Niestety, ta okazja już wygasła
E.Leclerc Zamość LPG:1,69 ON 4.84, pb95 4.89
766° Zakończono

E.Leclerc Zamość LPG:1,69 ON 4.84, pb95 4.89

29
sie 20.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Paliwo na stacji pochodzi z Rafinerii Lotos, LPG od firmy GASPOL.
Aktualizacje społecznościowe
Leclerc Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Czy to zdjęcie z 2010 roku?
Ja i tak wolę tak przedstawiona cenę;-)
2722339-HIwaI.jpg
29 Komentarzy
Czy to zdjęcie z 2010 roku?
fajna cena:)
Możliwa podobna cena we Wrocławiu?
A ja się cieszyłem ze 1,81 w Bydgoszczy
W Warszawie podobne ceny w Piasecznie i na Bielanach.
Teraz znowu bum na montowanie instalacji lpg, jak był po 2.5zl a benzyna po 4.7zl to mało kto chciał
Piękna cena. Pod Warszawą w Nowym Dworze BP/Orlen 2.19
L3AD3R20/08/2019 12:41

Teraz znowu bum na montowanie instalacji lpg, jak był po 2.5zl a benzyna …Teraz znowu bum na montowanie instalacji lpg, jak był po 2.5zl a benzyna po 4.7zl to mało kto chciał

To nie była kwestia 4.7 zł za benzynę, tylko teraz jest mocny odwrót od diesli i dużo ludzi przechodzi na benzynę, szukając i gazując jakieś wolnossące jednostki..
Zresztą z boomem na gaz bym nie przesadzał, bo teraz, żeby spełnić EURO 6, to niemal wszystkie sprzedawane auta mają uturbione małe pierdziawki z bezpośrednim wtryskiem benzyny, gdzie z 1 litra wyciąga się ponad 100 KM.
A zagazować coś takiego nie jest wcale prosto.
R_ade_K20/08/2019 12:50

To nie była kwestia 4.7 zł za benzynę, tylko teraz jest mocny odwrót od die …To nie była kwestia 4.7 zł za benzynę, tylko teraz jest mocny odwrót od diesli i dużo ludzi przechodzi na benzynę, szukając i gazując jakieś wolnossące jednostki..Zresztą z boomem na gaz bym nie przesadzał, bo teraz, żeby spełnić EURO 6, to niemal wszystkie sprzedawane auta mają uturbione małe pierdziawki z bezpośrednim wtryskiem benzyny, gdzie z 1 litra wyciąga się ponad 100 KM.A zagazować coś takiego nie jest wcale prosto.


Wiadomo, ale ludzie gazują swoje starsze, powiedzmy 5 letnie auta bo stwierdzili że jednak się to bardziej opłaca
L3AD3R20/08/2019 12:52

Wiadomo, ale ludzie gazują swoje starsze, powiedzmy 5 letnie auta bo …Wiadomo, ale ludzie gazują swoje starsze, powiedzmy 5 letnie auta bo stwierdzili że jednak się to bardziej opłaca


Chyba zawsze się opłacało
Nie licząc inwestycji, to w przypadku kosztów przejazdu, w mieście zagazowanemu samochodowi może się równać chyba tylko hybryda (nie liczę elektryków, bo w naszych realiach, to mało praktyczne wynalazki)
Coraz bardziej zachwalane są instalacje np. brc z wtryskiem benzyny przy np 3,5 tys obrotów, te zwykle powoli odchodzą.. choć były bardziej opłacalne, ale nie dla samego silnika.
boleo20/08/2019 13:30

Coraz bardziej zachwalane są instalacje np. brc z wtryskiem benzyny przy …Coraz bardziej zachwalane są instalacje np. brc z wtryskiem benzyny przy np 3,5 tys obrotów, te zwykle powoli odchodzą.. choć były bardziej opłacalne, ale nie dla samego silnika.


Nie masz pojęcia o czym piszesz. Gdzieś dzwony biją tylko nie wiesz w którym kościele.
Czas zmienić diesla na benzynę z LPG
bad20/08/2019 13:36

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Gdzieś dzwony biją tylko nie wiesz w kt …Nie masz pojęcia o czym piszesz. Gdzieś dzwony biją tylko nie wiesz w którym kościele.


To wytłumacz, myślę że inni też o tym chętnie poczytają.
Można zatankować i przy okazji zwiedzić piękny Zamość
Ja i tak wolę tak przedstawiona cenę;-)
2722339-HIwaI.jpg
boleo20/08/2019 13:30

Coraz bardziej zachwalane są instalacje np. brc z wtryskiem benzyny przy …Coraz bardziej zachwalane są instalacje np. brc z wtryskiem benzyny przy np 3,5 tys obrotów, te zwykle powoli odchodzą.. choć były bardziej opłacalne, ale nie dla samego silnika.Jeśli chodzi o wolnossące silniki to dobrze zestrojonej instalacji dotrysk benzyny nie jest potrzebny. Najważniejszy jest dobrze wykonany montaż i regulacja. Zasada w instalacjach LPG jest taka, że oszczędzamy PO montażu, a nie NA montażu. Nie warto kierować się najniższą ceną montażu, tylko wybrać sprawdzonego fachowca. Dodatkowo należy pamiętać, że niektóre silniki wymagają ręcznej regulacji luzów zaworowych, a mając instalację LPG trzeba sprawdzać częściej i skutki nieprawidłowych luzów bywają gorsze (wypalone gniazda zaworów).

Natomiast jeśli chodzi o instalacje w silnikach z bezpośrednim wtryskiem benzyny to są dwie opcje:
- sekwencyjna instalacja z dotryskiem benzyny,
- dedykowana instalacja, która wtryskuje gaz przez wtryskiwacze benzynowe, przez co silnik w 100% działa na LPG (nawet rozruch), instalacja taka jednak musi być dedykowana do konkretnego modelu samochodu i silnika, a jej koszt jest w okolicach 10000 zł
Autostrada A1 wczoraj na Orlenie 2.48. Pozamiatali
W Sosnowcu zatankować można za 1,79zł/l LPG
Ło kurna, rzut beretem od jednej z moich chałup. Tylko auta na gaz nie mam Stacja jest nowa, i tak w ogóle mam wrażenie, że się powoli centrum miasta pod ten Leclerc (na trupie Nomi) przenosi.
Edytowane przez: "TowarzyszMolibden" sie 20.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst