Niestety, ta okazja już wygasła
Ekspres do kawy Digoo DG-CF01
77° Zakończono

Ekspres do kawy Digoo DG-CF01

125złBanggood Okazje
8
sie 22. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ekspres do kawy Digoo DG-CF01

Kod : BGDGCF01

$29.99 = 120
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Opis najwyższej klasy. Pepper powinien się od Ciebie uczyć... Minus.
8 Komentarzy
Czy to jest ekspres ciśnieniowy czy przelewowy ?
Opis najwyższej klasy. Pepper powinien się od Ciebie uczyć... Minus.
Widzę, że przelewowy. Totalnie bez sensu, bo po pierwsze nie wiadomo jaka to jest jakość, zaraz może się zepsuć, zacząć przeciekac itp. PayPal nie zawsze rozpatruje takie sytuacje na naszą korzyść. Po drugie dostępność filtrów i ich cena to wielka niewiadoma.

Lepiej kupić dripa od Hario V60, plastikowy kosztuje 25 zł, oryginalne filtry ok 20zl za 100 sztuk, niestety nie udało mi się znaleźć dobrego zamiennika (te Rossmannowe i im podobne maja posmak papieru). Można też kupić cały zestaw z dripperem, dzbankiem i filtrami za ok 60 zł.

Nakladasz drippera na kubek, zalewasz wodą (nawet jak zrobisz to niezgodnie że sztuka to i tak kawa będzie smaczna) i czekasz aż się przeleje.

W cenie tego "ekspresu" kupicie też Aeropress... Wszystko z Polski, od ręki, bez czekania.
Edytowane przez: "Pawel_Mlody" sie 22. 2019
Minus- opis, produkt, cena.
brck8922/08/2019 17:25

Widzę, że przelewowy. Totalnie bez sensu, bo po pierwsze nie wiadomo jaka t …Widzę, że przelewowy. Totalnie bez sensu, bo po pierwsze nie wiadomo jaka to jest jakość, zaraz może się zepsuć, zacząć przeciekac itp. PayPal nie zawsze rozpatruje takie sytuacje na naszą korzyść. Po drugie dostępność filtrów i ich cena to wielka niewiadoma.Lepiej kupić dripa od Hario V60, plastikowy kosztuje 25 zł, oryginalne filtry ok 20zl za 100 sztuk, niestety nie udało mi się znaleźć dobrego zamiennika (te Rossmannowe i im podobne maja posmak papieru). Można też kupić cały zestaw z dripperem, dzbankiem i filtrami za ok 60 zł.Nakladasz drippera na kubek, zalewasz wodą (nawet jak zrobisz to niezgodnie że sztuka to i tak kawa będzie smaczna) i czekasz aż się przeleje.W cenie tego "ekspresu" kupicie też Aeropress... Wszystko z Polski, od ręki, bez czekania.


Zajmuje 10x tyle miejsca, filtry Hario po 100szt to syf, a filtry się przelewa przed parzeniem
Za takie pieniądze to już lepiej Aeropressa kupić. Rozumiem, że ciepłą wodę trzeba mieć w termosie bo ten ekspres to raczej nie podgrzeje tego z takiego źródła zasilania jakim dysponuje.
Fresh1925322/08/2019 22:27

Zajmuje 10x tyle miejsca, filtry Hario po 100szt to syf, a filtry się …Zajmuje 10x tyle miejsca, filtry Hario po 100szt to syf, a filtry się przelewa przed parzeniem


Myślisz, że nie wiem o zaparzaniu filtrów przed parzeniem kawy? Nie zmienia to faktu, że wszystkie brązowe filtry smakują papierem, a Hario nie. Dlaczego jest to syf.

Rzeczywiście dripper jest ogromny, tutaj rozmiar 02
2734682-M9zQx.jpg
jacek.olejarz22/08/2019 17:09

Czy to jest ekspres ciśnieniowy czy przelewowy ?


Wbrew komentarzom po przeczytaniu opisu wyraźnie ciśnieniowy tylko wymagający wrzątku, albo bardziej taki aeropress na baterie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst