Ekspres do kawy Gaggia Classic RI9403 /11 @Amazon.it
142°Zakończono

Ekspres do kawy Gaggia Classic RI9403 /11 @Amazon.it

824,85zł1.265zł-35%Amazon Okazje
9
mar 17. 2018
Najtańszy, polecany przez kawoszy, ekspres do kawy. Ceniony za niezawodność, dobre podzespoły i stabilne parametry pracy.

gaggia.com/n-p…ine
Ceny przeliczone po kursie 4,23/1EUR
Cena to 194,99 EUR + wysyłka do PL.
Bywało taniej, ale dość dawno.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

9 Komentarzy
to już nie to samo co starszy model...
co miał starszy czego nie ma nowy?
Komentarz do tej samej okazji sprzed miesiąca (był po 185euro):

Jak sprawuje się ten ekspres? Zastanawiałem się nad jego zakupem ale komentarze na jego temat są bezlitosne. Wg. nich jedynie z wyglądu przypomina Gaggia Classic z lat 2013/2014r. W środku jest to całkowicie inna maszyna.
Edytowane przez: "pocomito" mar 17. 2018
Miałem okazje mieć je obok siebie i pić kawę z obu. Stary parzy ją dużo lepiej... Espresso przypominało to z kawiarni.. a ten nowy to już jakość naparu zbliżona do każdego automatu...
Nowy jest dużo lżejszy i mam wrażenie, że tylko z wyglądu przypomina stary dobry sprzęt, a wnętrze to już inna (i zapewne tańsza w produkcji) bajka.
W końcu to już jest Philips... trzeba ciąć koszty produkcji, a produkt nie może działać dobrze wielu lat...
a ktoś wie gdzie znaleźć starszy model?
Efekt końcowy parzenia jest podobny. Lepiej zrobiony jest starszy model - trwalszy I łatwiejszy w konserwacji (do włączania są trwałe przełączniki,a nie wciskane guziki, łatwo się cały rozkręca i czyści, odkamienia)
Kawa jest bardzo zbliżona z obu - wiem, bo mam stary a rodzice nowy. W tej cenie myślę że nie znajdzie się nic zbliżonego jakościowo, a zaoszczędzoną kasę można wydać na młynek...
Starego modelu chyba już nie ma nigdzie. Mój ma z 4-5 Iat i już wtedy kupno starego było trudne
jbartmar 18. 2018

Efekt końcowy parzenia jest podobny. Lepiej zrobiony jest starszy model - …Efekt końcowy parzenia jest podobny. Lepiej zrobiony jest starszy model - trwalszy I łatwiejszy w konserwacji (do włączania są trwałe przełączniki,a nie wciskane guziki, łatwo się cały rozkręca i czyści, odkamienia)Kawa jest bardzo zbliżona z obu - wiem, bo mam stary a rodzice nowy. W tej cenie myślę że nie znajdzie się nic zbliżonego jakościowo, a zaoszczędzoną kasę można wydać na młynek...Starego modelu chyba już nie ma nigdzie. Mój ma z 4-5 Iat i już wtedy kupno starego było trudne


A ten ekspres ma jakieś aluminiowe części? Szukam Ekspesu bez aluminium. Z czego jest zrobiona kolba?
Marcin_Zdonekmar 21. 2018

A ten ekspres ma jakieś aluminiowe części? Szukam Ekspesu bez aluminium. Z …A ten ekspres ma jakieś aluminiowe części? Szukam Ekspesu bez aluminium. Z czego jest zrobiona kolba?


Pojęcia nie mam co z czego zrobili. Kolba raczej ciężka i dość solidna. Raczej nie aluminium...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst