Niestety, ta okazja już wygasła

Gra Elex 2 PC Steam

maj 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klucz Steam. Najniższa cena dotychczas. Na Eneba za 121,54zł. W oficjalnych sklepach najlepsza cena to na Epicu za 157,49zł.

Poniżej opis gry:
ELEX II to kontynuacja ELEX, klasycznej gry RPG z otwartym światem stworzonej przez studio Piranha Bytes – wielokrotnie nagradzanych twórców takich serii jak Gothic oraz Risen. ELEX II powraca do postapokaliptycznego, fantastycznego świata Magalan z ogromnymi przestrzeniami, które można eksplorować z niespotykaną dotąd swobodą, korzystając z plecaka odrzutowego, dzięki któremu będziemy w stanie poruszać się poprzez tę epicką historię, jakkolwiek zechcemy.
Kilka lat po tym, jak Jax pokonał Hybrydę, z nieba nadciąga nowe zagrożenie, uwalniając niebezpieczne moce mrocznego Elex i zagrażając życiu na planecie. Aby obronić pokój na planecie Magalan i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, Jax musi wyruszyć na misję, by przekonać zwaśnione frakcje do zjednoczenia się w walce przeciw najeźdźcom oraz odnaleźć swojego własnego syna, Dexa, z którym został rozdzielony…
Zanurz się w ogromnym, ręcznie stworzonym i niesamowicie wyjątkowym świecie z wieloma frakcjami oraz zróżnicowanymi środowiskami postapokaliptycznego, fantastycznego uniwersum.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz