272°
Zakończono
Ekspres do kawy Philips HD7825/60 za ok. 225zł @ Amazon.de
Ekspres do kawy Philips HD7825/60 za ok. 225zł @ Amazon.de
Dom i ogródAmazon okazje Walentynki 2017

Ekspres do kawy Philips HD7825/60 za ok. 225zł @ Amazon.de

Pepper adm

W niemieckim Amazonie do końca dzisieljszego dnia ekspres do kawy Philips HD7825/60 (na saszetki) w cenie ok. 225zł (51,67€).

Na Ceneo ponad 400zł ->‌ ceneo.pl/134…318 na Allegro w podobnej cenie tylko model powystawowy ->‌ allegro.pl/phi…tml

Specyfikacja produktu
  • Pojemność kubeczków: 8
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1.2L (usuwalny)
  • Długość kabla: 1m
  • Objętość zaparzonej czarnej kawy: 120m
  • Automatyczne wyłączanie

13 Komentarzy

Polecam, w sam raz do biura (gdy brakuje osoby ktora by sprzatala ekspres) jak i do domu. Saszetki jak i wklady na kawe sypana juz od dawna dostepnie nie rylko na allegro ale i chocby w Aldi (daja rade) Leclecu czy auhanie.

Własnie szukam ekspresu do kawy ale ten jest na saszetki a ja by, szukał na kawę w sypaną czy tam zmieloną. Kolega wyżej napisał że są takie wkłady na kawe sypaną.
Będzie to najlepsza propozycja ekspresu do kawy do 250 zł ?

rysiusek7 min

Własnie szukam ekspresu do kawy ale ten jest na saszetki a ja by, szukał n …Własnie szukam ekspresu do kawy ale ten jest na saszetki a ja by, szukał na kawę w sypaną czy tam zmieloną. Kolega wyżej napisał że są takie wkłady na kawe sypaną.Będzie to najlepsza propozycja ekspresu do kawy do 250 zł ?


nie. najlepszą będzie ekspres kolbowy. potem kawiarka (ewentualnie kawiarka z własną grzałką) i przelewowy.

Mam wyższy model (ze spieniaczem mleka) i jest całkiem fajny. Żona woli z saszetek (za DE wychodzi jakieś 50gr za saszetkę, na kubek idzie 2 szt.), ja mam młynek do kawy i specjalny pad (na allegro 50 zł) gdzie po prostu sypię sobie świeżo zmieloną kawę. Ekspres mam 2 lata i zero problemów jak na razie. W tym oferowanym modelu to chyba nie ma co się za nawet za bardzo psuć. Do tego mojego sprzedawca informował żeby robić czyszczenie spieniacza mleka, bo tylko to się psuje

znalezione na skapiec.pl

niewiele więcej, choć tutaj zawsze taniej.

szkoda że ma tylko 1,5 (słownie: półtora)bar.

kolbowe mają 15 w tej cenie, ale nie wyglądają tak ładnie

MariuSzzzz30 min

Mam wyższy model (ze spieniaczem mleka) i jest całkiem fajny. Żona woli z s …Mam wyższy model (ze spieniaczem mleka) i jest całkiem fajny. Żona woli z saszetek (za DE wychodzi jakieś 50gr za saszetkę, na kubek idzie 2 szt.), ja mam młynek do kawy i specjalny pad (na allegro 50 zł) gdzie po prostu sypię sobie świeżo zmieloną kawę. Ekspres mam 2 lata i zero problemów jak na razie. W tym oferowanym modelu to chyba nie ma co się za nawet za bardzo psuć. Do tego mojego sprzedawca informował żeby robić czyszczenie spieniacza mleka, bo tylko to się psuje

​jest pianka na kawie przy twoim sposobie parzenia (świeżo zmielonej)?
też masz tylko 1,5 bar ciśnienia?

AutorPepper adm

stfpl23 min

znalezione na skapiec.pl niewiele więcej, choć tutaj zawsze t …znalezione na skapiec.pl niewiele więcej, choć tutaj zawsze taniej. szkoda że ma tylko 1,5 (słownie: półtora)bar. kolbowe mają 15 w tej cenie, ale nie wyglądają tak ładnie


  • produkt z prezentacji, klasa: 2

Cad9 min

produkt z prezentacji, klasa: 2

​tak, zobaczyłem później... ale nawet ciekawy sklep outletowy

stfpl2 godz., 6 min

​jest pianka na kawie przy twoim sposobie parzenia (świeżo zmielonej)? też …​jest pianka na kawie przy twoim sposobie parzenia (świeżo zmielonej)? też masz tylko 1,5 bar ciśnienia?


Pianka jest. Też ma 1.5 bar. Mam model 7854/60. Mi tam starcza. W pracy mam jakiś Saeco Lirica i juz byl w serwisie (nie wytrzymal 10 tys kaw

Mam niższy model, też 1,5 bara. Kawa niezła, ale do ekspresów ciśnieniowych nie ma co porównywać. Zaletą jest cena saszetek, mnogość producentów kawy (Lavazza, Jacobs, Dalmayar itp) i łatwość przygotowywania kawy. Wadą jest to, że to w zasadzie ekspres przelewowy, więc smak kawy nie powala.


niestety takie ciśnienie jak przelewowy. Lepiej spojrzeć na kolbowy lub inny kapsulkowy z wyższym ciśnieniem. a do biura zwykły przelew najlepiej z podgrzewaczem.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst