Niestety, ta okazja już wygasła
EGGWHY bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z mikrofonem
1020° Zakończono

EGGWHY bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z mikrofonem

29,99zł 7,99zł Amazon.pl Okazje
1020° Zakończono
EGGWHY bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z mikrofonem
paź 14. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szuakajc słuchawek natrafiłem na bardzo tanie sluchawki z dobrymi opiniami. Wysylka z Prime za darmo.

Opis z Amazona:
  • ✔️ 【Hybrid Active Noise Cancellation】Słuchawki Eggwhyi zostały zaprojektowane z myślą o redukcji hałasu otoczenia podczas pracy, dojazdów do pracy lub podczas lekcji on-line, nawet o 90%. Wzornictwo inżynierów pomoże Ci uciec od wiodącego w branży hałasu miasta i dostarczyć najlepszą muzykę poprzez analizowanie rozmiaru głowy, włosów i uszu.
  • ✔️ 【Bluetooth 5.0 i CVC 8.0 Mic】Najnowsza technologia Bluetooth 5.0 zapewnia szybkie i stabilne połączenie, odbiór i użytkowanie, nie trzeba czekać na konserwację. CVC 8. 0 Mikrofony z redukcją szumów eliminują hałas otoczenia podczas rozmów telefonicznych, aby upewnić się, że jesteś wyraźnie słyszalny w telefonie.
  • ✔️ 【Hi-Fi Audio i głębokie bas】Podwójna membrana 40 mm jest w stanie dostarczyć autentyczny dźwięk. Głębokie i precyzyjne basy z pewnością dobierają Cię do świata muzyki i zatrzymują każdy nastrój.
  • ✔️ 【Czas odtwarzania 30h i szybkie ładowanie】Baterie najlepiej współpracują z słuchawkami Eggwhy. Jedno ładowanie wystarcza na 30 godzin ciągłej gry przy ok. 70% objętości. Jeśli się spieszysz, wystarczy naładować urządzenie przez 10 minut, a bezprzewodowe słuchawki Eggwhy zapewniają do 2 godzin słuchania muzyki.
  • ✔️ 【Wygodna w noszeniu i kompaktowa konstrukcja】Miękkie i wytrzymałe nauszniki z funkcją odciążającą nacisk mogą równomiernie rozłożyć nacisk na uszach i tworzyć stabilne dopasowanie. Szybsze odprowadzanie ciepła skutecznie utrzymuje uszy w chłodzie podczas noszenia. Po złożeniu rozmiar bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth Eggwhy jest wystarczająco mały, aby zmieścić go w każdym rodzaju plecaku, jest praktyczny w podróży.
Aktualizacje społecznościowe
Hehel
Przedmiot sprzedawany przez scacescientister
Dopiero rozpoczęto Brak opinii
sag
Drogi Kliencie: Witam
Pozdrowienia od EGGWHY.

Serdecznie proszę o poświęcenie minuty na anulowanie zamówienia, bardzo dziękuję!
Jestem matką 8 dzieci, proszę zrozum moją pracę, potrzebuję tej ciężko wywalczonej pracy.
Jestem nowym pracownikiem JunQiang; z powodu mojego osobistego błędu ustawiłem złą cenę produktu; może to być małe zamówienie dla Ciebie, ale dla mnie


Zbyt niskie ceny narażą mnie bezpośrednio na bezrobocie i ogromną grzywnę.
Co ważniejsze, ten błąd pogrąży firmę w ogromnym kryzysie gospodarczym, duża ilość ultra tanich produktów jest wyprzedana, firma nie ma nadmiaru środków i może tylko grozić bankructwem.

Za niedogodności spowodowane tym razem przepraszam najpierw we własnym imieniu.
Mam też nadzieję, że dasz mi małą szansę,

Musimy zagwarantować, że produkty, które dostarczamy w przyszłości nigdy nie będą miały podobnych sytuacji.
Bardzo szczery JunQiang
Dzięki!
Najlepsze komentarze
247 Komentarzy
Prześlij Komentarz