EKEN H9 Wifi - kamerka 4k - Banggod
82°Zakończono

EKEN H9 Wifi - kamerka 4k - Banggod

14
lip 21. 2016
W banggod promocja na kamerki EKEN H9.
Kupując z magazynu w chinach z kodem rabatowym "5bbab3" kosztuje 40.99$ = 163zł (nie bedzie żadnych podatków ani cła - za niska warość zakupu)

Ilość sztuk jak zwykle ograniczona.

4K @ 25fps (3840*2160 pixels)
2.7K @ 30fps (2704*1524 pixels)
1080p @ 60fps (1920*1080 pixels)
1080p @ 30fps (1920*1080 pixels)
720p @ 120fps (1280*720 pixels)

eken.com/h9
facebook.com/gro…es/

Jest to jednocześnie najtańsza kamera z 720p @ 120fps.

Opinie na internecie ma doskonałe.

Porównanie z Kamerką za ponad 1000zł:Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Czy ta kamerka ma tryb samochodowego rejestratora? Autostart/autostop?
Za 43 dolary jest z europejskiego magazynu. Przynajmniej niczego nie doliczą i teoretycznie szybciej powinna dojść.
bez ładowarki i opinie nie najlepsze. chyba nie warto
próbowałem używać jako rejestrator w samochodzie i lipa, jak były gorączki (30 stopni) to się wyłączał lub zacinał) ogólnie często przerywa nagrywanie jak jest zapełniona pamięć i ma usunąć stary film a rozpocząć nowy, nie polecam.
Sama jakość nagrywania jest spoko za tą cenę. Spróbuję zimą, może faktycznie temperatura jej przeszkadzała, nawet w domu kamerka bardzo mocno się grzeje.
normalna cena
Co lepsze ta kamerka, czy Xiaomi Yi?
Opinie w internecie sa doskonale? Hahaha Mam od pół roku. Obraz tragiczny. Juz nawet nie wierzcie w to porownanie ktore tak w internecie chodzi z gopro. To fake jak sto penisow.
Ja mam i mogę polecić. U mnie nagrywa rower i kitesurfing, bez żadnych problemów. A jak przyłożę o ziemie na rowerze czy pójdzie na dno na "kajcie" to przynajmniej nie bedzie szkoda.
DJVahnlip 22. 2016

Opinie w internecie sa doskonale? Hahaha Mam od pół roku. Obraz t …Opinie w internecie sa doskonale? Hahaha Mam od pół roku. Obraz tragiczny. Juz nawet nie wierzcie w to porownanie ktore tak w internecie chodzi z gopro. To fake jak sto penisow.Jak masz obraz tragiczny to ściągnij przedni panel i ustaw sobie odpowiednio obiektyw.
Glich45lip 21. 2016

próbowałem używać jako rejestrator w samochodzie i lipa, jak były gorączki …próbowałem używać jako rejestrator w samochodzie i lipa, jak były gorączki (30 stopni) to się wyłączał lub zacinał) ogólnie często przerywa nagrywanie jak jest zapełniona pamięć i ma usunąć stary film a rozpocząć nowy, nie polecam. Sama jakość nagrywania jest spoko za tą cenę. Spróbuję zimą, może faktycznie temperatura jej przeszkadzała, nawet w domu kamerka bardzo mocno się grzeje.


to wina baterii, kup sobie od SJCAM
cebulorzlip 22. 2016

Jak masz obraz tragiczny to ściągnij przedni panel i ustaw sobie o … Jak masz obraz tragiczny to ściągnij przedni panel i ustaw sobie odpowiednio obiektyw.na tych nie ma regulacji niestety, na yi jest...
timmysnowmanlip 21. 2016

bez ładowarki i opinie nie najlepsze. chyba nie wartoKtóra kamerka sportowa ma w komplecie ładowarkę?
arthur.eryklip 22. 2016

na tych nie ma regulacji niestety, na yi jest...Głupoty gadasz. Miałem przecież Ekena i sobie regulowałem ostrość obiektywem bo fabrycznie było źle ustawione.
potwierdzam @DJVahn nie nadaje się do niczego, nie da się używać jako webcam (nie ma opcji przesyłu obrazu po podłączeniu do kompa, jakość obrazu jest po prostu fatalna), i nie @Cebularz nie chodzi nawet o regulację obiektyku, tylko straszną ziernistość i jednocześnie małą szczegółowość obrazu
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kosmo. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy