Elephone S2  -"szklany smartfon"  MTK6735M 64-bit Quad Core 2GB Ram (Wysyłka z Niemiec)
289°Zakończono

Elephone S2 -"szklany smartfon" MTK6735M 64-bit Quad Core 2GB Ram (Wysyłka z Niemiec)

12
cze 29. 2016cze 29. 2016
Z kodem: 54ele kosztuje 125 EuroSam posiadam ten telefon i muszę przyznać, że się całkiem dobrze sprawuje.
Telefon jest naprawdę elegancki, szkło po dwóch stronach sprawia ekskluzywne wrażenie, a wzór tylnego szklą jest piękny. :P
System chodzi naprawdę płynnie, a nawet wymagający gry nie sprawiają problemów.
Nic się nie muli.
Wbudowany GPS działa naprawdę dobrze i dokładnie.
Do LTE tez nie mam żadnych zastrzeżeń.
Bateria w tej wersji trzyma dosyć długo, dlatego zdecydowałem się do zakupu tej wersji z mniejszym ekranem.

Aparat robi przydatne zdjęcia, lecz nie jest specjalnie dobry, starczy do codziennego użytku.


23279.jpg

23279.jpg

12 Komentarzy

Nie rozumiem skąd tyle plusów. Przecież specyfikacje telefonu są dramatyczne.

mam elephone'a - firma, która po paru miesięcach porzuca jeden model i wypuszcza nowy ... wiec aktualizacje musimy zalatwiac dzieki łasce entuzjastow, ktorzy robia robote za nich za darmo.

Autor

aresCze 29.

Nie rozumiem skąd tyle plusów. Przecież specyfikacje telefonu są dramatyczne.Specyfikacje to nie wszystko .
Miale telefony, które miały znacznie lepsze specyfikacje i tak płynnie nie chodziły jak ten.
Teoria często wygląda inaczej niż rzeczywistość.
Dodatkowo musisz przyznać, że na rynku nie ma za wiele telefonów ze szkłem po dwóch stronach.

BartusCze 29.

Specyfikacje to nie wszystko .Miale telefony, które miały znacznie lepsze specyfikacje i tak płynnie nie chodziły jak ten. Teoria często wygląda inaczej niż rzeczywistość. Dodatkowo musisz przyznać, że na rynku nie ma za wiele telefonów ze szkłem po dwóch stronach.Brawo. Elephone jest skazany na brak aktualizacji i nigdy nie mają dobrych romów. Szklo po obu stronach to glupota bo telefon Ci spadnie i masz go do wymiany bo nie ma części zamiennych dostępnych dla tak niszowych modeli. To najwidoczniej miałeś same słabe telefony bo ten telefon nie ma prawa płynnie działać. Ponadto 554zł za tak słaby telefon to głupota bo można mieć za to inne znacznie wydajniejsze telefony z pewnymi aktualizacjami i wsparciem.

aresCze 29.

Brawo. Elephone jest skazany na brak aktualizacji i nigdy nie mają dobrych romów. Szklo po obu stronach to glupota bo telefon Ci spadnie i masz go do wymiany bo nie ma części zamiennych dostępnych dla tak niszowych modeli. To najwidoczniej miałeś same słabe telefony bo ten telefon nie ma prawa płynnie działać. Ponadto 554zł za tak słaby telefon to głupota bo można mieć za to inne znacznie wydajniejsze telefony z pewnymi aktualizacjami i wsparciem.

​Potwierdzam. Sam mam Elephone P6000 i ostatni działający ROM to Kit Kat. Zero wsparcia, wibracji szukam prawie 7 miesięcy. Bezskutecznie.

MatoCze 29.

​Potwierdzam. Sam mam Elephone P6000 i ostatni działający ROM to Kit Kat. Zero wsparcia, wibracji szukam prawie 7 miesięcy. Bezskutecznie.

​Wibracji w sensie części?

ja podziekuje za szklo z dwoch stron. mam Z3 i tak musze miec silikonowe etui z racji takiej ze jak sie go polozy na pochylej powierzchni to sie zsowa. dodatkowo kazdy upadek moze skutkowac stluczeniem szkla. a oblepianie telefonu etui i innymi zabezpoeczeniami powoduje ze tego szkla nie widac wiec po co kupowac szklo jak i tak nie bedzie na wierzchu.

Bez obrazy, niektórzy myślą przed zakupem.

epol9 godz., 18 min

​Wibracji w sensie części?

​Tak. W sensie części.

szkło hartowane imho to porażka, delikkatne, palcuje się, niewiele trzeba aby się zrobiła ryska. a zakładanie szkła dodatkowego na przód i tył... hmmmmm no coment
specyfikacja nie jest zła ale dzisiaj to przeciętniak, do tego słabe wsparcie,.
za 550zł... można znaleźć fajne rzeczy.
Największym plusem jest wysyłka z UE. czyli już ovatowany.
A właśnie to powoduje że cena nie jest atrakcyjna jak na ten akurat telefon.

jest Słoniofon jest i plus ta firma krzak to potęga prawie taka jak xiaomi... swietny stosunek ceny do parametrów ciągle wsparcie, serwis onsite itd

Wystarczy spojrzeć na cenę i wiadomo że to nic specjalnego. Jeden z drugim telefonem wymieniają się wadami, zaletami. Ten nie ma podczerwieni drugi ma albo nie ma żyroskopu bądź słabsza bateria, albo skopany soft. Coś za coś.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst