Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
EKSPRES DO KAWY MELITTA® AVANZA® F27/0-100 + KAWA + GRATISY
197°

EKSPRES DO KAWY MELITTA® AVANZA® F27/0-100 + KAWA + GRATISY

1.849zł1.999zł-8% Darmowa dostawa Darmowa
3
197°
EKSPRES DO KAWY MELITTA® AVANZA® F27/0-100 + KAWA + GRATISY
lis 4. 2020
W promocyjnej cenie ekspres do kawy Melitta Avanza F27/0-100 szczotkowane aluminium z dodatkami gratis na Wszystko do kawy.
GRATIS OTRZYMUJESZ:
1KG WŁOSKIEJ KAWY LUCAFFE EXQUISIT
CHEMIA DO KONSERWACJI EKSPRESU:Melitta®Avanza® to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy dostępnych na rynku, idealnie wpasowujący się w każdą kuchnię. Mimo niewielkich rozmiarów jest wyposażony w mnóstwo funkcji. Konstrukcja ekspresu Melitta® Avanza® jest nie tylko spójna z wizją marki, ale idzie o krok dalej: mistyczna powierzchnia tytanowa nadaje ekspresowi przyciągający wzrok, metaliczny wygląd. Nowa tacka ociekowa najwyższej jakości, wykonana ze stali nierdzewnej z odporną na zarysowania wkładką z tworzywa sztucznego, idealnie dopełnia jego design.

Nowo opracowanym panelem sterowania z bardzo dużymi przyciskami nie tylko łatwo się operuje, ale jest też miły dla oka. Przyciski bezpośredniego wyboru umożliwiają również przygotowanie za naciśnięciem jednego przycisku cafécremè lub espresso. Ponadto pielęgnacja i konserwacja urządzenia jest łatwa, dzięki wyciągniętemu na panel przyciskowi serwisowemu.

Pomimo kompaktowej konstrukcji ekspres Melitta® Avanza® jest wyposażony w bardzo duży pojemnik na wodę (1,5 l) oraz bardzo duży pojemnik na ziarna (250 g). Mała powierzchnia dla wielkiej przyjemności z kawy! Nowy Melitta® Easy Cappuccinatore dostarcza różnorodności - z jego pomocą łatwo jest przygotować latte macchiato lub cappuccino w zaledwie dwóch krokach: spienienie mleka, dozowanie kawy — gotowe.

Wbudowane technologie również robią wrażenie: młynek nie tylko niezawodnie mieli, ale przy tym robi to wyjątkowo cicho. A ponieważ Melitta® czyni przygotowanie kawy przyjemnością: nowe sterowanie pompą optymalizuje czas kontaktu między wodą a mieloną kawą, dzięki czemu aromat kawy rozwija się jeszcze lepiej.
Melitta® Avanza® to idealny ekspres do kawy dla osób poszukujących niezawodnego towarzysza na cały dzień, który zajmuje mało miejsca, ale wyróżnia się swoim wyglądem.

316606.jpg


Regulowana ilość wody 25–220 ml dla różnej wielkości filiżanekWydajność energetyczna: Po naciśnięciu przycisku „0 Wat“ Avanza® odłącza się od sieciChromowane elementy: dozownik kawy, pokrętło, włącznik


Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 1,5 l z automatycznym monitorowaniem poziomu wodyPojemnik na ziarna kawy 250 gMoc 1.450 WWymiary (szer. × wys. × gł.): 200 × 353 × 460 mm


Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz