Niestety, ta okazja już wygasła
Ekspres do kawy Jura E8 Touch @ Enzinger.com
548° Zakończono

Ekspres do kawy Jura E8 Touch @ Enzinger.com

3.664zł5.499zł-33% 28zł
37
548° Zakończono
Ekspres do kawy Jura E8 Touch @ Enzinger.com
paź 22. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szwajcarski ekspres do kawy Jura E8 Touch z ekranem dotykowym (model 2019) dostępny 23 października (prawdopodobnie od północy) przez 24 godziny za 799 EUR. Koszt dostawy to 6 EUR + koszt skorzystania z pośrednika, który dostarczy ekspres z Niemiec do Polski. Jest to faktycznie minus tej oferty jednakże cena w Polsce to u każdego sprzedawcy 5499 zł a tutaj ekspres jest o 1800 zł taniej, więc może znajdą się zainteresowani na zakup w taki sposób. Sklep z tego co się zorientowałem ma bardzo dobre opinie na trustedshops.de jak i Google. Nie jestem pewien czy jest autoryzowanym sprzedawcą Jura, jeżeli jest, to bez problemu gwarancja uznana zostałaby w Polsce przez autoryzowany serwis. Niestety jest późna pora i nie ma tego jak zweryfikować, chyba że ktoś ma wiedzę na ten temat lub jest w stanie odszukać gdzieś w Internecie informacje na ten temat. Wydaje mi się, że koszt końcowy po skorzystaniu z pośrednika powinien wyjść ok. 3800 zł co nadal wydaje się w porządku ofertą, bez porównania z cenami w Polsce, a jeżeli ktoś ma znajomego w Niemczech to jeszcze lepiej i bezpieczniej.

Aktualnie przycisku zakupu są niedostępne, z dniem wejścia promocji aktualne przyciski powinny się zamienić na następujące (na przykładzie Jura Z6):
311049.jpg
Należy wtedy wybrać 'Online Bestellen' i przejść przez formularz zakupu. Warto sobie przeklikać formularz na próbę aby nie było niespodzianek w momencie docelowego zakupu.

Więcej informacji na temat ekspresu można znaleźć na stronie Jury.
Jura E8 Touch (2019)

W mojej ocenie promocja bardzo dobra, niestety w Polsce takie promocje są niespotykane.

Aktualizacja

Otrzymałem mailem potwierdzenie z Jura Polska, że sklep Enzinger jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Jura zatem gwarancja obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej a instrukcja jest możliwa do uzyskania po wysłaniu skanu dowodu zakupu. Link do mapy dystrybutorów.

311049-JxtTP.jpg
Niestety aktualnie ekspres zniknął ze strony z powodu problemów sklepu, warto obserwować bo prawdopodobnie powinien się pojawić, stricte sprzedaży jeszcze nie było.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
37 Komentarzy
Prześlij Komentarz