Ekspander (repeater) WiFi za 59 zł @ x-kom
71°Zakończono

Ekspander (repeater) WiFi za 59 zł @ x-kom

6
paź 23. 2015paź 23. 2015
Netgear WN1000RP rozszerza istniejącą sieć WiFi do miejsc do których nie sięga Twoja obecna sieć. Jest idealny dla urządzeń mobilnych. Wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego i dać Twojej sieci WiFi nowy zasięg.

Dzięki wykorzystaniu urządzeń typu repeater wyeliminujesz martwe strefy, w których sieć jest niedostępna lub dostęp do niej jest ograniczony. Diody LED w czasie rzeczywistym pomagają zlokalizować najlepsze miejsce podłączenia urządzenia w celu zapewnienia optymalnego zasięgu sieci WiFi.

Współpracuje ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa, w tym WPA-PSK, WPA2-PSK, tryb mieszany oraz WEP.

Koszt dostawy:
  • Odbiór osobisty 0 zł
  • Paczkomat 9,90 zł
  • Kurier 20 zł

6 Komentarzy

Czy ktoś kto się zna dokładniej mógłby napisać wprost jak działa to urządzenie ? Ja rozumiem, że podłączam je do kontaktu, w rejonie gdzie WiFi jeszcze mam, a on przekazuje ten sygnał dalej w rejonie w którym się znajduje, czy tak ? Czy sieć przez niego przekazywana ma tę samą nazwę co źródłowa ? Czy hasło jest to samo, czy trzeba generować dla tego urządzenia osobno ? I jak ma się to urzadzenie do konkurencji ?
Dzięki za odpowiedź.

Autor

Mój repeater robi sieć z rozszerzeniem "-ext" - "mojanazwa-ext". Hasło to samo, co sieć główna. Nie wiem jak ten.
Co do działania to tak, jak napisałeś. Ważne jest, żeby repeater miał w miarę dobry zasięg z routera i on to "podaje dalej". Tak to wygląda:
14795-Tmu8h.jpg

Czy połączenie Router z Repeater da się skonfigurować poprzez np. interfejs WWW czy tylko tak jak w poniższym "Review"?

Autor

@ahmed79 przycisk WPS to jedna z opcji. Natomiast w opisie produktu masz o konfiguracji przez przeglądarkę:

Łatwa instalacja

Zainstaluj i skonfiguruj swoje urządzenie korzystając tylko z przeglądarki internetowej, nie potrzebujesz żadnych płyt CD i dodatkowych sterowników

W sumie nie zaleca się stosowania funkcji WPS, ponieważ w wielu urządzeniach znaleziono luki w jej bezpieczeństwie. Po drugie WPS przeważnie generuje dość krótkie i nieskomplikowane hasła.

Oj to jak najbliższa nam osoba ściągnie trochę"naszego" internetu, to faktycznie straszliwa tragedia... Budujmy mury wokół siebie, bo każdy, kto mieszka koło nas, to bandyta, morderca i haker w 1,osobie...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst