Niestety, ta okazja już wygasła

Ekspres ciśnieniowy SIEMENS EQ.6 PLUS S300 TE 653311RW @Neonet

sie 31. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po 3 dniach ponownie w promocji

Ekspres ciśnieniowy SIEMENS EQ.6 PLUS S300 TE 653311RW
za 2499 zł w Neonet.

Dostawa jest bezpłatna.

  • Rodzaj: Automatyczny
  • Rodzaj kawy: Ziarnista / mielona
  • Moc [W]: 1500
  • Ciśnienie [bar]: 15 bar
  • Rodzaj młynka: Ceramiczny
  • Wyświetlacz: Tak

Wyśmienity smak i aromat, atrakcyjny design i wyjątkowo prosta, intuicyjna obsługa – jednym słowem EQ.6 plus marki Siemens.

Wszystko co musisz zrobić, to włączyć urządzenie, a na wyświetlaczu natychmiast pojawią się wizerunki specjałów z kawy i mleka. Wystarczy delikatne dotknięcie i już możesz cieszyć się wyśmienitą kawą, a nawet zażądać dwóch filiżanek kawy czarnej czy espresso jednocześnie.

Ważnym atutem jest też funkcja autoMilk Clean, czyli automatyczne czyszczenie spieniacza mleka po zaparzeniu kawy mlecznej (uderzenie pary).

431386_1.jpg
Maksimum aromatu dzięki idealnej temperaturze parzenia: inteligentny system senso Flow

Kawę należy parzyć zawsze w odpowiedniej temperaturze – to najlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy. Idealna temperatura parzenia perfekcyjnego espresso mieści się w przedziale od 90 do 95°C. Tylko ekspresy EQ z niepowtarzalnym systemem sensoFlow zapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków podczas przygotowywania kawy. Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania doskonałego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę przez cały proces przygotowywania naparu.Doskonałe mielenie i pełniejszy aromat
Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę wyjątkowym. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu, gwarantują one długotrwałe wrażenia z picia kawy premium.

431386_1.jpg
Cała różnorodność smaków, za jednym dotknięciem
Jeszcze podczas przygotowania wyświetlacz coffeeSelect w ekspresie wyznacza perfekcyjny poziom przyjemności z zaparzania kawy. Przejrzysty interfejs użytkownika prezentuje podgląd imponującej gamy aromatycznych kaw i specjalnych napojów kawowo-mlecznych do wyboru, a jego intuicyjna obsługa umożliwia natychmiastowy, bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji za jednym dotknięciem. W rezultacie proste przygotowanie aromatycznego espresso, kremowego cappuccino lub łagodnego napoju kawowego ze spienionym mlekiem stanie się niepowtarzalnym doznaniem.

431386_1.jpg
Pełna przyjemność za dotknięciem przycisku: funkcja oneTouch
Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy też ekstra-mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób automatyczny — i dokładnie tak, jak lubisz. Ta doskonała technologia umożliwia beztroskie zanurzenie się w świecie doskonałej kawy.

431386_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz