Niestety, ta okazja już wygasła
Ekspres Cafissimo Pure gratis przy zakupie 3x80 kapsułek @ Tchibo
339° Zakończono

Ekspres Cafissimo Pure gratis przy zakupie 3x80 kapsułek @ Tchibo

51
wrz 18. 2017
Tylko dziś, przy zakupie 3x80 kapsułek Cafissimo, ekspres Tchibo Cafissimo Pure za 0 zł. Rabat nalicza się w koszyku. Dostępne nowe kolory ekspresu.

53750.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tchibo OkazjeTchibo gazetka

Grupy

51 Komentarzy
To ten slynny "jednorazowy" ekspres?
Ja mam działa może ktoś podeśle gdzie tanio kupić kapsułki
luckyluckwrz 17. 2017

To ten slynny "jednorazowy" ekspres?

Mamy w pracy od 3 miesięcy, robi dziennie 3-4 kawy. Narazie działa. Kolega wcześniej używał w domu.
Haha Ten ekspres jest dokładnie tyle warty, ile za niego zapłaciliśmy.
Namligwrz 17. 2017

Ja mam działa może ktoś podeśle gdzie tanio kupić kapsułki


Ja się obkupiłem przy poprzednich okazjach w Tchibo. Było na pepperze, bo sam wrzucałem
Edytowane przez: "DoReMi" wrz 17. 2017
Dzięki za wstawke czekałem na nią Ktoś poleci jakie kapsułki najlepiej wybrać dla kawy zwykłej oraz latte ?
Edytowane przez: "pvd" wrz 17. 2017
Czyli ile wychodzi za ten ekspres? Ile te kapsułki kosztują ?
3x80 kapsułek to z 315zł min
Smak to oczywiście indywidualna kwestia, ale próbowałem kawy z tych kapsułek parokrotnie i naprawdę bardzo mi nie odpowiada. Za mocno SPALONA (nie mylić z paloną), jakby dodawali do niej proszkowany węgiel drzewny...
Szkoda, że nie ma zamiennika kapsułki do wielokrotnego napełniania
Ja kupowałem znajomym i działa od roku. Nie ma z nim problemów z tego co wiem.
Robert8317/09/2017 11:05

Szkoda, że nie ma zamiennika kapsułki do wielokrotnego napełniania

​Jest. Ja nabijam oryginalne po zużyciu. Jedyne co potrzeba to folia aluminiowa do zabezpieczenia kapsułki od dołu i góry. Dziesięcioma kapsulkami przerobilem już 1,5kg kawy i nadal są "jak nowe".
Robert83wrz 17. 2017

Szkoda, że nie ma zamiennika kapsułki do wielokrotnego napełniania


Kupiłem ten zestaw na ten samej promocji poprzednim razem.
Kapsułki wykorzystałem i juz następnych nie kupuje tylko z tych oryginalnych kapsułek zrobiłem wielokrotnego użytku, bo cena kawy za kg w kapsułkach wychodzi większa niż za złoto. Da się zrobić kapsułki wielokrotnego użytku w bardzo prosty sposób
Robert8317/09/2017 11:05

Szkoda, że nie ma zamiennika kapsułki do wielokrotnego napełnianiaUSQ17/09/2017 11:32

​Jest. Ja nabijam oryginalne po zużyciu. Jedyne co potrzeba to folia al …​Jest. Ja nabijam oryginalne po zużyciu. Jedyne co potrzeba to folia aluminiowa do zabezpieczenia kapsułki od dołu i góry. Dziesięcioma kapsulkami przerobilem już 1,5kg kawy i nadal są "jak nowe".


Ja napełniając nigdy nie bawiłem się z folią. Jak do kapsułki wsadzisz umyte oryginalne sitka, to kawa na pewno się nie wysypie. Fabrycznie są one zaklejone tylko po to, żeby były hermetycznie zamknięte.

Jackie_Nookah17/09/2017 11:04

Smak to oczywiście indywidualna kwestia, ale próbowałem kawy z tych ka …Smak to oczywiście indywidualna kwestia, ale próbowałem kawy z tych kapsułek parokrotnie i naprawdę bardzo mi nie odpowiada. Za mocno SPALONA (nie mylić z paloną), jakby dodawali do niej proszkowany węgiel drzewny...


Oczywiście co kto lubi, ale Tchibo ma tyle różnych typów kaw w kapsułkach, że łatwo jest trafić w pasujące. Nie wszystkie są mocno palone. Cafe crema mild jest łagodna. Warto zwrócić uwagę na bok pudełka, gdzie moc pokazana jest w postaci liczby kapsułek (1-6). A początkującym polecam zestaw próbny.
368853-skqeC.jpg
Namligwrz 17. 2017

gdzie tanio kupić kapsułki


Teraz jet kupon na -20 albo 30 % w sklepach, do końca września. Za ileś tam punktów Tchibo.
Czasem są promocje -25% na wszystko i wchodzą kapsułki, ale rzadko.
Generalnie trzeba polować, o ile przeceny w Tchibo są na okrągło, to na kapsułki 2-3 x w roku.
Często też ten ekspres gratis dorzucają, ale kapsułki w pełnej cenie. Więc jak ktoś ma, to po takiej ofercie mu nic.
Kupiłem w promo z ekspresem mini. Na razie daje radę. Na sporadyczne użytkowanie jest OK. Mam go w wynajmowanym mieszkaniu a w domu Saeco Synthię. Różnica jak przepaść.
DoReMiwrz 17. 2017

Ja napełniając nigdy nie bawiłem się z folią. Jak do kapsułki wsadzisz umyt …Ja napełniając nigdy nie bawiłem się z folią. Jak do kapsułki wsadzisz umyte oryginalne sitka, to kawa na pewno się nie wysypie. Fabrycznie są one zaklejone tylko po to, żeby były hermetycznie zamknięte. Oczywiście co kto lubi, ale Tchibo ma tyle różnych typów kaw w kapsułkach, że łatwo jest trafić w pasujące. Nie wszystkie są mocno palone. Cafe crema mild jest łagodna. Warto zwrócić uwagę na bok pudełka, gdzie moc pokazana jest w postaci liczby kapsułek (1-6). A początkującym polecam zestaw próbny.[Obrazek]


I tak i nie. To zależy, który model ekspresu masz. Do Classica nie potrzeba folii bo podajnik kapsułek jest poziomy. Problem jest w tym, że mam Pure'a. Tam kapsułka wchodzi pionowo. Zdażyło mi się na początku, że się czasem górne sitko zluzowało i zapaskudziło mi środek ekspresu kawą. Mimo, że kapsułki były przed napełnieniem wymyte.
Ja kapsułki foliuję z innego powodu. Nabijam je hurtowo po 10 szt. Po założeniu folii kawa mniej wietrzeje.
@USQ@aftero21@DoReMi metody z folią próbowałem i działa, ale szukałem też wielorazowej kapsułki, widziałem takie do Dolce Gusto, niestety do tchibo nic takiego nie znalazłem.
Robert83wrz 17. 2017

@USQ @aftero21 @DoReMi metody z folią próbowałem i działa, ale szukałem też …@USQ @aftero21 @DoReMi metody z folią próbowałem i działa, ale szukałem też wielorazowej kapsułki, widziałem takie do Dolce Gusto, niestety do tchibo nic takiego nie znalazłem.


Po co folia? photos.app.goo.gl/YMx…us2


Wkładasz denko, wsypujesz kawe, przykrywasz i strzała do ekspressu . Szybko ,bezproblemowo- działa ze 100 kaw już tak zrobiłem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst