Niestety, ta okazja już wygasła
Ekspres ciśnieniowy Siemens TI 313219 RW 11% taniej
158° Zakończono

Ekspres ciśnieniowy Siemens TI 313219 RW 11% taniej

1.599zł1.799zł-11% Darmowa dostawa Darmowa
11
158° Zakończono
Ekspres ciśnieniowy Siemens TI 313219 RW 11% taniej
sie 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja na ekspres Siemens. Cena tego sklepu jest co najmniej 200 zł niższa ni innych sprzedawców na ceneo.
Ekspres posiada system sensoFlow, dzięki czemu utrzymuje temperaturę wody podczas parzenia. Dodatkowo cały system jest automatycznie czyszczony po każdej porcji kawy.
Ekspres również pozwala przygotować dwie filiżanki espresso na raz, a regulowany wylot kawowy umożliwia dostosowanie do każdej wysokości filiżanki czy kubka.

Specyfikacja:
Wyjmowany zbiornik na wodę: Nie
Moc: 1300 W
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą: 250 g
Ciśnienie: 15 bar
Zbiornik na mleko: Tak
Spienianie mleka: Tak
Typy kawy: Cafe Latte, Cappuccino, Espresso, Kawa filtrowana, Latte Macchiato
Mielenie kawy: Tak
Automatyczne przygotowanie kaw: Tak
Wyświetlacz: Tak
Rodzaj sterowania: Elektroniczne
Rodzaj wyświetlacza: LCD
Typ filtra: Filtr wody
Zabezpieczenia: Zapobieganie kapaniu, EasyDescale3
Gwarancja: 2 lata
290256.jpg290256.jpg290256.jpg
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Czekam na opinie
jaacekes16/08/2020 18:54

Czekam na opinie


Nic szczególnego, ekspres półautomatyczny, do zrobienia białej musisz nalać mleko do szklanki, ściągnąć dyszę na dół, ekspres doleje czarnej i potem od razu myć dyszę. Nazwy programów są dla żartu bo i tak ekspres nie dozuje sam mleka. Blok zaparzajacy to ogromny plastikowy kloc ciężki do wyjęcia i wymycia. Dla niewymagających i rzadko pijących kawę jest ok.
Spider191916/08/2020 21:29

Nic szczególnego, ekspres półautomatyczny, do zrobienia białej musisz nal …Nic szczególnego, ekspres półautomatyczny, do zrobienia białej musisz nalać mleko do szklanki, ściągnąć dyszę na dół, ekspres doleje czarnej i potem od razu myć dyszę. Nazwy programów są dla żartu bo i tak ekspres nie dozuje sam mleka. Blok zaparzajacy to ogromny plastikowy kloc ciężki do wyjęcia i wymycia. Dla niewymagających i rzadko pijących kawę jest ok.


Polecisz może coś lepszego? Moja żona uwielbia kawę z mlekiem lub latte i szukam czegoś co spełni takie wymagania. Phillips latte go jakiś?
fajny_nick16/08/2020 21:42

Polecisz może coś lepszego? Moja żona uwielbia kawę z mlekiem lub latte i s …Polecisz może coś lepszego? Moja żona uwielbia kawę z mlekiem lub latte i szukam czegoś co spełni takie wymagania. Phillips latte go jakiś?


Philips latte go jest ok jeśli nie przeszkadza wam że jest przerażająco głośny i tandetnie wykonany. Niedługo mają wejść nowe podobno z lepszego plastiku i lepiej wyciszone. Poza tym szukaj Melitta OTC lub Krups EA895E/EA894T, dużo fajniejszy system mleczny na wężyk i kulturalne ekspresy, intuicyjne i super wykonane.
Spider191916/08/2020 21:46

Philips latte go jest ok jeśli nie przeszkadza wam że jest przerażająco gło …Philips latte go jest ok jeśli nie przeszkadza wam że jest przerażająco głośny i tandetnie wykonany. Niedługo mają wejść nowe podobno z lepszego plastiku i lepiej wyciszone. Poza tym szukaj Melitta OTC lub Krups EA895E/EA894T, dużo fajniejszy system mleczny na wężyk i kulturalne ekspresy, intuicyjne i super wykonane.


Dziękuje pięknie
Spider191916/08/2020 21:29

Nic szczególnego, ekspres półautomatyczny, do zrobienia białej musisz nal …Nic szczególnego, ekspres półautomatyczny, do zrobienia białej musisz nalać mleko do szklanki, ściągnąć dyszę na dół, ekspres doleje czarnej i potem od razu myć dyszę. Nazwy programów są dla żartu bo i tak ekspres nie dozuje sam mleka. Blok zaparzajacy to ogromny plastikowy kloc ciężki do wyjęcia i wymycia. Dla niewymagających i rzadko pijących kawę jest ok.


Sle i tak Siemens robi dobre kawy bo na Latte Go Philipsa się zawiodłem
jaacekes16/08/2020 18:54

Czekam na opiniePawel_Piszczek16/08/2020 20:37

Ja też.


mam podobny model (EQ x ale cała ta seria między sobą różni się pierdołami) i ekspres nie powala niestety:

1) upierdliwy system mycia - brakuje opcji pomiń gdy włączamy ekspres (standard w wielu modelach) - mycie czystego ekspresu to idiotyzm i strata czasu. Ale to jeszcze jest do przeżycia, dalej jest gorzej
2) dotykowe przyciski - ani to ładnie wygląda na co dzień ani nie jest praktyczne - zdarza się, że po tym trzeba po kilka razy wręcz uderzać palcem żeby zadziałało
3) mechanizm ubijania mleka to już w ogóle jest cyrk. Raz, że zwykłe mycie ekspresu nic nie daje choć niby z tego też trochę wody leci i po każdym ubiciu trzeba włączać ubijanie z podstawioną wodą. Nie chodzi tylko o względy czystości... kolejnej porcji mleka to badziewie po prostu nie jest wstanie przygotować... zresztą jak jest czysty to też ubija jak chce - raz jest ok a raz co drugą porcję nie robi nic tylko gotuje.
4) rurka mechanizmu do mleka a raczej srebrna nakładka metalowa -> od częstego zdejmowania żeby umyć to coś się poluzowało i w ogóle nie trzyma się gumowej dyszy. Reklamacja w Siemens/Bosch to kopanie się z debilami. Wysłany dokładny opis, filmik w czym jest problem a w odp. tylko info, że trzeba wysłać cały sprzęt to w zestawie wymienią osłonę. Nie zamierzam się szarpać z całym ekspresem i być 2 tygodnie bez kawy więc ubijam mleko bez tej osłony... ale to też nie jest zbyt dobre bo mleko grzeje si stykając z gumową nasadką wyprodukowaną pewnie z jakiegoś rakotwórczego materiału


Z plusów: ekspres ogarnia kiedy jest mało wody a nie jak niektóre zaczyna robić kawę i dopiero ;D
Edytowane przez: "Qaz123" sie 16.
Qaz12316/08/2020 23:33

mam podobny model (EQ x ale cała ta seria między sobą różni się pierd …mam podobny model (EQ x ale cała ta seria między sobą różni się pierdołami) i ekspres nie powala niestety:1) upierdliwy system mycia - brakuje opcji pomiń gdy włączamy ekspres (standard w wielu modelach) - mycie czystego ekspresu to idiotyzm i strata czasu. Ale to jeszcze jest do przeżycia, dalej jest gorzej 2) dotykowe przyciski - ani to ładnie wygląda na co dzień ani nie jest praktyczne - zdarza się, że po tym trzeba po kilka razy wręcz uderzać palcem żeby zadziałało 3) mechanizm ubijania mleka to już w ogóle jest cyrk. Raz, że zwykłe mycie ekspresu nic nie daje choć niby z tego też trochę wody leci i po każdym ubiciu trzeba włączać ubijanie z podstawioną wodą. Nie chodzi tylko o względy czystości... kolejnej porcji mleka to badziewie po prostu nie jest wstanie przygotować... zresztą jak jest czysty to też ubija jak chce - raz jest ok a raz co drugą porcję nie robi nic tylko gotuje. 4) rurka mechanizmu do mleka a raczej srebrna nakładka metalowa -> od częstego zdejmowania żeby umyć to coś się poluzowało i w ogóle nie trzyma się gumowej dyszy. Reklamacja w Siemens/Bosch to kopanie się z debilami. Wysłany dokładny opis, filmik w czym jest problem a w odp. tylko info, że trzeba wysłać cały sprzęt to w zestawie wymienią osłonę. Nie zamierzam się szarpać z całym ekspresem i być 2 tygodnie bez kawy więc ubijam mleko bez tej osłony... ale to też nie jest zbyt dobre bo mleko grzeje si stykając z gumową nasadką wyprodukowaną pewnie z jakiegoś rakotwórczego materiału Z plusów: ekspres ogarnia kiedy jest mało wody a nie jak niektóre zaczyna robić kawę i dopiero ;D


Co do serwisu, mój musiał raz go odwiedzić, po 2 dniach był do odbioru.
Nie kupił bym ekspresu. W ogóle Simens i ekspresy to niezbyt zachęcające połączenie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst