazja już wygasła
Elex [PS4] w GrajTanio
326° Zakończono

Elex [PS4] w GrajTanio

13
kwi 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pudełko jest po francusku, a sama gra po polsku.
Darmowy odbiór osobisty, a koszty przesyłki zaczynają się od 9zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
Powiem tak, w tą grę na PS4 praktycznie nie da się grać.
Jaro_869 min

Powiem tak, w tą grę na PS4 praktycznie nie da się grać.

Są niedociągnięcia, mimo to całkiem fajne mi się grało
Jaro_8610 min

Powiem tak, w tą grę na PS4 praktycznie nie da się grać.


Przeszedłem cala, więc się da i to całkiem dobrze.
O jaki problem Ci chodzi?
Jaro_8610 min

Powiem tak, w tą grę na PS4 praktycznie nie da się grać.


Co masz na myśli na ps4 pro zamula czy jak? Bugi? Patche nie wyszły?
Grałem na PRO 2-3 miechy temu, animacje ataku się zacinają, w momencie doczytywanie świata gra się przycina.
Mapa zawsze włączała mi się na początkowej lokacji ze startu gry, a nie tam gdzie jest bohater. Przewijanie na mapie to mordęga niczym w slowmotion.

I ten dubbing polski. Normalnie czułem się jakbym zpowrotem w latach 90' kupował grę na rynku spolczoną przez Rusków.
Edytowane przez: "Jaro_86" kwi 4.
A ja grałem i polecam. Na slimce nie miałem stałych 30fps, w miastach było dość średnio, ale mi za specjalnie nie przeszkadzało. Walka dla jednych zwalona dla innych dobra. Jak ktoś grał w gothica i riseny i grało mu się dobrze to nie powinien narzekać, dla mnie w tej topornsci jest bardziej satysfakcjonujaca i skillowa niż w takim wiedźminie. Problemem są karabiny plazmowe z możliwością wywracania przeciwników bo od tego momentu jest się nie do ruszenia (dlatego dla wymagających graczy odradzam gildię kleryków). Gra jest dość długa jak się dużo biega i robi wszystkie zadania więc spoko. A dubbing nie jest zły, z początku głos Jaxa nieźle mnie irytował, ale z czasem go polubiłem i nabrał dla mnie sensu. Jak ktoś grał w gothica to polecam, jak ktoś nie grał w gothica to też polecam.
Odradzam kupno powyżej 10zł, lokacje na wstępie ładne w dalszych miejscach jak z przed 15tu lat, gra na początku trudna po chwili banalna. FPSY potrafią spaść poniżej 15 klatek. Gra zmarnowana przez dewelopera, niedorobiona ale mimo to trafiła do sprzedaży w nadziei odzyskania chociaż części piniondza z projektu.
Edytowane przez: "David_Z" kwi 5.
Jan_SobieskiEfm9 g, 33 min

A ja grałem i polecam. Na slimce nie miałem stałych 30fps, w miastach było …A ja grałem i polecam. Na slimce nie miałem stałych 30fps, w miastach było dość średnio, ale mi za specjalnie nie przeszkadzało. Walka dla jednych zwalona dla innych dobra. Jak ktoś grał w gothica i riseny i grało mu się dobrze to nie powinien narzekać, dla mnie w tej topornsci jest bardziej satysfakcjonujaca i skillowa niż w takim wiedźminie. Problemem są karabiny plazmowe z możliwością wywracania przeciwników bo od tego momentu jest się nie do ruszenia (dlatego dla wymagających graczy odradzam gildię kleryków). Gra jest dość długa jak się dużo biega i robi wszystkie zadania więc spoko. A dubbing nie jest zły, z początku głos Jaxa nieźle mnie irytował, ale z czasem go polubiłem i nabrał dla mnie sensu. Jak ktoś grał w gothica to polecam, jak ktoś nie grał w gothica to też polecam.


Jak ktoś grał w Gothica to odradzam, zawiedzie się.
Właśnie gothica uwielbiałem, bardzo chciałem w to zagrać, ale z tego co widzę, mogę się nieźle zawieźć... :-(
Mało jest gier względem których opinie są AŻ TAK podzielone. Gdy pytałem ludzi o zdanie zawsze było 50/50, więc być może warto spróbować i wyrobić sobie...własną opinię ?
Poza tym, pudło fajnie mieć mimo wszystko, nie stoi na pewno na każdej półce
Edytowane przez: "Crowley" kwi 5.
Testowałem Elexa w pracy pod Xboxa i szczerze nikomu nie polecam...
Gra na początku zniechęca później zaczyna wkręcać po czym uświadamiasz sobie jak bardzo szkoda że ktoś zmarnował potencjał tej przez krótką chwilę wciągającej gry... Miałem nówkę w której sam producent umieszcza info że w przypadku niezadowolenia z produktu zwraca pieniądze.
Edytowane przez: "David_Z" kwi 5.
Gra drewniana, ale jak lubiło się Risen 2 i 3 to powinno podejść, sporo rzeczy podobne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst