Niestety, ta okazja już wygasła
Elektryczny wkrętak Xiaomi Wowstick 1F+ 64 In 1 @ Banggood
480° Zakończono

Elektryczny wkrętak Xiaomi Wowstick 1F+ 64 In 1 @ Banggood

107,60zł268,72zł-60% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
30
Zaktualizowano lip 29. (Opublikowano lip 9.)Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Wkrętak ponownie dostępny w niezłej, nieco wyższej cenie z kodem rabatowym. Zapłacimy 29,90$/~115zł
Przeglądająć banggood natrafiłem na wyprzedaż w/w wkrętaka. Dość fajnie się to prezentuje

Cena aktualna:US$27.99 zamiast US$69.90

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

30 Komentarzy
Kupione:)
Plusik:)
suchy26209/07/2019 16:42

Cena początkowa z d.. py. Na Ali najtaniej bez promocji jest za …Cena początkowa z d.. py. Na Ali najtaniej bez promocji jest za 34$https://s.click.aliexpress.com/e/Cg8pG2KQP


jest tańsza o 9usd od normalnej.
Ktoś wie czy są nadal dostępne w dobrej cenie te wykrętaki ale wersja lite? (bez tylu dodatków). Pamiętam że kiedyś były takie zestawy po około 55 zł.
beniek09/07/2019 18:47

Ktoś wie czy są nadal dostępne w dobrej cenie te wykrętaki ale wersja lit …Ktoś wie czy są nadal dostępne w dobrej cenie te wykrętaki ale wersja lite? (bez tylu dodatków). Pamiętam że kiedyś były takie zestawy po około 55 zł.banggood.com/XIA…=CN
schizo09/07/2019 19:47

https://www.banggood.com/XIAOMI-Wowstick-1P-19-In-1-Electric-Screw-Driver-Cordless-Power-Screwdriver-Repair-Tools-p-1266074.html?rmmds=search&cur_warehouse=CNOne różnią się tylko kolorem ?
Ta droższa to nowszy model - z podświetleniem led i wbudowanym akumulatorem ładowanym przez usb. Ta tańsza to starszy model na bateria AAA- co akurat dla mnie jest na +
Jest jakaś różnica w ich "mocy" ? Któraś ma większy moment ? Jakie są plusy baterii ? Akumulator starczy na bardzo krótko ?
Heh - poszukaj jakiś info w necie albo na stronie producenta. Nie zagłębiałem się w temat tak głęboko. Ja wolę baterie AAA bo mogę ich sobie naładować miliard i wymieniać podczas pracy, z wbudowanym akumulatorem musisz zrobić przerwę i ładować.
schizo09/07/2019 21:31

Heh - poszukaj jakiś info w necie albo na stronie producenta. Nie …Heh - poszukaj jakiś info w necie albo na stronie producenta. Nie zagłębiałem się w temat tak głęboko. Ja wolę baterie AAA bo mogę ich sobie naładować miliard i wymieniać podczas pracy, z wbudowanym akumulatorem musisz zrobić przerwę i ładować.


I tak niczego tym nie odkręcisz także co to za różnica heh :-)
Czy ja wiem czy tak "nic"? Jak masz do odkręcenia 20 śrubek w dronie, to nawet jak byś je zwykłym poluzował i dokończył tym, to jesteś sporo do przodu Zresztą takie małe śrubki zwykle dużego oporu nie stawiają.
schizo09/07/2019 23:03

Czy ja wiem czy tak "nic"? Jak masz do odkręcenia 20 śrubek w dronie, to n …Czy ja wiem czy tak "nic"? Jak masz do odkręcenia 20 śrubek w dronie, to nawet jak byś je zwykłym poluzował i dokończył tym, to jesteś sporo do przodu Zresztą takie małe śrubki zwykle dużego oporu nie stawiają.


Taaaa . Mam, kupiłem. Nawet od zegarka śrubki to męka. No ale może faktycznie komuś to się do czegoś przydaje.
Krzy7910/07/2019 00:57

Taaaa . Mam, kupiłem. Nawet od zegarka śrubki to męka. No ale może fak …Taaaa . Mam, kupiłem. Nawet od zegarka śrubki to męka. No ale może faktycznie komuś to się do czegoś przydaje.


Niestety,muszę potwierdzić tę wątpliwą użyteczność wkrętaka od Xiaomi. Miałem wersję na baterie i niewiele nawet bardzo drobnych śrubek, dało się bezproblemowo odkręcić.Urządzenie świetnie zaprojektowane i wykonane ale "kręci" słabo.
Producent to Wowstick, więc co w nazwie produktu robi Xiaomi? To że udostępnia Xiaomi miejsce na półce w swoim sklepie Youpin nie nazwałbym tego Xiaomi.
To tak jak mówienie na Pepsi - Tesco Pepsi, bo można to kupić w Tesco
Edytowane przez: "HappyGrzes" lip 29.
HappyGrzes29/07/2019 14:43

Producent to Wowstick, więc co w nazwie produktu robi Xiaomi? To że u …Producent to Wowstick, więc co w nazwie produktu robi Xiaomi? To że udostępnia Xiaomi miejsce na pikceew swoim sklepie Youpin nie nazwałbym tego Xiaomi.To tak jak mówienie na Pepsi Tesco Pepsi bo można to kupić w Tesco


W Banggood co drugi przedmiot ma przedrostek Xiaomi
Ovalbee29/07/2019 14:45

Niestety,muszę potwierdzić tę wątpliwą użyteczność wkrętaka od Xiaomi. Miał …Niestety,muszę potwierdzić tę wątpliwą użyteczność wkrętaka od Xiaomi. Miałem wersję na baterie i niewiele nawet bardzo drobnych śrubek, dało się bezproblemowo odkręcić.Urządzenie świetnie zaprojektowane i wykonane ale "kręci" słabo.


Świetnie wygląda, super dodatki. Do niczego się nie nadaje heh :-)
Polecam:P
Mam ponad pól roku i użyłem 2 razy...
Śrubki odkręca i przykręca, problemów nie napotkałem a rozkręcałem pada od ps4.
Krzysztof_WWL929/07/2019 15:25

Polecam:PMam ponad pól roku i użyłem 2 razy...Śrubki odkręca i przykręca, p …Polecam:PMam ponad pól roku i użyłem 2 razy...Śrubki odkręca i przykręca, problemów nie napotkałem a rozkręcałem pada od ps4.


Hahaha nie wiem po co mi to ale kupiłem
Wojtek_2329/07/2019 17:53

Hahaha nie wiem po co mi to ale kupiłem


Wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, szkoda, że siła samego silnika nie jest większa, ale traktując to jako urządzenie do drobnych napraw i urządzeń, daje rade;)
Sam jak kupowałem, to miałem 3 inne zestawy wkrętaków manualnych w domu, i używam ich kilka razy w roku:P
Krzysztof_WWL929/07/2019 20:26

Wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, szkoda, że siła samego silnika nie je …Wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, szkoda, że siła samego silnika nie jest większa, ale traktując to jako urządzenie do drobnych napraw i urządzeń, daje rade;)Sam jak kupowałem, to miałem 3 inne zestawy wkrętaków manualnych w domu, i używam ich kilka razy w roku:P


Ten będzie moim trzecim wkrętakiem, pod warunkiem że znajdę te pozostałe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst