Niestety, ta okazja już wygasła

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB

mar 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PrimaDonna SOUL ECAM 610.75.MB to przełomowy ekspres automatyczny w portfolio De’Longhi. Stworzony, aby serwować kawy tak esencjonalne i aromatyczne, jak nigdy dotąd!

Dzięki innowacyjnej technologii Bean Adapt, dostosowuje parametry mielenia i parzenia dowolnych ziaren kawy, aby przy najlepszej ekstrakcji, zachować i wzmocnić ich właściwości, smak i aromat. Oferuje bardzo szeroką gamę kawowych napojów, w tym unikalne receptury - long black, over-ice i cortado. Ich perfekcyjne przygotowanie gwarantują system spieniania LatteCrema, elektronicznie regulowany młynek oraz ciśnienie 19 barów, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu.

Mobilna aplikacja De'Longhi Coffee Link pozwala połączyć się z ekspresem za pomocą telefonu, aby wybrać preferowany napój, zapisać własną recepturę oraz wygodnie sterować urządzeniem.

PrimaDonna SOUL to pierwszy i jedyny ekspres na rynku, wyposażony w nowoczesną i zaawansowaną technologię Bean Adapt. Pozwala ona zoptymalizować ekstrakcję ziaren, wydobywając z nich esencję i pełnię smaku, aby przygotować najbardziej aromatyczną kawę. To proces, który rozpoczyna się od rozpoznania wybranych ziaren, a kończy idealną filiżanką kawy. Ekspres automatycznie ustawia odpowiednie parametry mielenia i parzenia, aby przy najlepszej ekstrakcji, zachować i wzmocnić aromat kawowych ziaren. Technologia Bean Adapt poprzez proste ustawienie w aplikacji Coffee Link – zamienia chwile z ulubioną kawą w nowe doświadczenie, pełne przyjemności z najwyższej jakości napoju, niezależnie od rodzaju ziaren, które wybierzesz do jej zaparzenia.


Dane techniczne
Typ ekspresu automatyczny
Ciśnienie 19 barów
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarnista, mielona
System spieniający mleko wbudowany pojemnik na mleko
Młynek stalowy żarnowy
Pojemność zbiornika na wodę 2,2 litra
Pojemność zbiornika na kawę 500 g
System grzewczy Thermoblock - podwójny system grzewczy
Sterowanie ekran dotykowy
Wyświetlacz kolorowy wyświetlacz TFT
Filtr wymienny filtr do wody
Kolor srebrno-czarny

INFORMACJE DODATKOWE
Maksymalna wysokość naczynia 14 cm
Regulacja wysokości dyszy tak
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę nie
Wyciszony młynek tak
Menu w języku polskim tak
Szybkie nagrzewanie tak
Wyjmowany pojemnik na mleko tak
Wyjmowany pojemnik na wodę tak
Wskaźnik poziomu wody tak
Zastosowane technologie Bean Adapt, spienianie mleka DeLonghi LatteCrema

FUNKCJE
Dostępne napoje Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Cortado, czarna kawa, Doppio, Espresso, Espresso Macchiato, Flat White, gorąca woda, gorące mleko, herbata czarna, herbata zielona, Latte Macchiato, Long coffee, spienione mlekoParzenie dwóch kaw jednocześnie tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie nie
Funkcja Moja kawa tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy tak
Regulacja ilości zaparzanej kawy tak
Regulacja mocy kawy tak
Regulacja temperatury kawy tak

Higiena i czyszczenie ekspresu automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja statystyki, informacja o liczbie filiżanek pozostałych do momentu: odkamienienia, czyszczenia, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody, wskaźnik napełnienia pojemnika na fusy, wyjmowany blok zaparzający

Funkcje dodatkowe automatyczne wyłączenie, dostosowanie wielkości napoju, funkcja Dzbanek kawy, funkcja oszczędzania energii, funkcja spieniania mleka, latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch), możliwość parzenia herbaty, ziół, możliwość ustawienia 3 profili użytkownika, możliwość ustawienia 6 profili użytkownika, ostrzeżenie o niskim poziomie wody w zbiorniku, parzenie wstępne, wyświetlacz w różnych językach, zdalne sterowanie.

PARAMETRY FIZYCZNE
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 262 x 390 x 485 mm
Wymiary opakowania 59,50 x 32,50 x 48,50 cm
Waga z opakowaniem 18 kg

Wyposażenie dzbanek do kawy, miarka do kawy mielonej, odkamieniacz, szczoteczka do czyszczenia, pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, izolowany pojemnik na mleko, filtr do wody, kabel zasilający
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz