Niestety, ta okazja już wygasła
Ekogroszek black fire 20kg Tesco
-677° Zakończono

Ekogroszek black fire 20kg Tesco

19,90zł19,99złTesco Okazje
27
gru 12. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Super cena na ekogroszek, nie wiem czy ogólnopolska. Towar znaleziony w Tesco w Gliwicach, ul. Kochanowskiego.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Fajna ta przecena, taka nie za duża
27 Komentarzy
Fajna ta przecena, taka nie za duża
Biorę cały zapas
Prosze wysłać chociaż tonę na ulicę Szkolną 17 w Białymstoku, koszty towaru i wysyłki ponosi sprzedający
Na tonie trochę się zaoszczędzi
Głupio nie kupić i nie zminusować...
LukeMike57 min

Prosze wysłać chociaż tonę na ulicę Szkolną 17 w Białymstoku, koszty towaru …Prosze wysłać chociaż tonę na ulicę Szkolną 17 w Białymstoku, koszty towaru i wysyłki ponosi sprzedający


Troszkę węgla bożego zawsze się przyda Kśkowi i Majorowi.
Nie wiem jakie ceny ekogroszku są teraz ale ja płaciłem jakoś 850 zł za tonę we wrześniu a tutaj z kolei wychodzi 995 zł za tonę. To nie wiem czy to promocja względem cen obecnych czy jak? No chyba, że bardziej jakaś "wygoda" że jest w workach? Nie wiem :v
MateuszSemperski39 min

Nie wiem jakie ceny ekogroszku są teraz ale ja płaciłem jakoś 850 zł za ton …Nie wiem jakie ceny ekogroszku są teraz ale ja płaciłem jakoś 850 zł za tonę we wrześniu a tutaj z kolei wychodzi 995 zł za tonę. To nie wiem czy to promocja względem cen obecnych czy jak? No chyba, że bardziej jakaś "wygoda" że jest w workach? Nie wiem :v


1060 z dowozem i ulozeniem w piwnicy placilem za pieklorza workowanego (chyba najlepszy i do tego polski ekogroszek) więc szalu z tą ceną nie ma.
Teraz w obi jest bartex gold po 920 , więc z tym z Tesco żadna okazja
9 groszy, szacowna opcja 😋
Jakby ktoś szukał dobrego ekogroszku to polecam Karlik z grupy PGG. 924 zł za tonę wychodzi. Kupuje się palety po 750kg, cena jest z transportem pod dom.
pacz pan jaki paradoks - wungle do grzania, a zimno w cholere
DrDomino12/12/2018 07:37

Jakby ktoś szukał dobrego ekogroszku to polecam Karlik z grupy PGG. 924 zł …Jakby ktoś szukał dobrego ekogroszku to polecam Karlik z grupy PGG. 924 zł za tonę wychodzi. Kupuje się palety po 750kg, cena jest z transportem pod dom.


Masz porównanie do retopal z pgg? Rok temu jechałem na retopalu, teraz kupiliśmy zapas na zimę Wesoła, ale właśnie ostatnio widziałem, ten karlik na pgg.
Nie ma z nim żadnych problemów?
Przemek_Tomalik12/12/2018 08:13

Masz porównanie do retopal z pgg? Rok temu jechałem na retopalu, teraz k …Masz porównanie do retopal z pgg? Rok temu jechałem na retopalu, teraz kupiliśmy zapas na zimę Wesoła, ale właśnie ostatnio widziałem, ten karlik na pgg. Nie ma z nim żadnych problemów?


Dwa sezony miałem Retopal od nich, było ok. Ale ponieważ na wakacje mieli problemy z dostępnością Retopala, a Karlik był dostępny od ręki, to zamówiłem Karlika (chyba 30zł różnicy w cenie) . Nie żałuję, spala się u mnie lepiej, mniej spieków o dziwo, mniej popiołu. Póki co jestem bardzo zadowolony. Spaliłem dopiero dwie palety, ale nie mam się do czego przyczepić.
DrDomino1 min

Dwa sezony miałem Retopal od nich, było ok. Ale ponieważ na wakacje mieli p …Dwa sezony miałem Retopal od nich, było ok. Ale ponieważ na wakacje mieli problemy z dostępnością Retopala, a Karlik był dostępny od ręki, to zamówiłem Karlika (chyba 30zł różnicy w cenie) . Nie żałuję, spala się u mnie lepiej, mniej spieków o dziwo, mniej popiołu. Póki co jestem bardzo zadowolony. Spaliłem dopiero dwie palety, ale nie mam się do czego przyczepić.


No właśnie z retopalem był problem ze spiekami. W przyszłym roku wezmę ten karlik na próbę.
Problem z dostępnością retopalem jest chyba co rok :-)
Taka średnia ta cena
Jak się w Tesco kupuje 3 tony opału? Do kasy się tak normalnie podjeżdża 30 wózkami?
Avatar
Usunięty16439
Po 10 gr to ja się nawet nie schylam na ulicy
danuta.korzec12/12/2018 09:25

Po 10 gr to ja się nawet nie schylam na ulicy


Taa a okazja 4 grosze za paliwo na Mila ma po 100 plusow
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst