ELDER SCROLLS ONLINE MORROWIND / PS4 / NOWA
174°

ELDER SCROLLS ONLINE MORROWIND / PS4 / NOWA

19zł 8,99zł Allegro Okazje
5
174°
ELDER SCROLLS ONLINE MORROWIND / PS4 / NOWA
paź 12. 2020
Producent: ZeniMax Online Studios

Wersja językowa gry: Angielska

Pudełko, instrukcja: europejska*

Wersja: PAL

Grupa wiekowa: 18+

Stan gry: Nowa w folii

*Określenie okładka europejska oznacza, że gra jest w języku angielskim, jednak okładka może być z innego europejskiego kraju, np.: niemiecka, francuska, polska itd.

307346-4RTNH.jpg307346-qf6Uj.jpg307346-jWBf9.jpg307346-hOZx4.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
5 Komentarzy
Polecam upewnić się, że będzie wam działać. U mnie wystąpił problem z numerem IP, posiadam zmienny, a do płynnej gry rekomendowany jest stały, a przynajmniej taką dostałem odpowiedź na ticketa. Mój dostawca internetu nie zapewnia stałego adresu, a gra przy zmiennym to katorga. Przy każdej zmianie lokacji musiałem logować się 3-4 razy, support do dziś nie znalazł rozwiązania. Ja miałem problem co prawda na pc ale kasa utopiona, więc ostrzegam.
Ad1EX_12/10/2020 12:23

Polecam upewnić się, że będzie wam działać. U mnie wystąpił problem z numer …Polecam upewnić się, że będzie wam działać. U mnie wystąpił problem z numerem IP, posiadam zmienny, a do płynnej gry rekomendowany jest stały, a przynajmniej taką dostałem odpowiedź na ticketa. Mój dostawca internetu nie zapewnia stałego adresu, a gra przy zmiennym to katorga. Przy każdej zmianie lokacji musiałem logować się 3-4 razy, support do dziś nie znalazł rozwiązania. Ja miałem problem co prawda na pc ale kasa utopiona, więc ostrzegam.


No to jakiś absurd i wina nie neta a samej gry. Jak ja nie cierpię zjedów z 0bslugi klienta ktorzy zawsze zwalają na jakieś pierdoly. Dobrze ze ci nie napisali żebyś sprawdzil czy masz aktualny firmware... i czy wtyczka do telewizora jest podłączona.
Ozzie8912/10/2020 12:38

No to jakiś absurd i wina nie neta a samej gry. Jak ja nie cierpię zjedów z …No to jakiś absurd i wina nie neta a samej gry. Jak ja nie cierpię zjedów z 0bslugi klienta ktorzy zawsze zwalają na jakieś pierdoly. Dobrze ze ci nie napisali żebyś sprawdzil czy masz aktualny firmware... i czy wtyczka do telewizora jest podłączona.


Też to mnie zdziwiło, ale podobno problem był znany i często poruszany na forum. Jako 1 rozwiązanie zawsze podawali otwarcie konkretnych portów, tyle, że u mnie nic to nie dało. W grę nie gram tylko z tego powodu. Nawet wejście do jakiegoś budynku oznaczało relog 5-6 razy, a sam "proces" logowania jest dość długi, u mnie trwał nawet 5 min. Więc tak właściwie więcej czasu logowalem się do gry niż faktycznie grałem. Utopiłem koło 100zl, niby mało ale mogłem kupić za to cokolwiek innego...
Dzięki, skorzystałem
Ciekawy problem, też mam zmienne IP i nie doświadczyłem żadnych problemów z grą. Może zależy od ISP.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst