Elephone P9000 Lite - 4GB RAM - 32 GB ROM @Gearbest
328°Zakończono

Elephone P9000 Lite - 4GB RAM - 32 GB ROM @Gearbest

8
wrz 20. 2016
Telefon z 4GB RAM za 660 zł Nawet dobre recenzje a jak za tą cenę - nic tylko brać Nawet jak tu są zwolennicy VATu to i z VATem się opłaca!

Kupon: GBP9000G
Obniża o: 36 zł

Specyfikacja:
27424.jpg
Wideo:
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

8 Komentarzy
czy grzeje się tak samo przeokrutnie jak p6000? niestety p6000 podczas jednoczesnego ładowania, oglądania filmu np. na youtubie, oraz z włączonym gpsem w tle, potrafił zwyczajnie się sfajczyć.
Rooblowwrz 20. 2016

czy grzeje się tak samo przeokrutnie jak p6000? niestety p6000 podczas …czy grzeje się tak samo przeokrutnie jak p6000? niestety p6000 podczas jednoczesnego ładowania, oglądania filmu np. na youtubie, oraz z włączonym gpsem w tle, potrafił zwyczajnie się sfajczyć.Do każdego telefonu odradza się go ciężko obciążać podczas ładowania. Mało nieraz ładowarki i tak nie nadążają ładować gdy urządzenie jest w użyciu.
Specyfikację podałeś dla standardowego modelu a w promocji jest lite.

The smartphone’s performance however is not reduced but only the features. The Elephone P9000 Lite has no fingerprint sensor, no NFC, no wireless charging and there is even a different camera used. Apart from that, everything else is the same and you can save almost 50$ by buying the Lite-version.
Ale się rajcujecie tym RAMem Pytanie - co z tym RAMem robić na telefonie?
Chyba jedynie otworzyć sobie 40 kart w przeglądarce... tylko po co :P
Zamiast dokładać ciągle ten RAM, chińczyki lepiej zrobiliby jako standard diodę powiadomień i podświetlanie przycisków i przywrócili rozkład 2 Simy + czytnik kart.
cebulorzwrz 20. 2016

Ale się rajcujecie tym RAMem Pytanie - co z tym RAMem robić na t …Ale się rajcujecie tym RAMem Pytanie - co z tym RAMem robić na telefonie?Chyba jedynie otworzyć sobie 40 kart w przeglądarce... tylko po co :PZamiast dokładać ciągle ten RAM, chińczyki lepiej zrobiliby jako standard diodę powiadomień i podświetlanie przycisków i przywrócili rozkład 2 Simy + czytnik kart.


zainstaluj sobie fb, snapchat, spotify, i kilka innych aplikacji i pozniej czekaj minute az sie wczytaja na nowo do ramu
dfltwrz 20. 2016

zainstaluj sobie fb, snapchat, spotify, i kilka innych aplikacji i pozniej …zainstaluj sobie fb, snapchat, spotify, i kilka innych aplikacji i pozniej czekaj minute az sie wczytaja na nowo do ramu


To jedynie wina użytkownika że dał się wrobić w korzystanie z badziewnych aplikacji, które nie szanują jego pamięci.
Cris.Pellwrz 20. 2016

Do każdego telefonu odradza się go ciężko obciążać podczas ładowania. Mało …Do każdego telefonu odradza się go ciężko obciążać podczas ładowania. Mało nieraz ładowarki i tak nie nadążają ładować gdy urządzenie jest w użyciu.


To prawda, ale jest to jedyny znany mi telefon, który w takich warunkach zwyczajnie się sfajczył (powyginana od temperatury obudowa, stopiona karta sim i karta pamięci, wewnętrzne plastiki itd.). Bez ładowania tak samo okrutnie się grzeje pod obciążeniem.
Edytowane przez: "Rooblow" wrz 20. 2016
J
dfltwrz 20. 2016

zainstaluj sobie fb, snapchat, spotify, i kilka innych aplikacji i pozniej …zainstaluj sobie fb, snapchat, spotify, i kilka innych aplikacji i pozniej czekaj minute az sie wczytaja na nowo do ramuJeszcze Pinterest i inne społeczne gówna i nie wychodź z domu, bo po co...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst