Ekspres do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“
284°

Ekspres do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“

2.299zł2.899zł-21% Darmowa dostawa DarmowaPrzyjaciele Kawy Okazje
11
284°
Ekspres do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“
lis 22. 2020
Opis ze strony sprzedawcy
Informacje o produkcjeEkskluzywna kawa przygotowana według indywidualnych potrzeb… Przy pomocy ekspresu do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“, przygotujesz aż 10 kawowych napojów za jednym przyciskiem. Wcześniej będziesz mógł ustawić ich wszystkie żądane parametry. Ponadto, jedną indywidualną recepturę kawy można zaprogramować!

Od teraz, pyszne café au lait, americano, ristretto, espresso, cappuccino czy latte macchiato przygotujesz wyjątkowo szybko i wygodnie. Przed przygotowaniem każdego napoju, można mu ustawić żądane parametry, jak objętość i moc.

Zintegrowany pojemnik na mleko i technologia „Latte Perfetto“ gwarantują, że każda biała kawa będzie pokryta idealną, mleczną pianką. Ponadto, każdemu napojowi można ustawić żądaną ilość mleka. Kiedy mleko nie jest potrzebne, pojemnik z nim można wygodnie przechowywać w lodówce.

Szybko nagrzewający bojler wysokiej jakości sprawia, że za każdym razem włączając ekspres, będzie on gotowy do pracy bardzo szybko.

CERAMICZNY MŁYNEK

Młynek ceramiczny jest mocny i wytrzymały. Dokładnie mieli ziarna i chroni w kawie to, co najlepsze. Ceramika pozwala wodzie na swobodny przepływ w trakcie procesu mielenia, dzięki czemu z kawy zostaje wydobyta jej prawdziwa esencja. W przeciwieństwie do innych materiałów, ceramika zapobiega też przegrzaniu ziaren. Młynek ma 10 różnych ustawień, co pozwala na mielenie ulubionej kawy od drobnego – na doskonałe espresso, po grubsze dla lżejszych kaw z mlekiem. Przygotowywanie kawy według indywidualnych preferencji jeszcze nigdy nie było tak proste!

PROSTA KONSERWACJA

Za każdym razem, kiedy ekspres jest włączany lub wyłączany, system przygotowywania kawy jest automatycznie płukany wodą. Kiedy potrzebne jest odkamienianie – urządzenie wyświetla stosowny komunikat na ekranie wraz z instrukcją, jak je przeprowadzić.

Po każdym przygotowaniu napoju z mlekiem, włącza się funkcja „Milk Clean“ co gwarantuje, że w systemie nie pozostaną żadne zanieczyszczenia z mleka.

FILTR AQUACLEAN

Nowa i opatentowana innowacja Saeco – filtr „AquaClean“ gwarantuje, że dostaniesz wszystko, co oferuje ten ekspres. Dzięki temu filtrowi, będziesz mógł pić wyborną kawę za każdym razem. Ten filtr pozwala na przygotowanie aż do 5000 porcji kawy, bez odkamieniania. Jeśli filtr „AquaClean“ jest zamontowany, komunikaty o konieczności odkamieniania są automatycznie wyłączane. Zaleca się wymianę filtra co 3 miesiące.
Aktualizacje społecznościowe
Przyjaciele Kawy Okazje
Najlepsze komentarze
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz