Ekspres do kawy ciśnieniowy @Zadowolenie
110°Zakończono

Ekspres do kawy ciśnieniowy @Zadowolenie

4
kwi 1. 2016
Znalazłem dobrą przecenę na markowy ekspres krupsa. Do tego widzę że dodają jeszcze 100zł na kawę.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
W tej cenie można mieć tani ekspres ciśnieniowy np. delonghi, kawa taniej wychodzi, a smak lepszy.
Szymon nie znasz zasady dzialania urzadzenia i sie wypowiadasz... Ten ekspres jest rowniez cisnieniowy. Zaparza kawe tak samo jak kazdy inny ekspres. Ma identyczny sposob dzialania. Wygodne jest to, ze zamiast mielic kawe recznie i myc cale urzadzenie za kazdym razem po prostu wrzucasz kapsulke. To jest bezobslugowe i wygode. Kapsulki kosztuja okolo 1,50, ale jest tam kawa z ziarenek wysokiej jakosci. W ziarenkach takiej jakosci kawy nie dostaniesz za 50 zl z biedry. Przy tak miernych ziarnach ekspresem za 10k zl zrobisz gorsza w smaku kawe niz tym za 250 zl..
Wegokwi 2. 2016

Szymon nie znasz zasady dzialania urzadzenia i sie wypowiadasz... Ten …Szymon nie znasz zasady dzialania urzadzenia i sie wypowiadasz... Ten ekspres jest rowniez cisnieniowy. Zaparza kawe tak samo jak kazdy inny ekspres. Ma identyczny sposob dzialania. Wygodne jest to, ze zamiast mielic kawe recznie i myc cale urzadzenie za kazdym razem po prostu wrzucasz kapsulke. To jest bezobslugowe i wygode. Kapsulki kosztuja okolo 1,50, ale jest tam kawa z ziarenek wysokiej jakosci. W ziarenkach takiej jakosci kawy nie dostaniesz za 50 zl z biedry. Przy tak miernych ziarnach ekspresem za 10k zl zrobisz gorsza w smaku kawe niz tym za 250 zl..

​Ale ten ekspress nie zrobi tak gęstej cremy jak choćby podstawowy ekspres kolbowy. Wystarczy kupić ekspres za 300pln + młynek za 100pln i jesteś niezależny od producenta urządzenia. Tu jest stosowany ten sam chwyt co przy tanich drukarkach, płacisz 300pln za sprzęt i 150pln z za toner. To ja dziękuję. Wolę być niezależny.
Autor Zbanowany
Wiadomka. Ale kolba to inna bajka.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy