Niestety, ta okazja już wygasła

Ekskluzywne darmowe mini gry z okazji 60th SEGA Anniversary od 15 do 18 października @Steam

Zaktualizowano paź 18. 2020 (Opublikowano paź 10. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja
Zarejestruj się na sega60th.com i połącz swoje konto Steam, aby otrzymać bezpłatną kopię Steam klasycznej gry - w ramach 60. obchodów Sega.

Nights into Dreams.
306746.jpg
Darmowe gry:

(Polecam dodać do listy życzeń to dostaniecie powiadomienie kiedy dana gra będzie dostępna.)306746.jpg

306746.jpg

306746.jpg

306746.jpg


Od 15 do 18 października - codziennie darmowe mini gry. Klik.

Odbierz nasze EKSKLUZYWNE DARMOWE MINI-GRY, które rozdajemy codziennie od 15 do 18 października. Te zupełnie nowe gry zostały stworzone specjalnie dla 60. edycji SEGA i są dostępne TYLKO PRZEZ OGRANICZONY CZAS. Kiedy odejdą, odejdą na stałe. Pamiętaj, aby wracać codziennie, aby odebrać codzienną mini-grę!

Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą i mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z obchodów 60-lecia SEGA razem z nami!


(Tłumaczone przez translator)
306746.jpg
Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe informacje to od razu dodam
Aktualizacje społecznościowe
megalodon
Wystarczy udać się na powyższą stronę, podać adres e-mail i zalogować za pomocą swojego konta Steam.

Fabuła gry toczy się w fantastycznym świecie snów, podzielonym na Nightopię, krainę marzeń sennych, i Nightmare, dziedzinę koszmarów, władaną przez niegodziwego Wizemana. Ów czarny charakter pragnie przejąć kontrolę nad Nightopią, a w końcu nad światem realnym. W tym celu wykrada on energię ze snów śpiących osób, zamkniętą w odzwierciedlających cechy charakteru, różnokolorowych kulach, zwanych Ideyami. Jednak jeden z jego sług, Night, sprzeciwia się swemu panu, za co zostaje uwięziony. Jedyną nadzieją na uwolnienie Night’a i powstrzymanie Wizemana jest dwoje dzieci, Claris i Elliot, które nękane koszmarami trafiają do świata snów. Oboje odkrywają, że znaleźli się w posiadaniu czerwonych kul odwagi, jedynego rodzaju Ideyi, którego Wizeman nie może zagrabić. Dzieci, wraz z oswobodzonym Night’em, ruszają w podróż w celu przywrócenia pokoju w Nightopii.

Do pokonania mamy siedem zróżnicowanych poziomów, każdy podzielony na cztery etapy i zakończony walką z „bossem”. Przez większość czasu gramy jako Night wykonując powietrzne akrobacje i zbierając niebieskie kule, otwierające klatki z fragmentami wykradzionej Ideyi. Etapy te rozgrywane są na trójwymiarowych planszach pokonywanych w locie. Poza wyglądem, nie różnią się one zbytnio od tych występujących w typowych platformówkach 2D, bowiem tor lotu jest z góry wyznaczony. Pojawiają się również sekwencje, w których jako Claris bądź Elliot uciekamy przed latającym budzikiem, próbującym wyrwać dzieci ze snu.

Trójwymiarowa grafika została poprawiona do jakości HD. Obraz wyświetlany jest w panoramicznej rozdzielczości 16:9. Ci natomiast, którzy chcieliby zobaczyć lub przypomnieć sobie jak ten hit wyglądał w 1996 roku mogą zagrać w trybie Saturn, wyświetlającym grafikę w starej, niezmienionej oprawie. Nowe wydanie zawiera rankingi, trofea i osiągnięcia zdobywane za wykonywanie mniej lub bardziej skomplikowanych akcji.
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz