Niestety, ta okazja wygasła 31 października 2022.
182° Zakończono
11
Opublikowano 1 października 2022

Gra Planszowa Eksplodujace Kotki: Przepis na Kotastrofę

93zł99zł-6%
9,90zł · Urwis Okazje
Avatar
Opublikowane przez mhllbn
Dołączył w 2020
16
54

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zaskakująco dobra cena za kompletny zestaw "kotków". Darmowa dostawa od 250zl.
Jeśli nigdy nie graliście ze znajomymi w eksplodujące kotki to warto, zwłaszcza ze ceny lekko spadły.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!

W tym pudełku znajduje się zbiór najlepszych kart z gier Eksplodujące kotki, Implodujące kotki, Frywolne kotki i Szczekające kotki. To surowe składniki, dzięki którym spróbujecie rozgrywek na 13 nowych sposobów. Chcecie zagrać partię, która potrwa tylko 2 minuty? Jest na to przepis. Macie smaka na wariant, w ramach którego będziecie szpiegować innych graczy? Taki przepis też zgotowaliśmy.

W pudełku znajdziesz kołnierz wstydu! Otrzymuje go ten, kto jako pierwszy zapomni, czyja jest tura. Od tej pory będzie ludzkim sygnalizatorem kierunku przebiegu tur.
Urwis Więcej szczegółów na Urwis
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wie ktoś może czy jest sens to kupować jeśli kupiło się podstawkę i dodatki?
  Avatar
  analizując opis to nie, ta wersja zawiera jak widać większość kart z podstawy oraz dodatków, więc cena zacna dla kogoś kto nie chce wydawać kasy na podstawkę plus dodatki gdzie wychodzi za to ponad 200 zł
 2. Avatar
  Szkoda, że ta wersja nie jest do 10 osób
 3. Avatar
  6ziko xD
 4. Avatar
  Na alegrze ze smartem taniej niż tu z przesyłką, a nie kojarzę jakichś cudów do dodania za 150. Dzięki za wstawkę ale chyba postoję
 5. Avatar
  Czy ta edycja zawiera wszystkie karty z dodatkow czy tylko wybrane "zbiór najlepszych kart z gier Eksplodujące kotki, Implodujące kotki, Frywolne kotki i Szczekające kotki"?
 6. Avatar
  Nie rozumiem tylko czemu jest do 5 graczy. Normalnie implodujące kotki rozszerzają podstawkę z 5 do 6 graczy, a tutaj pomimo tego, że widać te karty na zdjęciach i jest wzmianka w opisie to i tak wersja zdaje się być do 5 osób.
  Avatar
  Pewnie można w niektóre tryby grać w więcej ale asekuracyjne napisali niższe widełki
Avatar